Renata: Mamy dach nad głową

Moje spotkanie z Nowenną nastąpiło w bardzo trudnym momencie. Sprawa rozwodowa w toku i ciężka sytuacja finansowa. Nie mogę poradzić sobie z długami. Opieka nad dziećmi miała być przyznana po opinii Ośrodka Sądowego jednemu z rodziców .
Przeczytaj całość

Joanna: Bądź Wola Twoja…

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór jest dla Was pełen nadziei i trwacie w modlitwie, choć czasem człowiek myśli, że po ludzku nie podoła i zaczyna się poddawać. Wiem, że zapewne tak jak i ja codziennie zaglądacie na tę stronę by przeczytać kolejne świadectwo dotyczące odmawiania...
Przeczytaj całość

Wojtek: Czuję się lepiej

Od końca czerwca tego roku w znacznym stopniu nasiliły się u mnie skrupuły i natręctwa na tle religijnym. Mimo kilku-kilkunastomiesięcznego doświadczenia z podobnymi zaburzaniami, nie potrafiłem trzeźwo spojrzeć na moje dolegliwości. Nieustanne wątpliwości utrudniły życie, ale chyba równocześnie stały się okazją do wyciągnięcia pewnych wniosków i zdobycia doświadczeń. Nowennę zacząłem odmawiać w sierpniu, ale po około dwunastu dniach przerwałem. Powróciłem do niej w październiku licząc na wyzdrowienie z nerwicy natręctw(w moim przypadku chyba też nerwicy lękowej).
Przeczytaj całość

Mateusz: Łaska wyzdrowienia z bólów lędźwiowych

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jestem licealistą i moją pasją jest bieganie. Piszę świadectwo rok po udzielonej łasce, ponieważ odmawiam drugą nowennę i stwierdziłem że muszę opowiedzieć o łaskach danych mi rok temu przez Najświętszą Maryję Pannę.
Przeczytaj całość

Iwona: niespełniona intencja – niespełnione świadectwo

Nigdy tak nie ufałam, nigdy tak intensywnie się nie modliłam, nigdy nie było we mnie tyle nadziei. Wierzyłam bardzo głęboko, że nowenna pompejańska na pewno pomoże. Dziś wszystko legło w gruzach. Moja prośba nie została wysłuchana, a nawet jest o wiele gorzej. Bóg wysłuchuje tylko wybranych. Zal w sercu jest ogromny.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

15 komentarzy do "Iwona: niespełniona intencja – niespełnione świadectwo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kinia
Gość

Droga Iwonko, Jak Bóg wystawiał na próbę biblijnego Hioba , tak i ciebie wystawia na próbę. Bóg kocha bardziej cierpiących i jest blisko nich. Nie poddawaj się Iwonko, zawierz i oddaj wszystkie sprawy problemowe w ręce Jezusa i Maryi i zaufaj Im , i bądź cierpliwa.

aaaaa
Gość

Ja jestem wlasnie wtrakcie odmawiania nowenny i jedno co wiem to ze jesli zostane wysluchana bede bardzo szczesliwa jesli nie to nie zwatpie w modlitwe i jej sile,bo jednego czego sie juz nauczylam to tego ze dzieki opatrznosci wzielam rozaniec i zaczelam sie na nim modlic wczesniej nie modlilam sie na rozancu wogole wiec dla mnie jest to juz bardzo duzo,mysle ze Maryja wie co dla Nas jest najlepsze kiedy i co nam pptrzeba w danym momecie dlatego nie przestawaj ufac trwaj w modlitwie…

Ela
Gość

To nie jest koncert życzeń .Bog nikogo nie zostawi ale wszystko ma swoj czas . Moze Boży plan jest inny …

Anna
Gość

Moja prosba takze nie zostala wysluchana. Dzisiaj bedac w kosciele, wyrazilam swoje niezadowolenie Maryi i Jezusowi. Teraz uznaje,ze to byl blad, ze tak nie mozna, widac Bog ma dla nas lepsze rozwiazanie, lepszy scenariusz. Trzeba dalej ufac Bogu, bo jak jest napiane w dzisiejszej Ewangeli, On nigdy nie zostawia swoich owieczek, lecz troszczy sie o nie! Dobrej nocy.

Kasia
Gość

Wszystko będzie spełnione, musisz się tylko gorliwie i szczerze modlić. Trwaj w wierze!!! Nigdy, ale to nigdy nie wątp w Jezusa Chrystusa i Matkę Jego Maryję. Nie przestawaj, tylko błagaj, a zostaniesz wysłuchana.

Aleksandra
Gość
Aleksandra
Łk, 9-13: I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża? Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona? Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą. Bóg wysłuchuje zawsze wszystkich, tylko efekt (często nieekspressowy!) jest boski, a nie ludzki. On… Czytaj więcej »
Michał
Gość
Łatwo powiedzieć ale niekiedy poprostu trzeba dźwigać krzyż , cierpienie dobrze znoszone ma wielką wartość dla Boga dzięki temu może np udzielić łaski nawrócenia dla innej osoby. Wyobraźmy sobie sytuacje, że prosimy żeby Bóg zabrał od nas wszelkie cierpienia i że zrobił wg naszej woli a po naszej śmierci już w niebie pokazałby nam jakie łaski miał dla nas zaplanowane jeśli byśmy jednak nieśli nasz krzyż , i wtedy byśmy mieli do Niego pretensje przez całą wieczność że zrobił wg naszej woli. Polecam nowenne 9 pierwszych sobót, ta nowenna rozwiązuje problemy i zmienia na zawsze człowieka, przed jej rozpoczęciem myśli… Czytaj więcej »
Maria
Gość
Iwonko! Ja mam podobną sytuację, ale dzięki Bogu otrzymałam taką łaskę, że sama nie wiem jak to się dzieje, że nie załamuje się . WŁAŚNIE odmawiając nowennę zauważyłam ,że mam wielki spokój,zbliżyłam się bardziej do Matki Bozej i potrafię zrozumieć , że trudno, ale osoba o którą się modlę może musi doświadczyć tego najgorszego – nie wiem ? Ufam Matce Bozej Pompejańskiej i dalej się modlę. 13 maja zaczynam 4 nowennę i nadal błagam o wysłuchanie mej prosby. Iwonko zaufaj!
Aga
Gość

Mario czy Twoje kolejne nowenny odmawiasz w tej samej intencji?

Bea
Gość

To nie prawda co piszesz. Bóg każdego wysłucha ale nie zawsze jest taka jego wola jak Twoja prośba. Odmówiłaś jedną Nowenne? To nie koncert życzeń. Czasem musimy poczekać dłużej … Ja bardzo długo modliłam się o potomstwo i różne myśli przychodziły mi do głowy ale nigdy publicznie nie powiedziałam, że Bóg jest niesprawiedliwy.Bo pomagał mi nie raz w innych trudnych sprawach. Niedawno odmówiłam drugą Nowenne Pompejańską i okazało się, że Cud poczęcia się wydarzył…Nie poddawaj się …Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Magda
Gość

Iwonko, ja też jestem w fazie dziękowania i nie za bardzo wiem za co dziekuję. Szczerze powiedziawszy nie wiem co dzieje się z moim życiem, ale mam pewność, że On wie doskonale. Posłuchaj proszę rekolekcjj RUT o. Adama Szustaka. On tam doskonale tłumaczy, że nasze zaufanie dla Boga nie powinno polegać na „ufam, że mnie wysluchasz”, ale na „ufam Ci, cokolwiek ze mną zrobisz”. To trudne, też tak nie potrafię, ale Pan Bóg wynagradza swoją olbrzymią miłością każdą próbę zawierzenia Mu. Powodzenia! : )

Sylwia
Gość
Sylwia

Jestem w podobnej sytuacji ale nie przestałam wierzyć ze zostane wysłuchana chociaż minęło już bardzo duzo czasu….Matenka obiecała wiec w odpowiednim czasie wyslucha….

Agata
Gość

A może Twoja intencja o która się modliłaś byłaby dla Ciebie niedobra? a Matka Boska wie co najlepsze dla nas. Musisz to przemyśleć. Bóg zawsze jest przy Tobie gdy inni Ciebie opuszczą.

Natalia
Gość
Natalia

Bądź cierpliwa. Jak Bóg coś obieca to słowa zawsze dotrzyma. On jest jest jak my,ludzie którzy rzucamy słowa ba wiatr. Czekaj cierpliwie i ufaj w Jego najpotężniejsze z możliwych miłosierdzie.

M
Gość

Ale pierdoły piszecie a, że wszystko jest w rekach Boga a co z wolnością i potencjałem życiowym, który dał nam.
Co za głupoty gościu piszesz o cierpieniu chyba jeszcze nigdy poważnie nie ciepałeś.
Dobrze dawać rady jak siedzi i nic konkretnego nie robi tylko daje głupie rady.
Przypuszczam , że nikt z piszących się nie zastanowił jak ważna była intencja dla Pani Iwony bo nie wiadomo o co prosiła.
Ja się dziś za Ciebie pomodlę w Twojej intencji by została wysłuchana.
I głęboko wierzę , że moje intencje już są w realizacji.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!