Janina: Opieka Matki Bożej

Od najmłodszych lat czułam opiekę Matki Bożej.Kilka lat temu zachorowałam na chorobę nowotworową. I wtedy szukałam w internecie skutecznej modlitwy o spokojne przeżycie choroby i właściwe przygotowanie się na śmieć. Przeczytaj Janina: Opieka Matki Bożej
Read More

Wiola: Nowenna pomaga mi trzymać się w tym życiu na właściwej drodze

Właśnie zakończyłam odmawianie mojej 3 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą nowennę rozpoczęłam na początku lutego i była ona w intencji pracy, druga w intencji uzdrowienia duchowego mojego męża
Read More

Izabela: Nowenna w intencji zbawienia rodziców i siostry

Jeśli wydaje się nam , że nie zostaliśmy wysłuchani, modlitwa nigdy nie pozostaje bez echa , na efekty trzeba poczekać nieco dłużej , ale zawsze według obietnicy : "... bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża."
Read More

Joanna: praca

Pragnę podziękować Matce Boskiej za Jej wstawiennictwo i pomoc. Potwierdzam, że ta modlitwa czyni cuda!!! To, że znalazłam pracę tak szybko, to cud. Jestem przekonana w 100%, że to tylko dzięki Matce Bożej tak się stało. Mieszkam w USA. Pracowałam w amerykańskiej fabryczce jako księgowa. Przeczytaj Joanna: praca
Read More

Michał: Świadectwo dobrej śmierci

Dwa lata temu u mojej mamy zdiagnozowano złośliwego raka piersi. Mama była bardzo aktywnym zawodowo psychologiem. Zajmowała się dysfunkcyjnymi dziećmi z różnymi zaburzeniami – autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD itd. Od otrzymania pierwszej informacji o chorobie najbliższa rodzina i znajomi modlili się o jej uzdrowienie. Mama właściwie nie odczuwała fizycznych objawów i skutków ubocznych leczenia i bardzo szybko...
Read More

Anna: Kocham Ciebie Maryjo\1

Chcę złożyć świadectwo, które obiecałam naszej Pani. Odmówiłam 5 Nowenn Pompejańskich w intencji uzdrowienia i uwolnienia mojej córki oraz 1 nowennę za rodzinę o potrzebne Łaski. 
Moja prośba pomału zostaje wysłuchiwana, ale to widocznie jeszcze nie ten czas trzeba być cierpliwym ufać i spokojne czekać a myślę, że wszystko dobrze się ułoży. Córka otrzymała wiele łask zdała egzaminy i obroniła pracę magisterską, doświadczyła obecności Pana Boga. Pomału jest uzdrawiana wewnętrznie i duchowo, otrzymała poczucie własnej wartości nastąpiło uzdrowienie wspomnień z dzieciństwa i w ciągu dalszym następuje, więcej się modli, często chodzi do kościoła, uważa ze Bóg powinien być na pierwszym miejscu w każdej rodzinie.

Jeździmy na Mszę Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie na jednej z nich kapłan egzorcysta modlił się nad moją córką i powiedział „Pan leczy Cię z lęków” i upadła w Duchu Świętym od tej pory prawie lęków nie ma. Zły duch bardzo jej dokucza ciężko to znosi, ale jest coraz lepiej.

Pragnę podziękować Matce Bożej i Panu Jezusowi za wszystkie otrzymane Łaski, modlić się będę dalej w tej samej intencji. Wierzę, że Matka Boża wysłucha mojej prośby a moja córka będzie zdrowa i szczęśliwa. Dziękuję z całego serca.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?