Mateusz: Bóg pomaga tym, którzy proszą wytrwale

Szczęść Boże. Moje świadectwo może być dziwne, ale pragnę się nim podzielić, bo czuję, że powinienem. Nie wierzyłem w siłę tej modlitwy. Miałem dość trudną sytuację i byłem przekonany, że nikt i nic nie zmieni niczego w moim życiu. Ale od początku…Przeczytaj Mateusz: Bóg pomaga tym, którzy proszą wytrwale
Read More

Ewa: Wszystko zaczyna się układać.

Nawet mąż zaczął częściej przyjezdzać do dzieci i chciał do mnie wrócić. Wprawdzie wybaczyłam mu jak bardzo mnie zranił, bo zostawił naszą rodzinę dla innej kobiety, w której się zakochał.
Read More

Magdalena: Nieustannie ufam

Szczęść Boże chcialabym dotrzymac obietnicy Matce Bozej i złożyć świadectwo. Odmawialam już nie raz nowenne pompejanska i zawsze byłam wysluchana dlatego ufam calym sercem że i tym razem Matka Boża mnie wysłucha.
Read More

Kinga: Nowenna o dobrego męża

W listopadzie ubiegłego roku czułam się rozbita i zagubiona. Byłam w pięcioletnim wolnym związku, zaczęłam nową pracę w nowym miejscu. Z narzeczonym planowaliśmy ślub na początek tego roku, ale ja tak naprawdę nie byłam przekonana co do słuszności tej decyzji z wielu powodów. Czułam się jak ptaszek na uwięzi, kontrolowana...
Read More

Anna: Koniec kłótni

W końcu mąż chciał się pogodzić, gdy widział jak to niszczy całą rodzinę. Maryja sama pokazała mi nowennę pompejańską, podsunęła mi ją jak koło ratunkowe. Zaczęłam się modlić.
Read More

Katarzyna: Wiara w wielkość Nowenny Pompejańskiej

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od księdza, który głosił u nas rekolekcje. Oczywiście jak większość z nas długo zastanawiałam się nad Jej rozpoczęciem, aż pewnego grudniowego dnia wzięłam różaniec i zaczęłam odmawiać bez większego problemu. W czasie odmawiania NP. otrzymałam wiele łask, których nie będę wymieniała, gdyż pisania byłoby wiele. Moja intencja jeszcze nie została wysłuchana, ale ja mocno wierzę że wcześniej czy później Matka Boża mnie wysłucha i wyprosi u Wszechmogącego Boga łaskę dla mnie.

Wiem jedno że Nowenna nie do odparcia jest szczególną modlitwą którą pragnę polecić każdemu. Teraz odmawiam kolejną Nowennę i oczywiście podzielę się świadectwem po jej ukończeniu. Pragnę z całego serca podziękować Matce Bożej za wszystkie otrzymane łaski i wszelką pomoc.
Matko Boża bądź uwielbiona.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?