Ewa: Mama mojego chłopaka wyzdrowiała

Drugą nowennę Pompejańską niedawno skończyłam 6 dni temu 11 marca 2016 , w tej modlitwie różańcowej podjęłam się też w mojej intencji o moją teraźniejszość i przyszłość . Związana była tez o łaskę życia mamy mojego chłopaka , a takze aby wykreowała się sutacja naszej znajomości. W dniu którym zaczęłam była wzmianka ewangelii o Weselu w Kanie Galilejskiej tak fajnie złożyło , przypomniało mi się że na tym weselu Matka Boża wyprosiła to co potrzebne dla weselników i ich gości. Ufając że u mnie tez tak będzie rozpoczęłam tą piękną modlitwę .

Podczas tej nowenny Mama mojego chłopaka wyzdrowiała – ocaliła zycie z choroby i wyszła ze szpitala , a druga prośba którą polecałam przy odmawianiu jeszcze trwa ale widzę , że pozytywnym kierunku zaczęło się iść ku dobremu i mam nadzieję , że Matka Boża będzie działac cuda po nowennie. Czuje we mnie przemianę kilka dni temu zamówiłam w sanktuarium Zabawie pierścień Karoliny Kózka i zanim by doszło do zareczyn z chłopakiem to wiem, ze bede trwała w czystosci wpierw Bogu a potem jesli Józef bedzie mi dany przez Maryję to ślubowac i jemu?? , kto to wie, moze u mnie zakonczy sie weselem 🙂 jak rozpoczęłam tą nowennę w dniu którym czytano o weselu w Kanie Galilejskiej.
Największym cudem było to, ze mama chłopaka wyszła z ciezkiej choroby.
Ewa

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

1 myśl na temat “Ewa: Mama mojego chłopaka wyzdrowiała

  1. Czystosc przedmalzenska – bardzo szlachetna i chwalebna rzecz, rowniez gwarancja blogoslawienstwa w malzenskim pozyciu. Warto by tu wspomniec o jednym zagadnieniu o ktorym w srodkach musowego przekazu sie kompletnie dzisiaj niemowi, szczegolnie mlodym ludziom, a mianowicie o Prawie Pierwszych Polaczen.

    Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych doświadczeń, czy poranień człowiek nie jest całkowicie bezradny, ponieważ przez odpowiednią terapię, czy właściwie przeżywaną czystą miłość można pomóc w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.

    Oprocz samej fizycznej strony tego zjawiska, czyli jakosci doznan, ktore moglo sie miec lub nie miec nie bedac na to gotowy, trzeba pomyslec o skutkach psychicznych i duchowych.
    Duchowe oczywiscie oprocz grzechu i jego skazy, wiaza sie takze z pozniejszym poczuciem straty, pustki wewnetrznej a co gorsza, akt seksualny zostal tak stwozony ze wprowadzaly dwoje ludzi w wyjatkowa jednościa duchowa, totez, jesli jedna z osob zyje np w grzechach okoltystycznych lub nieczystych moze sie to wiazac z przemienieniem skutkow owych praktych na druga osobe a co za tym idzie problemow duchowych.

    Natomiast z psychicznej strony, jesli Romans zakonczy sie rozstaniem, moga utrwalic sie wzorce poczucia odrzucenia, krzywdy czy zawiedzenia, ktore nawet jesli nie beda w pelni uswiadomione beda negatywnie rzutowac na pozniejsze zycie seksualne np w malzenstwie, z osoba na ktorej naprawde bedzie zalezec.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!