Sylwia: Wymodlona ciążą w pierwszym cyklu starań ;D

Witam. Mam 32 lata i 4 letniego synka. O pierwszą ciążę starałam się kilka miesięcy, może to nie jest długo ale dla mnie było wiecznością. Kobiety, które starają się o dziecko wiedzą co się czuje gdy widzimy jedną kreskę na teście. Nie chciałam tego przechodzić po raz drugi, bałam się...
Read More

Jadwiga: otrzymane łaski egzamin

Szczęść Boże jestem w trakcie odmawiania NP w intencji znalezienia dobrej pracy nie dawno skończyłam odmawiac kolejna nowenne o dobrego meża jeszcze nie zostal wysluchana z tym jest ciezko ale wierze ze kiedys ta intencja zostanie wysluchana
Read More

Ania: Wielka radość

Witam serdecznie wszystkich, chcialabym sie podzielic z Wami moim doswiadczenie w czasie odmawiamia Nowenny Pompejańskiej. Dzisiaj dokladnie( 11/24/2014) mija rok od kiedy zaczealam odmawiac Nowennę Pompejańską, powiem szczeze ze nie bylo latwo. Pamietam ze byl taki moment gdzie odmawialam dwie nowenny w tym samym czasie, a tak caly czas sie...
Read More

Magdalena: może w głębi duszy mąż czuje, że coś się w nim zmienia

Pragnę złożyć świadectwo z odmówionej czwartej nowenny, w intencji potrzebnych łask dla męża. Nie będzie opisów spektakularnych wydarzeń i cudów, ale jestem winna Matce Bożej świadectwo po każdej nowennie. Nie zauważyłam w zachowaniu męża jakichś szczególnych zmian, ale może w głębi duszy on czuje, że coś się w nim zmienia.
Read More

Elżbieta: Małymi kroczkami zaczęło się wszystko układać

Mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że moja prośba została wysłuchana - może nie od razu, ale małymi kroczkami zaczęło się wszystko układać.
Read More

Grzegorz: W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie

Często przed odmówieniem nowenny były kłótnie w domu, niepotrzebne krzyki, pretensje o cokolwiek a przede wszystkim strach, lęk czasami wręcz paraliżujący przed praca, przed wyjazdem, rozmowa, prowadzeniem samochodu,jak zacząłem odmawiać nowennę na początku 3 części potem 4 dziennie, (znalazłem czas) nie wiem jak ale znalazłem, kłótnie ustawały aż znikły pretensje przestały mieć znaczenie chętniej idę do kościoła na msze nie tylko strach już nie jest paraliżujący bo wiem ze Matka Boża jest ze mną.

W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie co dla mnie było straszne i choć wiele razy próbowałem przestać zawsze kończyło się to fiaskiem. Nowennę zacząłem odmawiać 1 stycznia nie była to idealna modlitwa ale Mama Zawsze słucha i nie zrażajcie się ze coś wam przeszkadza odmawiać, odmawiajcie mimo wszystko zawsze 3 a jak dacie rade 4 części różańca co dziennie naprawdę warto, na pewno będę jeszcze odmawiał nie jedną nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Grzegorz: W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!