TERESA: UZDROWIONA Z CHOROBY OCZU

Odmawialam nowenne pompejanską w inteci swojej siostry chorej na nowotwora.Jej stan zdrowia bardz sie porawil ale byla TAKA WOLA BOSSKA,ze z czasem ja powolal do siebie.Ja natomiast przy omawianiu nowenny otrzymalam laske widzenia na oko,co bylo bez nadziejne.PROSZE MODLCIE SIE LUDZIE ZDESPEROWANI,ZALAMANI W BEZ NADZIELNYCH SYTACJACH POMOC ZAWSZE PRZYJDZIE MARYJE...
Read More

Emilia: Łaski niezliczone

Ostatnią nowennę ofiarowałam Bogu za dusze w czyśćcu cierpiące i czuję ich wstawiennictwo i opiekę.
Read More

Anonim: Oczekiwanie na dobrą pracę :) Będzie dobrze ! Bóg nas Kocha :D

Szczęść Boże :) Zacząłem kolejną nowennę tym razem w intencji znalezienia pracy, stałego zajęcia. To już druga nowenna odmówiona w mojej intencji. Pozostałe odmawiałem w intencji zazwyczaj innych osób.
Read More

Aniela: Podczas modlitwy przychodziły trudne chwile

Wszystkie rzeczy z którymi miałam problem, zaczęły się cudownie układać. Moje relacje z najbliższymi stały się o wiele lepsze
Read More

Mała: świadectwo

PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIĘ Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ ROK TEMU. DZISIAJ NIE PAMIĘTAM W JAKIEJ INTENCJI DOKŁADNIE MODLIŁAM SIĘ ALE WIEM,ŻE PO CZĘŚCI ZOSTAŁAM WYSŁUCHANA. SYTUACJA W KTÓREJ WÓWCZAS SIĘ ZNAJDOWAŁAM BYŁA BARDZO TRUDNA.8 MIESIĘCY WCZEŚNIEJ ROZSTAŁAM SIĘ Z MĘŻEM, WSZYSTKO UKŁADAŁO SIĘ BARDZO ŹLE.  POD KONIEC TEJ MODLITWY BYŁAM ZMUSZONA...
Read More

Ewa: Mama mojego chłopaka wyzdrowiała

Drugą nowennę Pompejańską niedawno skończyłam 6 dni temu 11 marca 2016 , w tej modlitwie różańcowej podjęłam się też w mojej intencji o moją teraźniejszość i przyszłość . Związana była tez o łaskę życia mamy mojego chłopaka , a takze aby wykreowała się sutacja naszej znajomości. W dniu którym zaczęłam była wzmianka ewangelii o Weselu w Kanie Galilejskiej tak fajnie złożyło , przypomniało mi się że na tym weselu Matka Boża wyprosiła to co potrzebne dla weselników i ich gości. Ufając że u mnie tez tak będzie rozpoczęłam tą piękną modlitwę .

Podczas tej nowenny Mama mojego chłopaka wyzdrowiała – ocaliła zycie z choroby i wyszła ze szpitala , a druga prośba którą polecałam przy odmawianiu jeszcze trwa ale widzę , że pozytywnym kierunku zaczęło się iść ku dobremu i mam nadzieję , że Matka Boża będzie działac cuda po nowennie. Czuje we mnie przemianę kilka dni temu zamówiłam w sanktuarium Zabawie pierścień Karoliny Kózka i zanim by doszło do zareczyn z chłopakiem to wiem, ze bede trwała w czystosci wpierw Bogu a potem jesli Józef bedzie mi dany przez Maryję to ślubowac i jemu?? , kto to wie, moze u mnie zakonczy sie weselem 🙂 jak rozpoczęłam tą nowennę w dniu którym czytano o weselu w Kanie Galilejskiej.
Największym cudem było to, ze mama chłopaka wyszła z ciezkiej choroby.
Ewa

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Mama mojego chłopaka wyzdrowiała"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kaleb
Gość
Czystosc przedmalzenska – bardzo szlachetna i chwalebna rzecz, rowniez gwarancja blogoslawienstwa w malzenskim pozyciu. Warto by tu wspomniec o jednym zagadnieniu o ktorym w srodkach musowego przekazu sie kompletnie dzisiaj niemowi, szczegolnie mlodym ludziom, a mianowicie o Prawie Pierwszych Polaczen. Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!