Krzysztof: Druga Nowenna

Zgodnie z obietnicą złożoną NMP składam świadectwo z mojej drugiej NP. Nowennę odmawiałem w intencji ocalenia naszego małżeństwa.Główna intencja jeszcze nie została spełniona ale otrzymałem wiele łask których bym się nie spodziewał.
Read More

Agnieszka: Zaufajcie Bogu przez Najświętszą Panienkę – to najlepsze co można zrobić

Wszystko zaczęło się w 2013 roku ... Byłam chora na HCV , rozpoczęłam długo oczekiwane leczenie , całkowicie przestałam pracować bo po prostu nie byłam w stanie . Mieliśmy z mężem na utrzymaniu 4 dzieci - dwóch studentów i dwa maluchy ( 4 i 6 lat ) - tak nas hojnie Pan Bóg obdarował : ) i oczywiście długi . Mężowi nie starczało na spłatę zobowiązań a co dopiero na życie . Bywało , że miałam na dzienne zakupy 5 zł. i coś musiałam wykombinować dla nas na obiad ... A jednak nikt nie głodował ...
Read More

Karola: Szczęśliwe rozwiązanie

Miałam bardzo trudną ciążę, zagrażającą życiu nie tylko dziecka, ale i mojemu. Kilka miesięcy przeleżałam w szpitalu. Pierwsza nowenna o szczęśliwe rozwiązanie ciąży spełniła się i dodatkowo przyniosła ukojenie każdego dnia podczas jej odmawiania.
Read More

Sosna: Maryja niesie ulgę cierpiącym

Witam! Zmawiam 7 nowennę to moje drugie świadectwo. Trzecia nowenna za dusze czyśćcowe. Nie wiem jak to się stało.
Read More

Mam nadzieję, iż Siostra zrozumie, że nie tędy droga

Maryja zawsze przychodzi z pomocą i nie zostawia nas samych.
Read More

Ufam i czekam.

Odmawiam swoją kolejną nowennę (siódmą). Wcześniej dałam już świadectwo, bo choć modliłam się w intencji syna, to głównie ja otrzymałam zdroje łask. Poprzednią odmawiałam za córkę, o szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia. Intencja została wysłuchana i spełniona,za co wielbię Maryję,Matkę Najświętszą w każdej modlitwie i każdego dnia. Teraz kończę nowennę za syna, o powrót na drogę modlitwy i wiary (kolejna już nowenna w tej samej intencji). Wierzę że Matka Najświętsza nie zostawi go bez pomocy i z ufnością czekam na ten dzień. To będzie najpiękniejszy dzień w moim życiu !!!W jego intencji były też zamawiane msze św. Kolejna będzie jutro w rocznicę urodzin. Odmawiam codziennie nie tylko nowennę (4 tajemnice), ale i inne modlitwy wstawiennicze np.do św.Moniki,” Koronkę do ran Chrystusa”, „Koronkę do siedmiu boleści Matki Bolesnej”, modlę się psalmami i czytam „Pismo Święte.”Ten dar modlitwy dostałam od Matki Bożej Pompejańskiej. Wcześniej odmawiałam różaniec (od 15-tu lat codziennie),ale tylko jedną część, a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy różańcowej Koronki do Miłosierdzia Bożego i Pisma Świętego.Wszystko zawdzięczam naszej kochanej Matce i Jej wstawiennictwu u Syna. Jezu ,Maryjo kocham Was ratujcie dusze! Z wiarą i ufnością w moc modlitwy czekam na powrót syna na łono kościoła.Dziękuję za wszystkie otrzymane łaski Matce Różańcowej Pompejańskiej. Zachęcam do odmawiania nowenny, bo w niej jest siła i moc do pokonywania codziennych trudności ,tych małych i dużych. Wszystko mogę z Maryją. Amen.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!