Bogumiła: Z zaufaniem czekam

Od pewnego czasu odczuwałam potrzebę przedstawienia
swiadectwa o łaskach , które otrzymałam od Matki Najswietszej . Różaniec zawsze towarzyszył w m0im życiu, tylko nie tak intensywnie jak teraz. Wiele lat temu urodziłam syna z bardzo skomplikowaną wadą serca, lekarze nie dawali mu szans , leżałam w szpitalnym łóżku bez życia, wtedy kobieta , która była na sali razem ze mną dała mi różaniec mówiąc abym się modliła. „Uczepiłam się” go kurczowo i odmawiałam prawie bez przerwy . Syn został przewieziony do innego osrodka i na przekór opiniom lekarzy żył.
Ale niestety w tamtym czasie u nas w kraju nie operowano z dobrym skutkiem takich wad.
Na swojej drodze , dzięki Matce Najswiętszej spotkałam mnóstwo ludzi dobrej woli , którzy mi pomagali .Wyjechałam na operację do U.S.A .Dzisiaj mój syn to dorosły mężczyzna , jest zdrowy ,dobrze wykształcony i to wszystko zawdzięczam modlitwie różańcowej.Jestem o tym przekonana , widziałam zdjęcia dzieci z tak skomplikowaną wadą, wszystkie wskutek niedotlenienia mózgu miały jeszcze inne wady.
O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam niecały rok temu, wczoraj zakończyłam 4 nowennę. Miałam i mam trudnosci w odmawianiu, zły duch nie próżnuje, cały czas robi wszystko aby odwrócić uwagę od modlitwy. I intencja została wysłuchana , dla mnie w sposób zaskakujący, nawet nie myslałam o takim skutku. Wierzę mocno w to co dla nas przygotował Pan Jezus, powtarzając niech dzieje się wola Twoja Panie , a nie moje oczekiwania. Z zaufaniem czekam
Szczęsć Boże.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bogumiła: Z zaufaniem czekam"

Powiadom o
avatar
Bea
Gość

Piękne świadectwo.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij