Anna: Kocham Ciebie Maryjo\1

Chcę złożyć świadectwo, które obiecałam naszej Pani. Odmówiłam 5 Nowenn Pompejańskich w intencji uzdrowienia i uwolnienia mojej córki oraz 1 nowennę za rodzinę o potrzebne Łaski.
Moja prośba pomału zostaje wysłuchiwana, ale to widocznie jeszcze nie ten czas trzeba być cierpliwym ufać i spokojne czekać a myślę, że wszystko dobrze się ułoży. Córka otrzymała wiele łask zdała egzaminy i obroniła pracę magisterską, doświadczyła obecności Pana Boga. Pomału jest uzdrawiana wewnętrznie i duchowo, otrzymała poczucie własnej wartości nastąpiło uzdrowienie wspomnień z dzieciństwa i w ciągu dalszym następuje, więcej się modli, często chodzi do kościoła, uważa ze Bóg powinien być na pierwszym miejscu w każdej rodzinie.

Jeździmy na Mszę Święte z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie na jednej z nich kapłan egzorcysta modlił się nad moją córką i powiedział „Pan leczy Cię z lęków” i upadła w Duchu Świętym od tej pory prawie lęków nie ma. Zły duch bardzo jej dokucza ciężko to znosi, ale jest coraz lepiej.

Pragnę podziękować Matce Bożej i Panu Jezusowi za wszystkie otrzymane Łaski, modlić się będę dalej w tej samej intencji. Wierzę, że Matka Boża wysłucha mojej prośby a moja córka będzie zdrowa i szczęśliwa. Dziękuję z całego serca.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: