Daga: Zdroje łask

Kochani, dziś zakończyłam odmawiać pierwszą nowennę pompejańską i już wiem, że nie będzie ona ostatnią. Moja prośba była rozległa, choć dotyczyła konkretnej osoby- Narzeczonego. Wszystko u Nas dobrze, jesteśmy razem, bardzo się kochamy i wspieramy.
Read More

Kamil: Zdałem do następnej klasy!

Witam, chciałem podzielić się moim świadectwem oraz zachęcić do odmawiania tej nowenny, ponieważ w niej znajdziemy pomoc! Od kwietnia byłem przekonany, że nie zdam do kolejnej klasy miałem już rzucać szkołę ale się nie poddałem uwierzyłem w moc nowenny pompejańskiej i zacząłem ją odmawiać, Przeczytaj Kamil: Zdałem do następnej klasy!
Read More

Paulina: Matka Boża blisko mnie . .

Witam wszystkich chciałam się podzielić swoim świadectwem . Otóż jakiś czas temu moja sąsiadka która ma syna chorego na mukowiscydozę przyszła do i zaczęła opowiadać o skaplikowanym leczeniu syna
Read More

Marek: wysłuchana modlitwa

Witaj Matko moja dziękuje Ci z całego serca że mnie wysłuchałaś. Czesc chcę się z wami podzielic moją wysłuchana modlitwą , mowenne zacząłem odmawiac 29 wrzesnia i już po (jak dobrze pamiętam ) 3 dniach nastąpił zwrot w mojej intencji. Przeczytaj Marek: wysłuchana modlitwa
Read More

Magda: Podziekowanie dla Maryi za otrzymane laski

Witam serdecznie,chcialabym zlozyc swiadectwo otrzymanych lask od Najswietszej Maryji.Powinnam napisac juz dawno to swiadectwo.Jestem szczesliwa,ze znalazlam ta modlitwe jest piekna I trudna ale zmienia zycie i czlowieka.Odmowilam szesc nowenn I nie jestem wstanie opisac wszystkiego,dlatego chce napisac jakie laski otrzymalam.Przeczytaj Magda: Podziekowanie dla Maryi za otrzymane laski
Read More

Adrian: to była sprawa złego ducha żeby mnie zniechęcić

Cnhciałbym się z wami podzielić moim świadectwem własnie skończyłem odmawiać nowennnę pompejańską to jest nie samowita modlitwa która bardzo przybliżyła mnie do Boga otrzymałem tyle łask których nawet bym się nie spodziewał jestem teraz cierpliwy,pokorony,spokojny,opanowany starach sobie gdzieś tam uciekł i pogoń za szelestem nie raz czułem niesamowitą euforię a nie raz przybicie ale wiem że to była sprawa złego ducha żeby mnie zniechęcić lecz naprawdę warto odmówić nowennę i nie mieć wymówek bo to właśnie pokazuje że stawiamy Boga na pierwszym miejscu i jesteśmy dyspozycyjni na Boże wezwanie, zrozumiałem też że za każdą łaskę trzeba zapłacić chwilowym cierpieniem ale to jest piękne bo ból jest tylko chwilowy a chwała wieczna..

Czuje się fantastycznie dzieją się same pozytywne rzeczy moje kontakty się poprawiły są bardziej wartościowe jest znakomicie a wierzę że będzie coraz lepiej bo to dopiero 1 dzień po nowennie a smiało mógłbym powiedzieć że już po 3 tygodniu otrzymałem taki stopień ducha że byłem zadowolony. Naprawdę polecam nie ma co się zastanawiać bierzcie różanieć w rękę i proście Pana Boga byle by było to zgodne z jego wolą PROŚCIE a będzie wam dane niech będzie pozdrowiony Jezus Chrystus bo to jest jedyna prawda która wyzwala i Maryje jego matkę Przenajświętszą AMEN

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Adrian: to była sprawa złego ducha żeby mnie zniechęcić"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
Marcin
Gość
Marcin

Adrianie, nie będę się rozpisywał, bo musiałbym świadectwo napisać, ale na to przyjdzie czas. Mam dokładnie te same odczucie odnośnie Twojej myśli: „zrozumiałem też że za każdą łaskę trzeba zapłacić chwilowym cierpieniem”. Staram się przyjmować cierpienie, choć niedawno broniłem się przed tym, walczyłem. Moja trzecia Nowenna za moją żonę, już nie o jej powrót do domu i dzieci, ale powrót do Boga. „Miłość Boża bowiem wszystko zwycięża i potęguje wszystkie moce duszy”.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Amen

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Adranie I Marcinie, Dopuki ealczycie jestescie na drodze do zwyciestwa 33 OBIETNICE JEZUSA związane z odprawieniem Nowenny pierwszych sobót następujących po sobie 9 miesięcy, ku czci Niepokala­nego Serca Maryi, w duchu wynagrodzenia Mu za zniewagi 1. Wszystkiego, o co dusze proszą Moje Serce przez Se­r­­ce Mojej Matki, o ile jest to zgodne z Bożymi pragnie­nia­­mi i jeśli proszą Mnie z ufnością, udzielę im już w czasie odprawiania Nowenny. 2. We wszystkich okolicznościach życia będą cieszyć się spe­cjalną obecnością Mojej Matki i Moim błogosła­wień­s­t­wem. 3. W nich samych i w ich rodzinach zapanuje pokój, har­mo­­nia i miłość. 4. W ich rodzinach… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!