Kasia: życie jest cudem

Dziękuję Maryi za dar życia mojej mamy Marii. Dwa lata temu zaczęła uskarżać się na silne bóle brzucha. Robiono jej mnóstwo badań i nic nie wykryto.
Read More

Andrzej – świadectwo o nowennie pompejańskiej

Zawsze kiedy podejmuję decyzję o rozpoczęciu nowenny jest to samo.może za tydzień,bo teraz coś tam,a może trochę później bo teraz nie znajdę czasu i tak w kółko.tym razem to jednak Matka Boża sama wybrała czas.Miałem ciężki dzień i wracałem już do domu.Miałem do przejechania jeszcze ok.20 km.,ale poczułem się tak...
Read More

Marzena: Błogosławieństwa podczas modlitwy

Na nowennę pompejanska jak większość ludzi natknęłam się w interencie rok wcześniej jednakże wydawała mi się zbyt trudna i długa by się jej podjąć. Miałam problemy z odnalezieniem właściwego mężczyzny dlatego też po roku gdy nic się nie zmieniło postanowilam chwycić się tej "ostatniej deski ratunku" byłam pełna nadzieji i wiary.
Read More

Barbara: Dobrze zdana matura

To już drugie swiadectwo,teraz bardzo chciałabym podziękować za dobrze zdaną maturę i dostanie się na dobry kierunek studiów mojej córki.Bardzo namawiam wszystkich,do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ta nowenna naprawdę działa,działa w cudowny sposób.dziękuję Mateńko!
Read More

Beata: Dziękuje Matce Bożej za wszelkie łaski i pomoc

To już moja 4 Nowenna. Modliłam sie w niej o spokój serca i opiekę Matki Bożej nad moim znajomym . Depresja owładnęła go do tego stopnia , że przez kilka miesięcy nie wychodził z domu . Odciął sie od wszystkiego i wszystkich i objadał się w samotności. Jedyne co mogłam zrobić to chwycić za różaniec i pomodlić sie za niego. Nowennę skończyłam około miesiąca temu. Powoli widzę jakie w nim zachodzą zmiany. Od jakiegoś czasu wychodzi z domu, spaceruje, częsciej sie uśmiecha.Ma jeszcze opory przed znajomymi by z nimi rozmawiać ale widać ,że próbuje. Nie jest z nim jeszcze wszystko w porządku ale wiem , że jest już w rękach Matki Bożej a Ona wie jak mu pomóc. Sama również doświadczyłam łask o które sie nawet nie modliłam . Byłam osobą uzależnioną od czytania horoskopów. Od jakiegoś czasu w ogóle nie wchodzę na strony gdzie mogłabym o tym poczytać .Czuje się również uwolniona z grzechu z którym nie umiałabym sobie sama poradzić. Mam w sobie pragnienie zachowania czystości przedmałżeńskiej. Mam nadzieje, że w tym wytrwam.Ponad to czuję w sobie miłość do innych, jestem szczęśliwszą osobą, która pragnie pomagać innym.Dziękuje Matce Bożej za wszelkie łaski i każdą pomoc.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Beata: Dziękuje Matce Bożej za wszelkie łaski i pomoc"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
M.
Gość

Bóg zapłać za to świadectwo!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!