Karina: Zaufać Jezusowi

Moi Kochani, pisze moje trzecie swiadectwo, bo tak obiecalam naszej kochanej Matce. Nowenne Pompejanska odmawiam od maja 2014 roku, nie pamietam ktora to jest z kolei,bo czasami odmawiam dwie naraz. Chcialam zlozyc podziekowanie za otrzymane laski, a jest ich bardzo duzo. Ostatnie 3 nowenny odmawialam glownie w intencji moich kochanych...
Przeczytaj całość

Hanna: Przebaczenie sobie samej

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Mateńka Najświętsza. Chcę złożyć świadectwo . To moja juz 3 Nowenna Pompejańska . Moja nowenna nie została w pełni wysłuchana . Nie tak jak chciałam . Dostałam znacznie wiecej , dostałam nadzieje , pokój w sercu , ogromną wiarę że bedzie lepiej . Poznałam również wspaniałego Kapłana ,który zgodził się na kierownictwo duchowe .
Przeczytaj całość

Lucyna: Jestem głęboko przekonana że tego cierpienia wyniknie coś dobrego.

Witam wszystkich czytających świadectwa! Ja również chciałabym zaświadczyć o skuteczności pompejańskiego różańca. Odmawiam go już od dwóch lat, od momentu , gdy znalazłam informację w Internecie.
Przeczytaj całość

Lili: Uzdrowienie Szwagra z nowotworu

To nie jedyne świadectwo, które otrzymałam dzięki nowennie Pompejańskiej. Jak już zaczęłam się modlić nowennę to jak skończyłam to zaczęło mi Jej brakować i zaczynałam nową. W modlitwie jest siła !!!!
Przeczytaj całość

Ela: Bardzo wszystkich zachęcam modlitwy!

Odmówiłam już kilka NP w rożnych intencjach ale świadectwo składam po raz pierwszy i choć nie wszystko jest tak jak bym chciała i o co się modliłam bo być może Wola Boża jest inna ale też otrzymałam inne łaski które są potrzebne da minie i mojej rodziny oraz spojrzenie na życie i jego wartość. Bardzo wszystkich zachęcam modlitwy i wytrwałości wierzę w Bożą Opatrzność i cuda bo sama otrzymałam
Przeczytaj całość

Kamila: otrzymałam pracę dzięki Nowennie Pompejańskiej

Witam serdecznie, chciałabym serdecznie podziękować Matce Bożej Pompejskiej za znalezienie pracy,którą otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Mimo,iż na początku były problemy Mateńka dopomogła mi.Dziękuję serdecznie Matko za Twoją troskę o mnie i o moją rodzinę, oraz za nieustanną miłość, którą nas obdarzasz.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Kamila: otrzymałam pracę dzięki Nowennie Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kasia
Gość

Bardzo budujące świadectwo! Ja podjęłam nowennę w intencji zmiany pracy, ponieważ ta, w której pracuję jest bardzo daleko od mojego rodzinnego domu, w dodatku niezbyt dobrze płatna, a ponoszę dużą odpowiedzialność za wykonywane obowiązki, co dodatkowo bardzo mnie stresuje. Ufam i wierzę, że moja prośba zostanie wysłuchana.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!