Kristina: Zeby Matka Boza sprawila cud naturalnego poczecia dziecka

ziekuje Ci Matko Boza.i Bardzo Kocham.i jestem szczesliwa Ze umiem byc juz tak blisko ciebie.amen.
Przeczytaj całość

Anna: Łaski

jest moja czwarta Nowenna,modlę sie w intencji zbawienia dusz w czyjscu cierpiących,nie wiem jak skutkuje moja nowenna ,ale jestem otoczona łaska spokoju,pokoju i milosci. W moje zycie wtargnęła cicha czarna rozpacz,modliłam sie rożnymi modlitwami,nowennami,ale nie było oczekiwanego rezultatu,a moze była i dlatego poł roku temu natrafiłam w internecie na Nowenne...
Przeczytaj całość

Mariola: DZIĘKUJĘ CI MARYJO ZA WSZYSTKIE OTRZYMANE ŁASKI

Dziękuję Ci Maryjo za tą cudowną Nowennę . Kiedy się o niej dowiedziałam zaraz wiedziałam , że ma wielka moc. Modliłam się tą Nowenną o zdrowie mojej nienarodzonej córeczki , której rokowania po testach prenatalnych nie były najlepsze ( prawdopodobieństwo zespołu downa 1:5 i wiele innych wad). Cały czas odmawiałam...
Przeczytaj całość

Natalia: Ufajcie !

Odmawiajcie nowennę pompejańską, pamiętając, że nie wasza wola ma się realizować, tylko wola Pana Boga, Maryja zawsze w 100% była posłuszna Bogu, dlatego też skutki nowenny zawsze są takie jak życzy sobie Pan Bóg.
Przeczytaj całość

PaniB: 4 nowenny

Pragnę podzielić się z wszystkimi moimi refleksjami dotyczącymi odmówienia 4 nowenn pompejańskich, z których każdej przyświecała inna intencja.
Przeczytaj całość

Bogumiła: Z zaufaniem czekam

Od pewnego czasu odczuwałam potrzebę przedstawienia
swiadectwa o łaskach , które otrzymałam od Matki Najswietszej . Różaniec zawsze towarzyszył w m0im życiu, tylko nie tak intensywnie jak teraz. Wiele lat temu urodziłam syna z bardzo skomplikowaną wadą serca, lekarze nie dawali mu szans , leżałam w szpitalnym łóżku bez życia, wtedy kobieta , która była na sali razem ze mną dała mi różaniec mówiąc abym się modliła. „Uczepiłam się” go kurczowo i odmawiałam prawie bez przerwy . Syn został przewieziony do innego osrodka i na przekór opiniom lekarzy żył.
Ale niestety w tamtym czasie u nas w kraju nie operowano z dobrym skutkiem takich wad.
Na swojej drodze , dzięki Matce Najswiętszej spotkałam mnóstwo ludzi dobrej woli , którzy mi pomagali .Wyjechałam na operację do U.S.A .Dzisiaj mój syn to dorosły mężczyzna , jest zdrowy ,dobrze wykształcony i to wszystko zawdzięczam modlitwie różańcowej.Jestem o tym przekonana , widziałam zdjęcia dzieci z tak skomplikowaną wadą, wszystkie wskutek niedotlenienia mózgu miały jeszcze inne wady.
O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam niecały rok temu, wczoraj zakończyłam 4 nowennę. Miałam i mam trudnosci w odmawianiu, zły duch nie próżnuje, cały czas robi wszystko aby odwrócić uwagę od modlitwy. I intencja została wysłuchana , dla mnie w sposób zaskakujący, nawet nie myslałam o takim skutku. Wierzę mocno w to co dla nas przygotował Pan Jezus, powtarzając niech dzieje się wola Twoja Panie , a nie moje oczekiwania. Z zaufaniem czekam
Szczęsć Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Bogumiła: Z zaufaniem czekam"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Piękne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!