Agnieszka: Modlitwa o pracę

Modliłam się nowenną o pracę dla męża, której szukał przeszło rok. Po roku modlitwy mąż otrzymał pracę. Wierzę że Maryja pomogła, chwała Jezusowi.
Read More

Ala: Bliżej Nieba

Podczas zmawiania w myślach Nowenny, przeinaczały się słowa modlitwy, pojawiały się obelgi (strasznie się wstydziłam, skąd to się bierze!!!). A w pewnym momencie w głowie usłyszałam natarczywe słowa „zdechniesz!, zdechniesz!”. Zaczęłam się zastanawiać, czy ja sobie tego wszystkiego nie wmawiam, czy to jest normalne?! Postanowiłam, że nie dam się, i skoro tak, to nie przestanę się modlić. Nowenna zakończona, nie wiem, czy były się nawrócił, ale mam nadzieję, że Bóg obdarzy go najpotrzebniejszymi łaskami.
Read More

Elżbieta: Matka Boża pomaga i dba o nas

Gdy zaufałam Matce Bożej i poprosiłam aby mi pomogła jakoś powiedzieć nowennę to z Jej pomocą spokojnie odmówiłam całą nowennę, teraz odmawiam już 4, przy poprzednich 3 Matka Boża wysłuchała moich próśb chodź by w części.
Read More

Janina: Modlitwa o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla brata

Pragnę gorąco i z całego serca podziękować Mateńce Ukochanej za dary łaski jakich doznałam za jej wstawiennictwem do Boga po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Modlitwę rozpoczęłam w dniu 15.08.2013r. tj. w Święto Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny i zakończyłam 7.10.br. w Święto Królowej Różańca Świętego. Informację o nowennie otrzymałam od koleżanki.Przeczytaj Janina: Modlitwa...
Read More

Mama: wyleczenie z różnych chorób

Moją przygodę z Nowenną rozpoczęłam przed 6 laty, dowiedziałam się o niej od siostry. Byłam wtedy w ciąży z drugim dzieckiem po drugim poronieniu. Miałam wiele obaw, trosk, to dzięki niej wymodliłam zdrowie dla dziecka, choć w ciąży USB pokazywało wadę nerki, wyodliłam szczęsliwy i łatwy poród.
Read More

Monika: Trudna praca

Pod koniec stycznia otrzymałam propozycję pracy na pół etatu na stanowisku, które jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Postanowiłam się jej podjąć, mimo wielu obaw. Razem z pracą rozpoczęłam po raz kolejny modlitwę nowenną pompejańską – tym razem prosząc o to, żebym mogła dobrze z pożytkiem dla moich podopiecznych wykonywać powierzone mi zadania i o rozeznanie, czy jest to praca dla mnie. W międzyczasie pojawiła się możliwość przejścia na cały etat, z której skorzystałam. Przez te trzy miesiące pracy wydarzyło się bardzo wiele trudnych dla mnie rzeczy. Wiem, że bez Bożej pomocy nie poradziłabym sobie. W wielu sytuacjach kryzysowych czułam się bardzo silna i równocześnie czułam, że ta siła przychodzi z zewnątrz, podobnie jak masa kreatywnych pomysłów, które okazywały się strzałem w dziesiątkę. Nadal nie jest mi łatwo, często przytłacza mnie stres. Nie podjęłam jeszcze decyzji, czy przedłużać umowę, ale póki co staram się wykorzystać dany mi czas jak najlepiej. Wierzę, że po coś się tu znalazłam, mam tu widocznie jakąś misję do wykonania. Jest to cenne doświadczenie, które dużo mnie uczy. Wiem, że w odpowiednim czasie Pan Bóg pomoże mi podjąć dobrą decyzję, tak jak zawsze pomagał.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!