Joanna: Nieoczekiwana pomoc

Moją pierwszą nowennę odmówiłam 3 lata temu w intencji otrzymania jakiejkolwiek pracy. W ciągu 3 miesięcy dostałam ją, dość daleko od domu, ale była.
Przeczytaj całość

Joanna: Zaufanie i cierpliwość

Nowenne zakonczylam wczoraj. Odmawialam ja w intencji nawrocenia mojego meza. Nie oczekiwalam natychmiastowej zmiany, wiem, ze to wielki proces i ufam, ze Najswietsza Panna wyslucha mojej modlitwy, Jej to pozostawiam, ufam, ze Jezus nam pomoze. A jednak czuje zmiane odkad natrafilam na informacje o nowennie i odmowiwszy ja moge powiedziec,...
Przeczytaj całość

Kasia: W Niej jest ogromna moc i siła

Dzisiaj skończyłam odmawianie 54 dniowej Nowenny Pompejanskiej. Nowennę odmawialam w intencji zdrowia. Moje zdrowie się poprawiło.W czasie odmawiania Nowenny napotkalay  mnie inne cudowne łaski. Wiem,ze Maryja jest zawsze przy mnie. Cudowne jest to, że nigdy nie odmówi pomocy potrzebującym.
Przeczytaj całość

Teresa: Nowenna Pompejańska będzie zawsze towarzyszyć mnie i moim dzieciom

Nowennę odmawiam nieustannie od stycznia 2013r. Złożyłam już jedno swiadectwo teraz chciałam się podzielić kolejnym. Moja starsza córka była w ciąży więc zaczęłam odmawiać kolejno nowenny o zdrowe dzieciątko,(nie można było zmierzyć dziecku przezierności karkowej) później o szczęśliwy poród. Ale Pan Bóg chyba trochę chciał nas sprawdzić, bo nasza malutka...
Przeczytaj całość

Kasia: Dziękuję za wszystko!

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej siostry! Piękna Modlitwa!!! Czekam na "miłość mojego życia"... Ufam!;-) Otrzymałam mnóstwo łask, o które nawet nie prosiłam. Odmawiam już drugą NP: o zdrowie!
Przeczytaj całość

RAFAŁ: ZDROJE ŁASK

Witam. Zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej chciałbym się podzielić moim świadectwem. Po raz pierwszy w życiu odmówiłem Nowennę Pompejańską, która to dała mi zupełnie inne spojrzenie na otaczający nas świat.Dziękuję Najświętszej Maryji Pannie za mnóstwo łask,jakich doświadczyłem podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Jakich? Niesamowity pokój wewnętrzny,radość,pogoda ducha,przepełniała mnie ogromna miłość, wszystko to przypominało zdroje łask płynące jak krew i woda z Najświętszego Serca Pana Jezusa.Wszelkie troski zostały wówczas ode mnie odsunięte przez Matkę Bożą.Choć byłem atakowany przez szatana, który spowodował,że nawet się w jeden dzień rozchorowałem,to Matka Boża w niesamowity sposób zabrała ode mnie chorobę,a normalnie z grypy nie wychodzi się w ciągu jednej nocy.W pracy omijały mnie trudniejsze zadania,które dostawały inne osoby.Przypadek-nie sądzę.:) Polecam zdecydowanie wszystkim Nowennę Pompejańską, którzy jeszcze wahają się,czy ją zacząć,to będzie najlepsze co może was w życiu spotkać.Czy otrzymałem łaskę, o którą się modliłem? Moja prośba dotyczyła akurat chwili mojej śmierci, ale jestem przekonany,że Najświętsza Maryja Panna na pewno będzie wtedy ze mną, bo mnie kocha a ja kocham Ją i Pana Jezusa i zawsze będę się dla Nich poświęcał.Codziennie odmawiam przynajmniej jedną tajemnicę różańca i priorytetem stało się dla mnie życie w stanie łaski uświęcającej.Niech zawsze będzie pochwalony Pan Jezus i Najświętsza Maryja Panna, teraz i na wieki wieków.Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "RAFAŁ: ZDROJE ŁASK"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

super 🙂

Laurencja
Gość
Laurencja

Piekne swiqdectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!