Hanna: Uzdrowienie z alkoholizmu

To już moje drugie świadectwo dotyczące wysłuchania intencji i otrzymania łaski za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny. Na początku tego roku, zupełnym przypadkiem odnowiłam starą znajomość z kolegą, którego bardzo miło wspominałam.
Read More

Gabriela: Dziękuję Matko Różańcowa

Nowennę Pompejańską odmawiam już czwarty raz ale nigdy nie mogłam się zdecydować na napisanie świadectwa.Teraz piszę aby zachęcić innych do tej wspaniałej modlitwy. Pierwszą nowennę odmawiałam prosząc o zdrowie męża i zostałam wysłuchana. Choroba ustąpiła.
Read More

Aneta: Dar macierzyństwa

Chcę zachęcić wszystkich do powierzenia swojego życia Matce Bożej. Mi Matka Boża bardzo pomogła właśnie przez Nowennę Pompejańską. Nie mogłam zajść w ciążę, leczyłam się w jednej z najlepszej klinik w Polsce. Poddalam sie tez operacji. Lekarz nie dawal mi duzych szans na naturalne poczecie. Wtedy zaczelam Nowenne. Po 2...
Read More

Arleta: wyciszenie

O Nowennie Pompejanskiej przeczytalam w komentarzu na jakiejs stronie. Bardzo mnie to zainteresowalo i zaczelam czytac wiecej na ten temat, az w koncu i ja odmowilam moja pierwsza nowenne. Modlilam sie o znalezienie pracy, co prawda jeszcze jej nie znalazlam, ale Matka wie, co robi i co jest dla nas...
Read More

Karolina: Wymodlony Cud!

Nazywam się Karolina mam 26 lat. Pragnę podzielić się swoim świadectwem wiary. Łącznie odmówiłam cztery Nowenny do Matki Bożej (Wszystkie wysłuchane). Dodam że w czasie odmawiania Nowenny Pompejańskiej Matka Boże nie tylko wysłuchała tego o co prosiłam, ale również zsyłała na mnie i na moich bliskich inne łaski, o które nie prosiłam. Trzecią Nowennę odmawiałam prosząc o dar poczęcia.
Read More

Kamila: otrzymałam pracę dzięki Nowennie Pompejańskiej

Witam serdecznie, chciałabym serdecznie podziękować Matce Bożej Pompejskiej za znalezienie pracy,którą otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Mimo,iż na początku były problemy Mateńka dopomogła mi.Dziękuję serdecznie Matko za Twoją troskę o mnie i o moją rodzinę, oraz za nieustanną miłość, którą nas obdarzasz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kamila: otrzymałam pracę dzięki Nowennie Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Bardzo budujące świadectwo! Ja podjęłam nowennę w intencji zmiany pracy, ponieważ ta, w której pracuję jest bardzo daleko od mojego rodzinnego domu, w dodatku niezbyt dobrze płatna, a ponoszę dużą odpowiedzialność za wykonywane obowiązki, co dodatkowo bardzo mnie stresuje. Ufam i wierzę, że moja prośba zostanie wysłuchana.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!