Barbara: różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim

Witam!! własnie niedawno skończyłam odmawiać moją piątą nowennę pompejańską, moje intencje po części zostały wysłuchane, odzyskałam spokój, pokój w sercu, nie patrzę z przerażeniem w przyszłość bo wiem ,że o wszystko zatroszczy się moja ukochana niebieska matka, wiarę w to że wszystko będzie dobrze. Całe swoje życie, siebie i wszystkie...
Przeczytaj całość

Agata: Najgorętsze pragnienie mojego serca

To już prawie 3 lata z Nowenną Pompejańską. Świadectwo powinnam napisać już dawno temu. Moja historia będzie troszkę długa. Na nowennę natknęłam się w noworoczny wieczór. Spędzając go z mężem przy kominku i jakimś filmie. Było tak przytulnie lecz moje serce rozrywał ból. Gdy mąż zasnął, ja płakałam cichutko… znowu okres, znów moja nadzieja bycia mamą legła w gruzach, 2 lata starań o maleństwo i ciągle nic, jak możesz mi to robić Boże, czym zasłużyłam sobie na taką karę, żaliłam się w duchu. Wtedy przyszła mi pewna myśl do głowy, aby włączyć laptopa, bo tam znajdę pocieszenie. Nie mam pojęcia jak ale wyświetliły mi się jakieś świadectwa o nowennie pompejańskiej. Zaczęłam czytać, odnalazłam stronę z N.P. Słowa obietnicy Matki Bożej poraziły mnie dogłębnie. Całe moje serce wypełniła nadzieja… Przeczytałam instrukcję odmawiania i pomyślałam, że na 3 różańce to zejdzie mi jakieś 3 godziny, ale cóż może dam radę.
Przeczytaj całość

Kasia: Nie mogę już żyć bez Naszej Najukochańszej Mamy Maryi I tej przepięknej modlitwy

Na poczatku tak jak wiekszosc myslalam, ze nie dam rady odmawiac tyle rozancow dziennie, a teraz nie moge przezyc dnia bez Nowenny.
Przeczytaj całość

Ania: Spowiedź

Chciałabym podzielić sie z Wami moją radością. Dzis po bardzo długim czasie przystąpiłam do sakramentu pokuty. Bardzo dlugo trwalam w grzechu i mimo, ze bylo mi z tym źle nie mialam odwagi isc do spowiedzi. Dzięki NP podjęłam decyzje, ze najwyższa pora wyjść z ciemności grzechu a Matka Najświętsza obdarzyła mnie łaską odwgi i spokoju.
Przeczytaj całość

Anna: Praca dla brata

Pokój i dobro :) Trochę czasu minęło od skończonej mojej nowenny w intencji mojego brata. Modliłam się o pracę dla niego, nie pracował od marca lub kwietnia.
Przeczytaj całość

Grzegorz: W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie

Często przed odmówieniem nowenny były kłótnie w domu, niepotrzebne krzyki, pretensje o cokolwiek a przede wszystkim strach, lęk czasami wręcz paraliżujący przed praca, przed wyjazdem, rozmowa, prowadzeniem samochodu,jak zacząłem odmawiać nowennę na początku 3 części potem 4 dziennie, (znalazłem czas) nie wiem jak ale znalazłem, kłótnie ustawały aż znikły pretensje przestały mieć znaczenie chętniej idę do kościoła na msze nie tylko strach już nie jest paraliżujący bo wiem ze Matka Boża jest ze mną.

W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie co dla mnie było straszne i choć wiele razy próbowałem przestać zawsze kończyło się to fiaskiem. Nowennę zacząłem odmawiać 1 stycznia nie była to idealna modlitwa ale Mama Zawsze słucha i nie zrażajcie się ze coś wam przeszkadza odmawiać, odmawiajcie mimo wszystko zawsze 3 a jak dacie rade 4 części różańca co dziennie naprawdę warto, na pewno będę jeszcze odmawiał nie jedną nowennę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Grzegorz: W trakcie nowenny przestałem obgryzać paznokcie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!