Iwona: otrzymanie pracy

Przez dwa lata szukałam pracy, ale bezskutecznie. Mieszkam w małej miejscowości, w której rynek pracy jest bardzo mały, liczą się znajomości, plecy… Było mi bardzo ciężko, chwilami nie wiedziałam co jeszcze mogłabym zrobić, aby wreszcie zarabiać na siebie. W tym czasie zmówiłam kilka razy Nowennę Pompejańską w tym dwa razy w intencji znalezienia pracy. W Wielkim Poście tego roku zaczęłam modlić się w intencji dobrych owoców misji w naszej parafii, które mają się odbyć w maju. Przeczytałam też świadectwo osoby, która modląc się Nowenną Pompejańską o pracę zaczęła też odmawiać Koronkę do św. Rity w intencji szybkiego znalezienia dobrej pracy dla siebie.

Ja też zaczęłam w ten sposób modlić się dołączając jeszcze 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa. Już w połowie tej modlitwy dowiedziałam się, że zostałam przyjęta i w ciągu godziny miałam pracę, która jest dla mnie bardzo dobra. Po dwóch latach szukania Pan Bóg nie tylko dał mi pracę, ale jest to wymarzone miejsce dla mnie. Ze swej strony robiłam co w mojej mocy, w czasie modlitwy towarzyszył mi pokój, a Pan Bóg resztę dopełnił w sposób nagły i zdecydowany. Wystarczy Mu zaufać i mimo łez, strachu o przyszłość zawierzyć Mu wszystko i powiedzieć – niech się stanie Boża wola. Chwała Panu, Matce Najświętszej, świętemu Józefowi, świętej Ricie i wszystkim świętym!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Iwona: otrzymanie pracy"

Powiadom o
avatar
anita
Gość

Cieszę się twoim szczęściem bo sama wyprosiłam przez nowennę nową pracę w której jestem dobrze i godnie traktowana. Niech będzie pochwalona Matka Najświętsza na wieki.

b
Gość

ja sie tyle modlę i ciagle cisza czasami juz nawet wątpie czy to ma sens

E.
Gość
Teresa A
Gość
Teresa A

Św.Kajetan patron bezrobotnych i poszukujących pracy

b
Gość

dziękuje napewno od jutra zaczne:)

E.
Gość

Ostatnio dowiedziałam się również o Nowennie do Św. Marty, niestety nie mogę jeszcze nic powiedziec na jej temat, bo dopiero modliłam się drugi z dziewięciu wtorków .

Klaudia
Gość
Klaudia

B jest jeszcze nowenna do św. Josemaríi Escrivy w intencji pracy. Podaję link: http://www.josemariaescriva.info/docs/novenatrabajo_pol_def-28229.pdf

Klaudia
Gość
Klaudia

B jest jeszcze nowenna do św. Josemaríi Escrivy w intencji pracy. Wkleiłam link ale komentarz czeka do moderacji więc piszę jeszcze raz bez linka. Jak będziesz chciała odmawiać to bez trudu znajdziesz tą nowennę. W necie jest sporo świadectw dotyczących tej nowenny.

b
Gość

wiem bo odmawiałam juz ją

Klaudia
Gość
Klaudia

No to jeszcze jest modlitwa do św. Rity w sprawach trudnych i do św. Judy Tadeusza możesz się pomodlić.

kasia
Gość

Cieszę się z Twojego sukcesu co napełnia mnie nadzieją ,którą ostatnio tracę (szukam pracy już 9 miesięcy) .Mam nadzieję że Matka Najświętsza również dla mnie będzie łaskawa .
Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy i dziś za was odmawiam Koronkę do Bożego Miłosierdzia .
Kasia 33

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij