Ewelina: Kolejny raz dziękuję!

Wlasnie skonczylam moja 7 nowenne pompejanska. Ta modlitwa daje mi spokoj i sile. Matka Boza towarzyszy mi codziennie w drodze do pracy i z pracy, wczesnym rankiem kiedy sie obudze i wieczorem kiedy klade sie spac. Wysluchala wszystkich moich prosb! Ostatnia nowenna o powrot mojego Meza do formy po ciezkiej...
Read More

Aga: Bez żadnych leków

W ubiegły roku ciężko zachorowałam. Modliłam się do św. Rity oraz do św. Judy Tadeusza za pośrednictwem Maryi. Pan Bóg wysłuchał mojej prośby. Ale potem zachorowałam na ciężką depresję z objawami choroby psychicznej z czym nie mogłam sobie sama poradzić. Nie mówiłam nikomu o mojej chorobie - wiedziała tylko Maryja i Pan Bóg.
Read More

Cecylia: Dziękuję Ci Maryjo za Twoją interwencję

Dziękuję Matce Najświętszej za ustrzeżenie mojego dziecka przed podjęciem niewłaściwej decyzji dotyczącej przyszłego małżeńskiego życia. Na początku ich znajomości tłumaczyłam, wskazywałam złe, niepokojące cechy wybrańca, później pozostała mi tylko modlitwa. Kiedy postanowili się pobrać, po zaręczynach, zaczęłam się modlić się Nowenną Pompejańską „o potrzebne łaski dla młodych i wypełnienie się...
Read More

Ona: Zdrowe jelita

Dziękuję Najświętszej Pani za znaczące poprawienie mojej sytuacji zdrowotnej. Przeszłam z Nią drogę od ataków bólu i paniki związanych z jelitami, aż do teraz, kiedy jest już prawie normalnie. Dziękuję, że jem, że mogę swobodnie wychodzić z domu, że jestem spokojniejsza, że życie wróciło na swoje normalne tory. Mam nadzieję, że kiedyś przypadłość cofnie się całkowicie. I że będę potrafiła być bardziej ufna i wdzięczna. Pomódlcie się za mnie, jeśli chcecie :)
Read More

Hanna: Szczęście i spokój serca przez NP

hcę zacząć świadectwo przez Akt strzelisty ,,Najdostojniejsza Królowo świata,Maryjo zawsze Dziewico,która zrodziłaś Chrystusa Pana Odkupiciela świata,wypraszaj nam pokój i zbawienie
Read More

Agnieszka L: Kończyłam część błagalną i tego dnia podpisałam umowę o pracę !

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Chce złożyć świadectwo otrzymanych łask za pośrednictwem NMP z Pompejów. Od 01.12.2015 odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji wyjścia z problemów zawodowych i finansowych. W dzień w którym skończyłam odmawiać nowennę(23.01.2016) zadzwoniła do mnie menadżer z pracy gdzie byłam na dniu próbnym żebym przyszła od jutra do pracy! !! Od 24.01.2016 zaczęłam nową pracę na próbę więc zaczęłam odmawiać w ten sam dzień następną nowennę o potrzebne dla mnie łaski w pracy i w życiu codziennym. 18.02.2016 kończyłam część błagalną i tego dnia podpisałam umowę o pracę 😄.Nowennę kończę 17.03.2016. Dziękuję Matko Boża z Pompejow za wszelkie łaski , którymi mnie obdarzasz i moją rodzinę . To jest moje nie pierwsze świadectwo, które tutaj piszę. Nowenna Pompejanska towarzyszy mi od ponad trzech lat. Dzięki modlitwie różańcowej czuję obecność Bożą w życiu naszej rodziny. Choć nieraz jest ciężko, bo myślę że wielu z nas przytłaczają sprawy życia codziennego, ale zawsze jest to poczucie, że w końcu coś się zmieni i to na lepsze, bo z Matką Boską i naszą Matką idziemy przez życie. Ona chce dla nas jak najlepiej, a przedewszystkim chce nas doprowadzić do swojego Syna Jezusa Chrystusa, bo On jest naszą DROGĄ, PRAWDĄ i ŻYCIEM.
Niech wam wszystkim czytajacym Bóg Błogosławi .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Agnieszka LAnna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Też w tym terminie odmawiałam nowennę i jeszcze nie pracuję a było w jednym miejscu bardzo blisko. Proszę o modlitwę w mojej sprawie.

Agnieszka L
Gość
Agnieszka L

Pomodlę się dziś za Ciebie Anno