Magdalena: Maryjo, dziękuję za cuda w mojej codzienności!

Maryjo, dziękuję Ci za niezliczone cuda, których dokonywałaś każdego dnia w moim życiu, czy to przez ludzi stawianych na mojej drodze, pozornie nic nie znaczące wydarzenia, zmianę sposobu postrzegania świata, przemianę serca, spokój i pogodę ducha.
Read More

Joanna: Czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę.

Nie zawsze było łatwo, często odczuwałam trudności w odmawianiu nowenny, zwłaszcza pod koniec, czułam że zły duch walczył o to, abym przerwała nowennę. Podczas modlitwy powierzałam siebie oraz swojego chłopaka w opiekę Najświętszej Maryi Panny.
Read More

Kasia: spowiedź

Odmawiając nowenne pompejska prosiłam Matke Bożą o dobrego spowiednika i owocna spowiedz generalna po kilku dniach odmawiania nowenny spotkałam przypadkowo kapłana który zgodził sie na spowiedz w dogodnym dla mnie terminie Przeczytaj Kasia: spowiedź
Read More

Kinga: prośba o pracę

Jednak w trakcie odmawiania nowenny stało się wiele opatrznosciowych rzeczy. Może ktoś powie, że piszę nawiedzone tekst, ale jestem przekonana, że jeżeli Twoja praca polega na mówieniu o Panu Bogu, to zły znajdzie furtkę by Cię czymś zniewolić.
Read More

Mati: co mi Maryja dała

Poza tym to tak zwróciłem uwagę, że pokora jakoś zaczeła we mnie zwyciężać. Mimo moich ciagle licznych grzechów to powoli i skutecznie ide w ślady Maryi i św. Józefa (tak przynajmniej mi sie wydaje).
Read More

Iwona: podziekowanie za wszystkie modlitwy

Bardzo dziekuje za wszystkie modlitwy. Udalo sie, Pawel normalnie ze mna porozmawial, to jeszcze nie bylo odzyskanie jego uczuc i zaufania, ale chce zebysmy zaczeli cos naprawiac. Wiem, ze potrzeba na to czasu, moze sie uda wszystko naprawic. Dziekuje

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!