Lidia: nawrócenie

Zamieszczam na tej stronie świadectwo już nie po raz pierwszy. Tym razem będzie krótkie i dotyczy nowenny,którą odmówiłam rok temu. Modlilam się o nawrócenie mojego brata.
Przeczytaj całość

Alina Maria: prośba o łaskę zdrowia

To dzięki tej modlitwie jestem silna, by walczyć z chorobą męża i się nie poddawać. Wierzę również, że jesli nie teraz, to może przyjdzie kiedyś taki dzień, że mój mąż odzyska siły i zdrowie i będzie mógł sam podziekować ukochanej Matce w Pompejach!
Przeczytaj całość

Dorota: Dużo się nauczyłam

Skończyłam trzecią już Nowennę Pompejańską. Spotkałam się z opinią, ze to modlitwa dla ludzi małej wiary, którzy nie ufają, że za pierwszym razem zostali wysłuchani.
Przeczytaj całość

Mariola: Wiem, że przed nami jeszcze nie jeden pojedynek z szatanem

Pragnę złożyć podziękowania Najświętszej Mateczce za otrzymane łaski za Jej wstawiennictwem i jednocześnie złożyć świadectwo.
Przeczytaj całość

Dominika: Jesteś wielka, Najświętsza Maryjo Panno!

Szczęść Boże! Jestem Dominika, to jest świadectwo z mojej drugiej odmówionej przed trzema dniami Nowenny Pompejańskiej. Mam 15 lat i odmawiałaam nowennę w intencji mojego taty. Modliłam się o jego zdrowie, wiare, aby miał dobrą pracę, aby Maryja pomogła dla taty przy budowie domu i o jego zdrowie, a zwłaszcza...
Przeczytaj całość

Emilia: Maryja „zmieniała moje myślenie”

Szczęść Boże – chciałabym podziękować Maryi za wszystkie łaski jakimi mnie obdarzyła i których wymienić nawet nie zdołam. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską dwa lata temu. Odmówiłam ich do tej pory 8 w różnych intencjach. Rozpoczęłam pierwszą w bardzo trudnej sytuacji życiowej. W ciągu tych dwóch lat bardzo wiele zmieniło się w moim życiu. Wszystko uległo przewartościowaniu i zmianom. To co do tej pory było ważne stało się nie tak ważne. Otrzymałam min. łaskę spowiedzi z dawnych niewyspowiadanych grzechów, żalu za grzechy, przebaczenia, uzdrowienia na wielu płaszczyznach – emocjonalnych i duchowych, łaskę wytrwałej modlitwy i wiele innych. Maryja prowadziła mnie również w każdym momencie mojego życia i w jakiś cudowny sposób opiekowała się i „zmieniała moje myślenie” . Otrzymałam opiekę w sprawach materialnych. Zrozumiałam, że niczego dobrego sobie nie zawdzięczam w życiu, choć kiedyś sobie to przypisywałam. To Ona zawsze była obok wraz ze wszystkimi łaskami od Boga dla mnie. Zawdzięczam też Maryji macierzyństwo. 5 lat temu podjęłam się adopcji duchowej, a powodem był brak upragnionego dziecka. Zaraz po 9 miesiącach zaszłam w ciążę. Dziękuję Ci Maryjo, że prowadzisz mnie i stałam się Twoim niewolnikiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!