Mateusz: matura

Piszę to świadectwo, ponieważ czuję się zobowiązany względem Matki Bożej, ponieważ ona mi pomogła razem z Panem Jezusem otrzymałem od nich dużo łask i rzeczy, które wcześniej były, wydawały się dla mnie niemożliwe stały się możliwe. W internecie znalazłem modlitwę , która nazywa się Nowenna Pompejańska. Na początku było zniechęcenie,...
Read More

Reni: Może moja wiara jest jeszcze za mała?

Niedawno skończyłam odmawiać dwie nowenny. Odmawiałam je w dwóch różnych intencjach. Bardzo dla mnie ważnych. Ciężko mi szło, myślałam że nie dam rady. Kiedyś w ogóle nie do pomyślenia było dla mnie, aby odmówić jeden różaniec, a gdzie tu sześć... Czasami nawet myślałam, ze może obrażam Boga i Mateńkę Przenajświętszą,...
Read More

Wojciech: Depresje, fobie, nerwice

Właśnie dzisiaj skończyłem Nowennę Pompejańską,pierwszą w życiu dodam.I nie ostatnią.Moją intencją było uzdrowienie wewnętrzne.Spotykania z ludzmi z którymi wypadało by pogadać sprawiało i nadal sprawia mi kłopot.Tym kłopotem jest drżenie ciała i taki przestraszon,drżący ,niepewny głos.(JEŚLI KTOŚ MA TAK JAK JA PROSZE OPISAĆ W KOMENTARZACH,DODA MI TO OTUCHY ŻE NIE...
Read More

Katarzyna: Lęk przed porodem – Matka Najświętsza mnie wysłuchała

Dzięki Ci Matuchno kochana za wysłuchanie mojej prośby.Długo zwlekałam ,żeby napisać to świadectwo.Wdzieczna będę Ci Matko do końca moich dni,Ty nigdy nie zostawiasz swoich dzieci bez opieki gdy Cię proszą.Panicznie bałam sie porodu ,który mnie czekał po 9 latach od ostatniego razu,bo jedną córkę już miałam.przyznać muszę ,że na poczatku...
Read More

Agnieszka: Pomoc w każdej potrzebie

Nowennę Pompejańską odmawiałam już trzy razy. Za każdym razem w innej intencji, ale zawsze z takim samym skutkiem – wysłuchaniem moich próśb. Pierwszy raz modliłam się za siebie samą, aby podołać obowiązkom których się podjęłam. Wynikiem modlitwy była wygrana w konkursie do którego przystąpiły również inne osoby. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jestem osobą która bardzo denerwuje się w sytuacjach stresowych.
Read More

Iwona: otrzymanie pracy

Przez dwa lata szukałam pracy, ale bezskutecznie. Mieszkam w małej miejscowości, w której rynek pracy jest bardzo mały, liczą się znajomości, plecy… Było mi bardzo ciężko, chwilami nie wiedziałam co jeszcze mogłabym zrobić, aby wreszcie zarabiać na siebie. W tym czasie zmówiłam kilka razy Nowennę Pompejańską w tym dwa razy w intencji znalezienia pracy. W Wielkim Poście tego roku zaczęłam modlić się w intencji dobrych owoców misji w naszej parafii, które mają się odbyć w maju. Przeczytałam też świadectwo osoby, która modląc się Nowenną Pompejańską o pracę zaczęła też odmawiać Koronkę do św. Rity w intencji szybkiego znalezienia dobrej pracy dla siebie.

Ja też zaczęłam w ten sposób modlić się dołączając jeszcze 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa. Już w połowie tej modlitwy dowiedziałam się, że zostałam przyjęta i w ciągu godziny miałam pracę, która jest dla mnie bardzo dobra. Po dwóch latach szukania Pan Bóg nie tylko dał mi pracę, ale jest to wymarzone miejsce dla mnie. Ze swej strony robiłam co w mojej mocy, w czasie modlitwy towarzyszył mi pokój, a Pan Bóg resztę dopełnił w sposób nagły i zdecydowany. Wystarczy Mu zaufać i mimo łez, strachu o przyszłość zawierzyć Mu wszystko i powiedzieć – niech się stanie Boża wola. Chwała Panu, Matce Najświętszej, świętemu Józefowi, świętej Ricie i wszystkim świętym!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Iwona: otrzymanie pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
anita
Gość

Cieszę się twoim szczęściem bo sama wyprosiłam przez nowennę nową pracę w której jestem dobrze i godnie traktowana. Niech będzie pochwalona Matka Najświętsza na wieki.

b
Gość

ja sie tyle modlę i ciagle cisza czasami juz nawet wątpie czy to ma sens

E.
Gość
Teresa A
Gość
Teresa A

Św.Kajetan patron bezrobotnych i poszukujących pracy

b
Gość

dziękuje napewno od jutra zaczne:)

E.
Gość

Ostatnio dowiedziałam się również o Nowennie do Św. Marty, niestety nie mogę jeszcze nic powiedziec na jej temat, bo dopiero modliłam się drugi z dziewięciu wtorków .

Klaudia
Gość
Klaudia

B jest jeszcze nowenna do św. Josemaríi Escrivy w intencji pracy. Podaję link: http://www.josemariaescriva.info/docs/novenatrabajo_pol_def-28229.pdf

Klaudia
Gość
Klaudia

B jest jeszcze nowenna do św. Josemaríi Escrivy w intencji pracy. Wkleiłam link ale komentarz czeka do moderacji więc piszę jeszcze raz bez linka. Jak będziesz chciała odmawiać to bez trudu znajdziesz tą nowennę. W necie jest sporo świadectw dotyczących tej nowenny.

b
Gość

wiem bo odmawiałam juz ją

Klaudia
Gość
Klaudia

No to jeszcze jest modlitwa do św. Rity w sprawach trudnych i do św. Judy Tadeusza możesz się pomodlić.

kasia
Gość

Cieszę się z Twojego sukcesu co napełnia mnie nadzieją ,którą ostatnio tracę (szukam pracy już 9 miesięcy) .Mam nadzieję że Matka Najświętsza również dla mnie będzie łaskawa .
Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy i dziś za was odmawiam Koronkę do Bożego Miłosierdzia .
Kasia 33

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!