Magda: Liczne łaski, praca

Minął prawie rok, zanim zaczęłam odmawiać NP, o której dowiedziałam się od koleżanki. Wciąż wydawało mi się, że nie dam rady, że "klepanie zdrowasiek" nie ma sensu, że za dużo czasu zajmuje, że lepiej jeśli nadal będę odmawiać różne inne modlitwy niż różaniec. W czasie tygodniowego nawiedzenia mojej parafii przez...
Przeczytaj całość

Małgosia: Łukaszem byłam zaślepiona, seks przed ślubem tłumaczyłam tym że się kochamy

Matka Boża mnie wysłuchała Bogu niech będą dzięki!Mama już jest po operacji i za 2 dni wraca do domu!Niech będzie chwała i cześć Jezusowi!Ave Maryja!Bóg jest wielki!
Przeczytaj całość

Sylwia: Nadzieja i wiara czynią cuda !

To uczucie spokoju , które nie opuszcza mnie nawet na chwilę to coś niesamowitego. Któregoś dnia miałam sen w którym Maryja pokazała mi abym nie przestawała odmawiać różańca. Odtąd modliłam się jeszcze bardziej o zdrowie mamy.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Chciałam nie tylko prosić, ale również i dziękować.

Nowenna Pompejańska jest obecna w moim życiu już drugi raz, nie miałam problemu z Jej odmawianiem, dlatego w tym roku postanowiłam się pomodlić w tej samej intencji co za pierwszym razem. Ale Ta Nowenna była inna niż poprzednia: bardziej dojrzała, spokojna i ufna. Zaufałam Matce Boskiej Pompejańskiej oraz Panu Bogu niezależnie od "wyniku" Nowenny.
Przeczytaj całość

Henryka: Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane łaski

Pragnę dać świadectwo otrzymanych łask przez odmawianie nowenny pompejańskiej. Odmówiłam trzy NP.Dwa lata temu modliłam się w intencji córki,która przechodziła załamanie nerwowe.
Przeczytaj całość

Iwona: podziekowanie za wszystkie modlitwy

Bardzo dziekuje za wszystkie modlitwy. Udalo sie, Pawel normalnie ze mna porozmawial, to jeszcze nie bylo odzyskanie jego uczuc i zaufania, ale chce zebysmy zaczeli cos naprawiac. Wiem, ze potrzeba na to czasu, moze sie uda wszystko naprawic. Dziekuje

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!