Ewa: Mama mojego chłopaka wyzdrowiała

Drugą nowennę Pompejańską niedawno skończyłam 6 dni temu 11 marca 2016 , w tej modlitwie różańcowej podjęłam się też w mojej intencji o moją teraźniejszość i przyszłość . Związana była tez o łaskę życia mamy mojego chłopaka , a takze aby wykreowała się sutacja naszej znajomości. W dniu którym zaczęłam była wzmianka ewangelii o Weselu w Kanie Galilejskiej tak fajnie złożyło , przypomniało mi się że na tym weselu Matka Boża wyprosiła to co potrzebne dla weselników i ich gości. Ufając że u mnie tez tak będzie rozpoczęłam tą piękną modlitwę .

Podczas tej nowenny Mama mojego chłopaka wyzdrowiała – ocaliła zycie z choroby i wyszła ze szpitala , a druga prośba którą polecałam przy odmawianiu jeszcze trwa ale widzę , że pozytywnym kierunku zaczęło się iść ku dobremu i mam nadzieję , że Matka Boża będzie działac cuda po nowennie. Czuje we mnie przemianę kilka dni temu zamówiłam w sanktuarium Zabawie pierścień Karoliny Kózka i zanim by doszło do zareczyn z chłopakiem to wiem, ze bede trwała w czystosci wpierw Bogu a potem jesli Józef bedzie mi dany przez Maryję to ślubowac i jemu?? , kto to wie, moze u mnie zakonczy sie weselem 🙂 jak rozpoczęłam tą nowennę w dniu którym czytano o weselu w Kanie Galilejskiej.
Największym cudem było to, ze mama chłopaka wyszła z ciezkiej choroby.
Ewa

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ewa: Mama mojego chłopaka wyzdrowiała"

Powiadom o
avatar
Kaleb
Gość
Czystosc przedmalzenska – bardzo szlachetna i chwalebna rzecz, rowniez gwarancja blogoslawienstwa w malzenskim pozyciu. Warto by tu wspomniec o jednym zagadnieniu o ktorym w srodkach musowego przekazu sie kompletnie dzisiaj niemowi, szczegolnie mlodym ludziom, a mianowicie o Prawie Pierwszych Polaczen. Prawo pierwszych połączeń dotyczy sfery seksualności człowieka. Pierwsze doświadczenia w tej dziedzinie, zwłasz­cza pierwszy kontakt seksualny wyciska silne piętno w naszej osobowości i ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi dalsze etapy życia w tej dziedzinie. Dlatego bardzo podkreśla się, aby te działania były przeżywane po ślubie, w dobrej atmosferze miłości, zaufania i akceptacji, w poczuciu bezpieczeństwa. Natomiast w przypadku niewłaściwych… Czytaj więcej »
A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij