Jadwiga: to wszystko zawdzięczam Matce Bożej

Nowennę Pompejańską odmawialwm chyba 5 razy w bardzo trudnej intencji o uzdrowienie z nieuleczalnej choroby mojego męża jak również mojej ukochanej jedynej córce ,która odziedziczyła po ojcu tą chorobę.Sprawa wydawała się beznadziejna i chyba nawet zwątpiłam. Czas dla mnie bardzo trudny mąż leżący w domu , który cały czas wymaga...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dziękuję za wszystko czym mnie obdarowałaś

Pragnę podziękować Matce Najświętszej za ogrom łask którymi obdarzyła mnie i moją rodzinę. Trudno w to nawet uwierzyć! Odmawiam obecnie 6 Nowennę Pompejańską i pewnie już nie przestanę. Może nie otrzymałam tego o co tak usilnie prosiłam ale teraz wiem że Bóg wie co dla nas jest najlepsze.
Przeczytaj całość

Magda: Dokładnie tydzień po zakończeniu nowenny mój paroletni partner poprosił mnie o rękę. :)<

Niedawno skończyłam nowennę w intencji założenia rodziny (w domyśle chciałam zostać najpierw żoną potem matką). Wyraźnie podkreślam, że absolutnie nie wskazywałam z kim chciałabym ją założyć - oddałam to w ręce Boga. Dokładnie tydzień po zakończeniu nowenny mój paroletni partner poprosił mnie o rękę. :)
Przeczytaj całość

Marta: Nie jestem sama z moimi problemami

Na wstępie chciałabym przeprosić naszą kochaną Matkę Maryję, że tak długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa. O nowennie dowiedziałam się jakieś 2 lata temu. Ale w tamtym okresie odmawianie 3 różańców dziennie wydawało mi zbyt trudne, czasochłonne. Ale kiedy dopadły mnie wielkie problemy życiowe, takie które bardzo trudno jest udźwignąć, postanowiłam zwrócić się o pomoc do Matki Bożej. Rok temu u mojego starszego dziecka zdiagnozowano autyzm dziecięcy, czyli całościowe zaburzenie rozwoju. Był to ogromny cios dla mnie i mojego męża.
Przeczytaj całość

Dorota: Lekarz był w szoku

Moja mama choruje na amd - nieuleczalna chorobę oczu prowadząca do całkowitej ślepoty. Nie można jej wyleczyć, można tylko zapobiegać pogorszeniu. W zeszłym roku odmówiłam Nowennę w intencji mamy, aby nie straciła wzroku, co byłoby prawdziwa tragedia.. dzis badanie kontrolne wykazało...poprawę ! Lekarz był w szoku, bo to się podobno nie zdarza, albo zdarza bardzo rzadko, a ja wiem, ze zawdzięczamy to Matce Bożej. DZIĘKUJE !
Przeczytaj całość

Akcja „8 stron dla KRŚ” – ZAKOŃCZONA sukcesem!

Dziękujemy za udział w naszej akcji! Udało zebrać się 103% potrzebnej kwoty w ostatniej chwili przed oddaniem czasopisma do drukarni dzisiejszej nocy. A oto nasi Darczyńcy:

Jakub W., Igor F., Ewa F.F., Maria U., Stanisław P., Marzena T., Anna, Alfred N., Krzysztof S., Beata Ś., Beata B., Krzysztof S., Ewa K., Alina J., Ewa H., Beata Ś., Alina J-M., Anna W., Kamilla K., Marzena K., Jan i Emilia M., Teresa Ż., Leszek B., Marzena K., Dolores B., Roman i Iwona S., Łukasz J.,  Roman S., Jola G., Magda T., Emilia M., Łukasz P., Agnieszka W., Renata G., Stanisław P., Alicja L. Ewa M. Piotr K., Alicja L. Magdalena J. Małgorzata B. Karolina D. Marcin P Agnieszka K. Barbara M. Łukasz K. Katarzyna S.,  Katarzyna T.,  Maria T. Joanna J. Artur B. Małgorzata S. Danuta O. Karol S. Agnieszka W. Beata Ł. Aneta D. Dagmara S. Krzysztof T., Magdalena S., Marianna A.

Serdecznie Wam dziękujemy

Redakcja KRŚ

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!