Zosia: W intencji córeczki

Kochani,chciałabym opowiedzieć Wam o tym jak dobrotliwie zostałam wysłuchana.I to juz po raz drugi.. Mam mała córeczkę.Obie Nowenny były w jej intencji,aby była zdrowa i dobrze się rozwijała. Martwiłam się o jej mowę,bo według mnie mówiła zbyt mało jak na swój wiek.
Read More

Iwona: Trwałe nawrócenie się mojej mamy

Nowenna Pompejańska ma ogromną siłę, bo Maryja wstawia się osobiście za nami. Wszystko przez nią uprosicie, nawet skruszenie najbardziej zatwardziałych serc.
Read More

Klara: Cuda się zdarzają

Usłyszałam o tej wspaniałej modlitwie od znajomej. Na początku odmawianie trzech części różańca przychodziło mi z trudem.
Read More

Helena: dużo też zależy od człowieka za którego się modlę

Nowenna modlę się po raz drugi. Pierwszy raz modliłam się w innej intencji niż czynię to teraz. Dziękowałam i dziękuję Bogu prze Maryję za wysłuchaną prośbę. Modliłam się w intencji uwolnienia od złego dla dziewczynki poznanej na rekolekcjach. Bóg ją wyzwolił. Byłam po 27 dniach nowenny kiedy dowiedziałam sie że...
Read More

Alicja: Płakałam i prosiłam

Płakałam i prosiłam, by moja wiara nie osłabła. Dwa dni później odebrałam opis i przerzuty z jamy brzusznej zniknęły. Lekarka nie mogła zrozumieć jak to się stało, przecież od wielu lat opisuje takie badania i nigdy nie zdarzyło się tak, by zniknęło z obrazu to co wcześniej widziała.Cudowna Maryja zabrała to czego najbardziej się bałam, a zostawiła to z czy walczę mając oparcie w Jej miłości do nas ludzi.
Read More

Eugenia: nawrócenie jest procesem

Chcę złożyć świadectwo otrzymania łask po odmówieniu kilku nowenn pompejańskich .prośby dotyczyły zdrowia dla wnuczki, poprawy sytuacji materialnej , Bożego Błogosławieństwa dla rodzin mioch dzieci w problemach , które zaistniały .Wnuczka choruje sporadycznie , są to jakieś najwyżej lekkie przeziębienia , sytuacja materialna poprawiła się zgodnie z wolą Bożą , nie moją , z czego wynika że Matka Boża jest bardzo blisko nas i naszych problemów .Nie prosiłam Maryję o konkretne łaski dla rodziny jednego z synów , lecz o Boże Błogosławieństwo i Miłosierdzie , syn nie wie o modlitwie i w tracie odmawiania Nowenny usłyszałam , że czuje się szczęśliwy i to mi wystarczyło.W przypadku drugiego syna i jego rodziny – podczas odmawiania nowenny z prośbą o błogoslawieństwo i miłosierdzie w sprawie sprzedaży mieszkania i kupna domku spadł na nich deszcz łask z nieba , wszystko potoczyło się sprawnie i pomyślnie , nie wiem czy starczy mi życia żeby Matce Najświętszej podziękować za ogrom łask. Moja największa prośba nie została jeszcze spełniona , ale nawrócenie jest procesem ,mam odpowiedż ,że to sie stanie , tylko nie znam konkretów . Aha , jeszcze razem odmawiałam 30-dniowe nabożeństwo ku czci Sw Józefa, kochany święty i orędownik u Jezusa. Chwała Panu ! Eugenia

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Eugenia: nawrócenie jest procesem"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Eugenia czy Twoje dzieci wiedzą jak wspaniałą mają Mamę . ?
Omadlasz wszystkich , dbaj też o siebie .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!