Agneta: Rozstanie z mężem

Po długiej walce o rozwiązanie kłopotów małżeńskich zdecydowałam się na rozwód, jednak z każdym dniem p rozwodzie czułam się tylko coraz gorzej, zdecydowałam ze nie mogę tłumić uczuć do męża, zdecydowałam się powiedzieć mu, ze nadal go kocham i proszę o wybaczenie. O nowennie dowiedziałam się przypadkiem, dziś jest 46 dzień.
Przeczytaj całość

Jan: Zwróciłem się do Maryi nowenną

Zwróciłem się do Maryi nowenną pompejańską z prośbą o usamodzielnienie się syna, u którego 10 lat temu stwierdzono objawy schizofrenii. Początkowo nic się nie zmieniło w jego życiu, a ja myślałem, że modliłem się bez należytego zaangażowania, bo często odmawiałem różaniec w drodze do pracy. Po paru tygodniach zadzwonił kolega syna. Zapro­ponował mu, żeby przyjechał na testy kwalifikacyjne. Syn pojechał, pozytywnie rozwiązał testy i został przyjęty do pracy w renomowanej uczelni. Wynajął mieszkanie i jest już samodzielny. Chwała Maryi, zawsze Dziewicy!
Przeczytaj całość

Szymon: Nowenna różańcowa pomaga w nauce

Chciałbym złożyć świadectwo w podzięce dla Maryii Królowej Różańca Świętego. Moja sytuacja w szkole była fatalna, zagrożenia z najgorszych przedmiotów jakie dla mnie spotkać- Historia i Matematyka. Z matematyki nic nie umiałem, nie rozumiałem, a z Historii to już masakra. Dowiedziałem się, że mam zagrożenia. Wprawdzie na półrocze ale jeśli się nie...
Przeczytaj całość

Marta: Wierzyć i ufać do samego końca

trakcie odmawiania Nowenny zaczęłam kolejną (od 2 lutego) w intencji aby Matka Boża znów połączyła mnie węzłem przyjaźni z pewna osobą. Od dłuższego czasu nasze relacje zmieniły się nie do poznania. Po kłótni 19 stycznia zamilkły nasze rozmowy i telefony.
Przeczytaj całość

Emilia: „wszystko się ułoży”

Witajcie! Odmawiam moją trzecią NP, ale chcę opowiedzieć o drugiej. Odmówiłam ją w intencji doświadczenia uzdrawiającej życie Bożej miłości dla mojego męża i teściów.Różnie bywało, nie widzę jakiś spektakularnych zmian, ale wydażyło się coś zaskakującego: Mój mąż jest ostatnio bardzo zestresowany i nerwowy( pewnie jak większość z nas).Przeczytaj Emilia: „wszystko...
Przeczytaj całość

Ewa: Jezus i Maryja uczą nas miłości…

Obecnie odmawiam trzecią i na pewno nie ostatnią 🙂 Nowennę Pompejańską. Czuję, że właśnie teraz jestem winna Maryi pierwsze świadectwo. Nie chodzi tu o spełnienie moich próśb, bo życie nauczyło mnie, że to co w tej chwili wydaje nam się przykre i trudne, w konsekwencji może przynieść dobroczynne owoce. Co do tej pory otrzymałam??? Maryja pomału i delikatnie wchodzi w zakamarki mojego życia – z wielką czułością odkrywa przede mną moje, zarówno te stare, już zapomniane grzechy jak i te, które niepostrzeżenie ciągną się za mną i wciąż czyhają… Mimo, że ponad 50 lat, teraz dopiero rozumiem, że Jezus Chrystus to nie tylko Ten, który za dobre wynagradza, a za złe karze.Z każdym dniem pogłębiam swoją miłość do naszej Mamy Bożej i Jej Syna i to jest niesamowite 🙂 Inaczej patrzę na ludzi, na męża, na rodzinę… Z jednej strony żałuję, że nie poznałam tej cudownej modlitwy wcześniej a drugiej strony tak sobie myślę, gdyby nie nasze zmartwienia i kłopoty, pewnie nigdy nie sięgnęłabym po Nią. A teraz? Teraz budzę się z modlitwą na ustach i z Nią zasypiam :). Po prostu czuję się bezpieczna… Kocham Cię Maryjo!!! Dziękuję Ci Jezu za tyle poświęcenia dla nas – grzesznych ludzi i jeszcze dziękuję Ci za to, że pokazałeś mi (może nie wierzycie ale tak było!!!), że naprawdę JESTEŚ, dziękuję…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewa: Jezus i Maryja uczą nas miłości…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

wierze! wierze Tobie! 🙂

Izabela
Gość
Izabela

Piękne , szczere świadectwo , Maryja uśmiecha się zapewne widząc z jaką mądrością interpretujesz Jej obecność w Twoim życiu ,to cudowne jak Maryja działa w naszym życiu , jaką dobrocią i miłością nas obdarza i jak kieruje nas do Swego Syna , Twoje świadectwo zupełnie pokrywa się z moimi odczuciami , nic dodać nic ująć , jestem w trakcie części dziękczynnej ,drugiej w moim życiu Nowenny Pompejańskiej , czuję się szczęśliwa i bezpieczna pod płaszczem naszej Ukochanej Matki -jak nigdy przedtem -modlitwa ma wielką moc -KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO MÓDL SIĘ ZA NAMI.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!