Ola: Uzdrowienie kotka

Jestem ogromnie wdzięczna Matce Boskiej za jej pomoc . Odmawianie tej nowenny na prawdę działa jeśli tylko uwierzymy.
Przeczytaj całość

Grażyna: Egzaminy końcowe

Chciałabym podzielić się z Wami po raz kolejny moim świadectwem. Jakiś czas temu skończyłam odmawiać kolejną Nowennę Pompejańską w intencji syna. Kończył aplikację adwokacką i miał przed sobą egzamin końcowy na adwokata. Tyle lat nauki, stresów, do wykucia kodeksy, zmęczenie, więc każdy miał prawo zwątpić, czy czuć zniechęcenie, chcieć się poddać .
Przeczytaj całość

Anna: Dziekuję Królowo Różańca Świętego.

Prosiłam Matkę Bożą Pompejańską o pomoc finansową i zostałam wysłuchana . Dziękuje Ci Matko Boża Królowo Różańca Świętego i Tobie Panie Boże . Módlcie się na różańcu i wierzcie a Pan Bóg was wysłucha . Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica .
Przeczytaj całość

KATARZYNA: UZDROWIENIE

JAKBY KTOS DO MNIE POWIEDZIAŁ ,,POMÓLD SIĘ W INTENCJI ODSTAWIENIA LEKU"
Przeczytaj całość

Lili: Ufajcie i wierzcie!!!!

Kochani to juz moje drugie swiadectwo na tej stronie. Pierwsze dodalam po 2 nowennie a dzis koncze wlasnie 5 . Zawsze czytalam tutaj o zlym ktory czesto przeszkadza wam w modlitwie i cieszylam sie, ze ja tak nie mam. Otoz dopadlo i mie w tej piatej nowennie wlasnie. Pozostalym 4...
Przeczytaj całość

Zaproszenie do modlitwy w TWOICH intencjach w Radiu Różaniec!

Po przerwie spowodowanej chorobą, wracam do modlitwy różańcowej na żywo w Radiu Różaniec. Modlitwa 5 tajemnicami różańca będzie odbywać się od 13 kwietnia codziennie o godzinie 21.00 w naszych intencjach! Zostaw swoją intencję tutaj i dołącz do codziennej modlitwy.

Dotychczasowy program radia ulegnie drobnej modyfikacji (przesunięcie wieczornych różańców pompejańskich o 15 minut do przodu).

Radio Różaniec można odbierać na dowolnym urządzeniu z internetem (komputer, tablet, telefon). Zobacz, jak… Z radiem możesz też modlić się nowenną pompejańską! Zobacz program!

Jeśli chcesz dołączyć do modlitwy, potrzebujesz telefonu (podajemy nasz numer podczas różańca) albo programu skype na komputerze. Nasz identyfikator skype to radiorozaniec. Zgłoś się przed rozpoczęciem różańca. Odwagi! 🙂

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Zaproszenie do modlitwy w TWOICH intencjach w Radiu Różaniec!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
lukasz j
Gość

ciesz że iusz wreszcie będzie mia alducja w rado różaniec dzięk ci boże miłosny modli za pa zdrowie żeby jak nai szpcie pa wyzdrowia dzek pozdrawi cie sardecznie

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Łukaszu, przykładaj się trochę do pisania komentarzy 🙂

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Agnieszko,Łukasz zawsze przykłada sie do pisania komentarzy bardziej niż ktokolwiek inny.Cieszę się,że nasz admin jest już zdrowy i będziemy się wspólnie modlić.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Ok 🙂

Dorota Karnicka
Gość

Cieszy mnie ta wiadomość 🙂 Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do włączania się przez skype’a 🙂

trackback

[…] Jak wiemy, o godzinie 21 modlimy się 1 częścią różańca na żywo. Po różańcu (ok. 21.35) ogłoszę prostą zagadkę i ten, kto pierwszy zadzwoni na podany numer telefonu i poda prawidłową odpowiedź, ten wygrywa dowolny z zestawów pompejańskich. […]

Jacek
Gość

Dziękuje ci Jezu za twoją miłość pomoc i wszystkie otrzymane łaski.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!