Agnieszka: Proście, a będzie Wam dane…

W 2012 roku mója tata miał udar. Mimo,że byłam wtedy dorosła, miałam wrażenie,że świat mi się zawalił. I wtedy ciocia podpowiedziała mi ,że jest Nowenna Pompejańska, po odmówieniu której dzieją sie cuda...
Read More

Ewa: Radość i pokój w Panu!

Poznaje nowych wspaniałych ludzi, dzięki którym jestem bardziej otwarta, śmielsza. Mogę powiedzieć, że spełniają się moje marzenia, za wszystko dziękuję Bogu i Matce Najświętszej.
Read More

Elżbieta: Dziękuję Matko Boska za łaski

Witam. Chciałam złożyć świadectwo skuteczności modlitwy nowenną pompejańską. Modliłam się wraz z moją mamą o pracę dla mojego brata, który kilka miesięcy szukał pracy. I stało się, brat dostał pracę, na razie na pól roku ale ufam , że umowa zostanie mu przedłużona. Dzięki Ci Matko.Przeczytaj Elżbieta: Dziękuję Matko Boska...
Read More

Marta: Znaleziona praca

Przebieg całego spotkania bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Byłam pod miłym wrażeniem, bardzo zadowolona, ale nie chciałam się też nakręcać.
Read More

Karolina: Szczera prawdziwa miłość, przyszły mąż i rodzina

Do końca życia będę Matce Bożej dziękować. Chcemy założyć rodzinę w Bogu i miłości. Mamy naszą oazę do której nie ma wstępu świat zewnętrzny i jego zagrożenia. Chcemy wziąć ślub i mieć dzieci. Matko, Gdyby nie Ty i Twój Syn Jezus nie wiem jakbym żyła.
Read More

Emilia: Maryja „zmieniała moje myślenie”

Szczęść Boże – chciałabym podziękować Maryi za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzyła i których wymienić nawet nie zdołam. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską dwa lata temu. Odmówiłam ich do tej pory 8 w różnych intencjach. Rozpoczęłam pierwszą w bardzo trudnej sytuacji życiowej. W ciągu tych dwóch lat bardzo wiele zmieniło się w moim życiu. Wszystko uległo przewartościowaniu i zmianom. To co do tej pory było ważne stało się nie tak ważne. Otrzymałam min. łaskę spowiedzi z dawnych niewyspowiadanych grzechów, żalu za grzechy, przebaczenia, uzdrowienia na wielu płaszczyznach – emocjonalnych i duchowych, łaskę wytrwałej modlitwy i wiele innych. Maryja prowadziła mnie również w każdym momencie mojego życia i w jakiś cudowny sposób opiekowała się i „zmieniała moje myślenie” . Otrzymałam opiekę w sprawach materialnych. Zrozumiałam, że niczego dobrego sobie nie zawdzięczam w życiu, choć kiedyś sobie to przypisywałam. To Ona zawsze była obok wraz ze wszystkimi łaskami od Boga dla mnie. Zawdzięczam też Maryji macierzyństwo. 5 lat temu podjęłam się adopcji duchowej, a powodem był brak upragnionego dziecka. Zaraz po 9 miesiącach zaszłam w ciążę. Dziękuję Ci Maryjo, że prowadzisz mnie i stałam się Twoim niewolnikiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!