Justyna: Mnie również Maryja wysłuchała

I ja pragnę podziękować za wszystkie otrzymane laski . Obecnie odmawiam kolejną już nowennę, tym razem w intencji nawrócenia członków mojej rodziny. W tym świadectwie chcę opisać, że i mnie wysłuchała Matka Boska. pomimo, że często podczas modlitwy myśli gdzieś uciekają. ......czasami jestem roztargniona , a mimo to Matka Boska jest ze mną. Szczęść boże wszystkim.
Read More

Mateusz: Jeżeli potrzebujecie łaski to poproście o to Matke Boską

Chce złożyć świadectwo uzdrowienia mnie z objawów ciężkiej choroby od grudnia 2015r miałem objawy groźnych chorób odkąd zacząłem nowenne pompejską zacząłem się lepiej czuć, objawy ustępowały.
Read More

Paulina: Nowenna Pompejańska w intencji macierzyństwa.

Tym razem dzięki Nowennie Pompejańskiej jestem w upragnionej ciąży. Dziękuję Ci Maryjo za cud poczęcia!
Read More

Małgorzata: Łaski od Boga

Wczoraj skończyłam odmawiać moją pierwszą Nowennę Pompejańską w intencji nawrócenia mojego męża,uwolnienia z nałogu i powrót do mnie i do dzieci.Już na początku odmawiania tej Nowenny poczułam jakby cały świat zmówił się przeciwko mnie,szatan robił wszystko żeby mnie zniechęcić.Zdarzało się,że miałam ochotę przerwać modlitwę,bo odkąd zaczęłam sie modlić było coraz...
Read More

Paweł: Znalazłem czas

Na nowennę pompejańską natknąłem się przypadkowo, natomiast sięgnąłem po nią, gdy na nic nie mogłem liczyć i w żaden sposób nie mogłem rozwiązać moich problemów. Dwa lata temu ożeniłem się i zaczęliśmy z żoną szukać mieszkania. Wkrótce żona zaszła w ciążę, a my nadal poszukiwaliśmy „czterech kątów”. Ponieważ w pracy kazano mi przejść z etatu na własną działalność,...
Read More

Zosia: Łaska Najświętrzej Marii Panny jest wielka.

Również chcę złożyć świadectwo jak obiecałam Matce Bożej.Otóż odmawiam Nowennę Pompejańską od 12 lutego tego roku,właśnie zaczęłam już część dziękczynną.Na początku było mi bardzo trudno,moje myśli rozbiegały się,nie mogłam się skupić na modlitwie ale nie przestawałam.Kiedy byłam w połowie części błagalnej w nocy o 1,30 zadzwonił do drzwi dzwonek,z mężem wstaliśmy na równe nogi,mąż spojrzał przez wizjer i zapytał kto tam, ale za drzwiami było ciemno i nikt się nie odezwał.Przeszył mnie strach,pózniej o godzinie 5,30 powtórzyło się to samo i znów nikogo nie było,bardzo się bałam do takiego stopnia,że mąż pojechał do pracy kiedy na dworze zrobiło się już jasno.W tedy prosiłam Przenajświętszą Marię Pannę o to ażeby puścił mnie strach który mnie sparaliżował i po chwili wszystko ze mnie spłynęło i wzięłam różaniec do ręki i zaczęłam się modlić.Więcej to się nie powtórzyło a moje myśli skupiają się tylko na modlitwie.Otrzymałam wiele łask od Przenajświętszej Mari Panny,modlę się o jedną szczególną intencje, o moją córkę ażeby nie żyła w grzechu,żeby wzięli ślub a ich dom przepełniała miłość,wiara i wzajemny szacunek do siebie. Wierzę,że Matka nie zostawi mnie,że zawsze przy mnie będzie.Proszę Was o wsparcie w modlitwie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!