Krzysztof: Otrzymałem wiele niesamowitych łask

Maryja postawiła na mojej drodze życia wiele wspaniałych osób dzięki którym wiem że żyje i dzięki którym wyprowadziło moją rodzinę z ogromnych kłopotów.
Read More

Iwona: Cud poczęcia dziecka dzięki Nowennie Pompejanskiej

Witam,długo sie przymierzałam do napisania świadectwa bo az ponad rok i wkoncu stwierdziłam ze nie mogę tej cudownej łaski jaka otrzymałam za wstawiennictwem Matki Boskiej zachować tylko dla siebie. Zaczynajac od samego początku, jestesmy z mężem ponad 5lat po ślubie i tyle tez lat staraliśmy sie o dziecko ,były to bardzo ciężkie i długie lata a szczególnie dla mnie.
Read More

Marta: Moja cierpliwość została nagrodzona

Moja cierpliwość została nagrodzona. Dzięki modlitwie otrzymałam pracę ale również spokój.
Read More

Kamila: Guz

Pisze to kolejne swiadectwo modlilam sie Nowenna o wygranie tescia z guzem odbytu bo jak sie okazalo ma duzego robili mu przeswietlenia czy nie ma przezutow zeby mogl przeszejsc radio i chemioterapie nie ma przezutow po naswietlaniach znow rezonanse czy cos sie nie pojawilo i nie ma zakwalifikowali go do operacjii i czeka na operacje bedzie mial we wtorek 2.01.18 mam nadzieje ze mu to wytna i bedzie po sprawie dodam ze czuje wielki spokoj wewnatrz.Dziekuje Matko Boza wiem ze bedzie dobrze
Read More

Maria: Małżeństwo – rewolucja

Z napisaniem świadectwa zwlekałam kilka lat, gdyż przez cały ten czas nie umiałam rozpoznać działania Boga w swoim życiu. Jakieś 6 lat temu zaczęłam modlić się o dar potomstwa. Zmówiłam w tej intencji nowennę, dziecko się nie pojawiło. Gdzieś po około roku później zmówiłam kolejną. Po każdej z nich czułam...
Read More

Marysia: Na pewno wiele pokoju w sercu

To świadectwo piszę po zakończeniu mojej pierwszej nowenny czyli 27 grudnia br. Wcześniej słyszałam o tej modlitwie, ale wydawała mi się ona zbyt trudna, ze wzgędu na obowiązak odmówienia 3 części różańca, bałam się, że nie wytrwam, że nie znajdę tyle czasu, by zmówić te wszystkie części. Ale muszę przyznać, że czasu starcza i żadne obowiązki nie ucierpią. Przed wyjściem z domu do pracy odmawiałam cz. radosną, w ciągu dnia (w autobusie, na przystanku, w drodze do pracy) kolejną część i w nocy cz. chwalebną.

Co dała mi ta modlitwa??? Na pewno wiele pokoju w sercu, chroniła przed grzechami ciężkimi, Maryja organizowała mi obowiązki, wszystko zdążałam wykonać i casem jeszcze iwęcej niż musiałam. Jest to zatem argument dla tych, którzy twierdzą, że nie znjadują czasu na modlitwę. Poza tym jest t skuteczną obroną przed zakusami szatana. Np. podczas odmawiania nowenny ani razu nie weszłam do internetu na strony porno, a przedtem zdarzało mi się to nawet 1 raz w miesiącu. Udało mi się wytrwać kilka tygodni, a potem znowu grzech i pokusa wracała i otwierałam te patologiczne sceny. Natomiast przez 54 dni nowenny Maryja zwyciężyła we mnie ten grzech.
Chwała Panu i Maryji, naszej pokornej orędowniczce.
Była to moje pierwsza nowenna, nie wiedziałam jaką intencję wybrać, mam ich wiele. Ale głównie modliłam się w intencji mojej relacji z mężczyzną, o żywą wiarę dla niego i prosiłąm, by Maryja pokazała mi już konkretnie o co mam prosić w kolejnenj nowennie, co jest najważniejsze. Noi pokazała. Zrozumiałam, że najpierw sama muszę pracować nad poskromieniem swej pychy i wykazać większą cierpliwość i zrozumienie względem mojego mężczyzny. Czyli ja muszę się umniejszać, by on wzrastał powoli w wierze. To będzie moja kolejna intencja nowenny, którą już niebawem zacznę.
Na koniec chcę dodać, że nie trzeba czekać do zakończenia nowenny, by otrzymać to o co prosimy. Prawie po każdym 9 dniu nowenny otrzymywałam cudowny znak z nieba, czasem nawet w ciągu dnia, gdy jeszcze nie odmówiłam wszystkich 3 różańców. To były np. niesamowite działania ducha św., szczera rozmowa o przeszłości z moim mężczyzną, czy to, że powiedział, że dokonała się rewolucja w jego życiu, czy nasze wspólne spedzanie czasu, które zawsze kończyło się radośnie. To są takie perły z Nieba. To jest Boży sukces i działanie. Za parę dni podejmę kolejny szturm modlitewny. Zachęcem każdego i każdą do powierzenia swych spraw Maryji, ona nie zawodzi nigdy, tylko pokornie wszystko przedstawia Bogu w Trójcy Jedynemu. Modlitwa gwarantuje prawdziwy sukces.
Z Bogiem

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marysia: Na pewno wiele pokoju w sercu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiola
Gość

przepiękne świadectwo, mam tylko pytanie czy planujecie slub??? ślub kościelny???/
Pytam bo czytałam wiele świadectw, z których wynikało, że jeżeli prosi się za kogoś z kim nie jest się w ziązku sakramentalnym to Nowenna nie działa…….

Basia
Gość

Super świadectwo, a na ślub na pewno czas przyjdzie, jeśli oczywiście nie ma przeciwwskazań do zawarcia Sakramentu małżeństwa:)

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?