Sebastian: Pewnego razu dostałem natchnienia i zacząłem się modlić na probe

Usłyszałem kiedyś przypadkiem o nowennie pompejskiej,z początku nie wiedziałem co to jest,będąc w trudnej sytuacji życiowej bez pracy parę miesięcy zainteresowałem się tematem nowenny pompejskiej.
Przeczytaj całość

Sandra: Modlę się już długo o odnalezienie tej prawdziwej miłości

To moja 6 Nowenna Pompejanska zaczelam swa przygode z ta piekna Nowenna od stycznia tego roku. Niektore moje intencje zostaly wysluchane na inne dalej czekam aby sie spelnily jesli taka jest wola Boga.
Przeczytaj całość

Beata: Z Matką Boską jest tak łatwo !

Teraz rozumie te słowa ,nowenna jest zawsze ze mną i jestem pewna że całe moje życie będę o niej mówić i dziękować Matce Boskiej za łaski jakie otrzymałam
Przeczytaj całość

Anonimowa: Nie wiem czy mogę kolejną Nowenną prosić Boga o …

Trzy dni po zakończeniu 3 Nowenny i dziewięć dni przed zakończeniem 4 (mówiłam dwie jednocześnie) zerwał ze mną. To była czwarta rocznica naszego poznania.
Przeczytaj całość

Maria: wielkie problemy wychowawcze

Nigdy nie zwątpię w MIŁOSIERDZIE BOŻE
Przeczytaj całość

Anna: zdrowie córki

Moja córka mniej więcej od połowy szkoły podstawowej miała tiki-częste mruganie, przewracanie oczami, ruszanie nosem, potem doszło mimowolne kiwanie głową- wszystko to pojawiało się razem lub każdy z osobna z różnym natężeniem w zależności od zmęczenia, nerwów.Czasami wszystko mijało, ale szybko powracało. Pod koniec podstawówki i w 1 klasie gimnazjum objawy były bardzo natężone i zauważane przez rówieśników co powodowało dodatkowy stres. Zaczęłam odmawiać w intencji mojej córeczki Nowennę Pompejańską- było to w czerwcu ubiegłym roku. Skończyłam na wakacjach – tiki były bardzo nasilone. Postanowiłam, że jeśli Matka Boża nie wysłucha mojej modlitwy po powrocie z urlopu udamy się do lekarza neurologa. Prawdę mówiąc nie widząc skutków mojej modlitwy, podłamana, przypomniałam z wyrzutem Niepokalanej Matce, że jeszcze będąc w ciąży powierzyłam córkę jej szczególnej opiece. Kilka dni po zakończeniu Nowenny wszystkie objawy minęły i tak jest do dziś. Przy bardzo dużym zmęczeniu lub stresie pojawia się czasem taka jakby gotowość-zauważam pewne napięcie mięśni – ale tiki się nie pojawiają. Jestem pewna, że córka otrzymała od Maryi łaskę zdrowia. Nowennę w różnych intencjach odmawiam nieprzerwanie

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!