Studentka: Zdana sesja na studiach

Modlitwę rozpoczęłam w intencji: „O zdanie sesji w pierwszych terminach”. Sesję rozpoczęłam w połowie czerwca, a nowennę pompejańską skończyłam 28 czerwca. Sesja nie należała do łatwych, dlatego wiem,że bez Matki Bożej nie dala bym rady. W trudach wspierała mnie myśl ” Modlę się, więc wszystko będzie dobrze” i tak też było. Modlitwa została wysłuchana dokładnie tak jak o to prosiłam. Na studiach są egzaminy ,
na które mówi się „zerowe”-niestety nie udało mi się ich zdać , dopiero w pierwszym terminie tak jak prosiłam w modlitwie.

Kazimierz: Łaski otrzymane i oczekiwane

Dostałem też dodatkowe łaski które doświadczyłem:1-jako zwolennik piwa i innych alkoholi śmiało mogę powiedzieć że mam to za sobą ,ku uciesze całej mojej rodziny.
Przeczytaj

Świadectwo Olgi z odmawiania nowenny

Z głębin komentarzy: Kochani czciciele najdroższej Matki z Pompejów. Pragnę podzielić się z wami moim doświadczeniem jej działania i prawdziwej obecności w moim życiu, wiem i czuję, że Ona cały czas kieruje moim życiem, i obdarza mnie potrzebnymi łaskami. Nawet gdy upadam, albo, gdy wydaje mi się , że nie...
Przeczytaj

Asia: W poszukiwaniu Miłości

Była niedziela wieczorem, gdy w mojej głowie pojawiło się pytanie, „czy aby na pewno dam radę przez 54 dni odmawiać 3 Różańce, gdzie tak naprawdę do tej pory miałam problem z 1, czy znajdę czas i czy to w ogóle ma sens?!”. Jednak świadectwa innych osób oraz sama historia tej modlitwy, a także wydaje mi się to pragnienie miłości, które narodziło się we mnie zadecydowały.
Przeczytaj

Renata: Dar potomstwa

Szczęść Boże, chciałam się podzielić swoim świadectwem. W szczególności dla osób, które nie są jeszcze przekonane o wielkiej sile wstawienniczej tej Nowenny. Z mężem zamowilismy 3 Mszę Św. w intencji daru potomstwa dla nas, modlilsimy się wspólnie 10-tką Różańca Świętego oraz do takich Świętych jak Św. Józef, Św. Jan Paweł II oraz Św. Gerarda. I dalej nic.
Przeczytaj

Sylwia: Bardzo ciężko było mi się zmobilizować

Nowenna ta nauczyła mnie ufności Matce Bożej
Przeczytaj

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Klaudia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Klaudia
Gość
Klaudia

Super 🙂 Gratuluję