Kasia: Łaska poznania woli Bożej

Dziękuję Ci Maryjo za to, że na własne oczy zobaczyłam,że to o co się modlę nie jest dla mnie.
Przeczytaj całość

Aaaazonka: List: Modlitwa za alkoholika

Wierze w moc rozanca i mysle ze to szatan ten rozaniec ze zlosci przerywal.Mam nadzieje ze wytrwam do konca w tej nowennie i nie spoczne tylko na tej jednej.
Przeczytaj całość

Aneta: narodziny zdrowej Gabrysi

Podczas mojej trzeciej ciąży dowiedzieliśmy się, że istnieje bardzo duże ryzyko, że dziecko będzie obciążone wadą genetyczną lub inną ciężką wadą wrodzoną, byliśmy załamani, niemniej od razu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską Przeczytaj Aneta: narodziny zdrowej Gabrysi
Przeczytaj całość

Weronika: Podziękowania za otrzymane łaski

Odmawiajcie Nowennę Pompejską i pamiętajcie ,, Nie ma modlitwy niewysłuchanej,,
Przeczytaj całość

Wysłuchana: Moc różańca

Pragnę złożyć kolejne świadectwo otrzymania łaski , moja corka dostała dobrą pracę, o którą się modliłam Matka zawsze wysłucha w swoim czasie , tylko trzeba jej zaufać , zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej nowenny.
Przeczytaj całość

Adrian: to była sprawa złego ducha żeby mnie zniechęcić

Cnhciałbym się z wami podzielić moim świadectwem własnie skończyłem odmawiać nowennnę pompejańską to jest nie samowita modlitwa która bardzo przybliżyła mnie do Boga otrzymałem tyle łask których nawet bym się nie spodziewał jestem teraz cierpliwy,pokorony,spokojny,opanowany starach sobie gdzieś tam uciekł i pogoń za szelestem nie raz czułem niesamowitą euforię a nie raz przybicie ale wiem że to była sprawa złego ducha żeby mnie zniechęcić lecz naprawdę warto odmówić nowennę i nie mieć wymówek bo to właśnie pokazuje że stawiamy Boga na pierwszym miejscu i jesteśmy dyspozycyjni na Boże wezwanie, zrozumiałem też że za każdą łaskę trzeba zapłacić chwilowym cierpieniem ale to jest piękne bo ból jest tylko chwilowy a chwała wieczna..

Czuje się fantastycznie dzieją się same pozytywne rzeczy moje kontakty się poprawiły są bardziej wartościowe jest znakomicie a wierzę że będzie coraz lepiej bo to dopiero 1 dzień po nowennie a smiało mógłbym powiedzieć że już po 3 tygodniu otrzymałem taki stopień ducha że byłem zadowolony. Naprawdę polecam nie ma co się zastanawiać bierzcie różanieć w rękę i proście Pana Boga byle by było to zgodne z jego wolą PROŚCIE a będzie wam dane niech będzie pozdrowiony Jezus Chrystus bo to jest jedyna prawda która wyzwala i Maryje jego matkę Przenajświętszą AMEN

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Adrian: to była sprawa złego ducha żeby mnie zniechęcić"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Marcin
Gość
Marcin

Adrianie, nie będę się rozpisywał, bo musiałbym świadectwo napisać, ale na to przyjdzie czas. Mam dokładnie te same odczucie odnośnie Twojej myśli: „zrozumiałem też że za każdą łaskę trzeba zapłacić chwilowym cierpieniem”. Staram się przyjmować cierpienie, choć niedawno broniłem się przed tym, walczyłem. Moja trzecia Nowenna za moją żonę, już nie o jej powrót do domu i dzieci, ale powrót do Boga. „Miłość Boża bowiem wszystko zwycięża i potęguje wszystkie moce duszy”.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Amen

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Adranie I Marcinie, Dopuki ealczycie jestescie na drodze do zwyciestwa 33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!