Wiesława: Jej zawierzam swoje życie!

Matka Boża przynagliła mnie, abym do Państwa napisała, bo dość długo ociągałam się. Z wielką radością przyjęłam pojawienie się czasopisma „Królowa Różańca Świętego”, gdyż modlę się nowen­ną już dziesiąty rok. Dziś przesyłam pierwsze świadectwo, o skuteczności tej nowenny. Mam też prenumeratę „Królowej Różańca Świętego”. Mam szczególne nabożeństwo do Matki Bożej, Jej zawierzam swoje życie. Wszystkie łaski, jakie uzyskałam od Jezusa, były przez ręce Maryi. Należę do odnowy charyzmatycznej, jestem animatorem w grupie w parafii pw. Serca Jezusa w Łodzi. Zamówiłam już kilkanaście obrazków i folderów, które porozdawałam we wspólnocie. Wszystkim mówię, że jest to najskuteczniejsza modlitwa i zachęcam do niej. Moim marzeniem jest pojechać do Pompejów (zdjąć buty i podejść do obrazu Matki Bożej), ale pracuję na uczelni i w roku akademickim trudno się wyrwać. Pozdrawiam całą redakcję, życzę wszelkich łask z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Opt In Image
Królowa Różańca Świętego

To świadectwo ukazało się wcześniej w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej. Odwiedź stronę naszego kwartalnika! Zamów je w naszym sklepiku.

Możesz też zapisać się do biuletynu, dzięki czemu będziesz otrzymywać co piątek  powiadomienia o nowych świadectwach! Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!