Monika: Pomoc z Nieba

Witam wszystkich ktorzy tak jak ja modla sie lub beda modlitwc cudowna Nowenna. Moje świadectwo powinnam napisać juz dawno temu. Pierwsza nowenne zaczęłam odmawiac równo rok temu, gdy poszlam w zla stronę, z dala od Boga, czulam jednak, że szczescie jest pozorne i musze jak najszybciej szukac ratunku u Boga...
Read More

Aleksandra: Przemina całkowita

Szczęść Bożę! nie wiem sama co mnie nakłoniło do napisania tego świadectwa ,a mam o czym pisać i za co dziękować. Uważam jednak ,iż o moich łaskach opowiadam swoim znajomym być może dlatego odwlekałam z napisaniem tego świadectwa tutaj. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki z pracy i łaskach jakimi...
Read More

Magdalena: Nawet lekarze określili tą historię jako cud !

Chwalmy Pana! I jak tu nie kochać Pana Boga??
Read More

Irena: Zdane egzaminy na studiach

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej i Jezusowi za to, że mój syn Mateusz i jego dziewczyna Ania zdali wszystkie egzaminy na studiach. Odmawiałam Nowennę Pompejańską w ich intencji oraz wysyłałam intencje na msze święte zbiorowe w Pompejach.
Read More

Kamila: Prośba o zdrowie dla Mamy

Jestem winna również jak wiele z nas tutaj świadectwo otrzymanej łaski. O Nowennie Pompejańskiej usłyszałam w tv Trwam po Apelu Jasnogórskim, który oglądałam wraz z moją ciężko chorą mamą. Odmawiałam wiele modlitw, odprawiane były również Msze Św w intencji zdrowia mamy.Przeczytaj Kamila: Prośba o zdrowie dla Mamy
Read More

Agnieszka: Powrót byłego chłopaka

W styczniu porzucił mnie chłopak, z którym byłam 2,5 roku. Nie potrafiłam zrozumieć jego decyzji, gdyż do ostatniej chwili mieliśmy plany na przyszłość, nic nie zapowiadało tej nagłej zmiany u niego. Bardzo cierpiałam, gdyż moje uczucie do niego było bardzo silne.

Kilkanaście dni po tym wydarzeniu moja mama przypadkiem natknęła się na tę stronę – widząc świadectwa postanowiłam zacząć nowennę w intencji o jego powrót. Podczas pierwszej nowenny nie zmieniło się nic w jego stosunku do mnie, aczkolwiek na mojej drodze pojawił się chłopak, który bardzo chciał być ze mną, jednakże ja nie byłam na to gotowa i odmówiłam.

Doznałam też wielu innych łask, m.in to, że zaczęłam dostrzegać w ludziach większą życzliwość w stosunku do mnie, zaczęłam sobie radzić lepiej na studiach, ale przede wszystkim moje stosunki z rodzicami, z którymi byłam w konflikcie, bardzo się poprawiły. Po skończeniu pierwszej nowenny poczułam potrzebę pomodlenia się drugiej w tej samej intencji – wczoraj ją skończyłam.

Były chłopak nie wrócił, nie mamy do dzisiaj kontaktu, ale na mojej drodze pojawił się ktoś, kto ma ten sam stosunek do wiary co ja, ma poważne poglądy na przyszłość, i z którym czuję, że możemy zbudować coś pięknego. Matka Przenajświętsza nigdy nie zostawi nas samych, zrobi wszystko abyśmy poczuli się szczęśliwi i dostrzegli piękno otaczające nas każdego dnia. Ta modlitwa może mieć naprawdę zbawienny wpływ na nasze życie, polecam ją każdemu, kto znajduje się w trudnej sytuacji. Maryjo, dziękuję ! 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SławekreniaStefan Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
renia
Gość
renia

Witam Cię . Mój były narzeczony Rostal się ze mną po 8 latach mamy 6 letnią córkę.juz 3 miesiące mija jak nie jesteśmy razem .też się modlę ale on chyba nie wróci .

Stefan
Gość
Stefan

Trzeba ufać Chrystusowi, On wie co jest dla nas dobre. Pomódl się za niego. Jeśli wróci, powinniście zdecydować się na ślub. 8 lat narzeczeństwa bez ślubu rodzi pytania. Spróbuj iść na mszę o uzdrowienie i uwolnienie – sprawdź gdzie i kiedy jest organizowana w najbliższej lokalizacji, to może rozwiązać wiele Twoich problemów 🙂 (spowiedź szczegółowa przed mszą obowiązkowa)

renia
Gość
renia

Codziennie modlę za niego o uzdrowienia.chodzę do kościoła do spowiedzi .był powód rozstania picie i jego rodzina nastawieni przeciwko mnie .nie wiem co mam robić

Sławek
Gość
Sławek

Witam Cię Agnieszko, jestem w podobnej sytuacji, w marcu rozstała się ze mną dziewczyna. Jestem pewien, że na powrót utraconej połówki jedynym ratunkiem jest modlitwa. Trzeba zawierzyć Bogu, że zrobił to w jakimś konkretnym celu i będąc cierpliwym otrzymamy to o co prosimy. Modlę się w Twojej kwestii, by Bóg Cię wysłuchał.