Julita: Nowenna sprawia mi trudności i proszę Matkę Bożą o siłę

Przed drugim synem jeszcze daleka droga, ale myślę, że potrzeba dużo czasu i wielu modlitw, żeby sprowadzić go na odpowiednie tory. Dlatego będę się starała dalej modlić do Matki Bożej, nawet jeśli trwałoby to bardzo długo.
Read More

Kamila: Cud znalezienia miłości

Chcialam sie podzielić Wami swiadectwem jakie otrzymalam dzieki Cudownej Nowennie Pompejanskiej. Pisze, poniewaz obiecalam Matce Bozej, ze jak otrzymam laske to napisze swiadectwo. I stalo sie.... :-) Juz w trakcie nowenny poznalam koleżanke, ktora mi zaproponowala czy chce poznać sie z jej szwagrem... Ja po chwili wahania zgodzilam sie, choc nie bylam do konca przekonana czy warto... Ale czulam w sercu, ze dziala "Palec Boży".
Read More

Anna: Uzdrowiona z nerwicy natrect i lękow

Siegnęłam po różaniec bo na poczatku grudnia pomimo długiego leczenia epizodów depresji mój stan zdrowia bardzo sie pogorszył
Read More

Joanna: To jest niesamowite! Tu dzieją się cuda

Wierzę, że i tu Matka Boska ma swój udział.
Read More

Anita: polecam każdemu studentowi nowennę pompejańską

chciałam dodać otuchy wszystkim studentom, którzy zmagają się z pisaniem pracy magisterskiej. kiedyś przeczytałam tu świadectwo pewnej dziewczyny, która powiedziała, że udało jej się skończyć i obronić pracę po modlitwie do Matki Bożej. Ja też miałam duże problemy i postanowiłam zacząć odmawiać nowennę. co prawda dawno ją skończyłam a pracę...
Read More

RAFAŁ: ZDROJE ŁASK

Witam. Zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej chciałbym się podzielić moim świadectwem. Po raz pierwszy w życiu odmówiłem Nowennę Pompejańską, która to dała mi zupełnie inne spojrzenie na otaczający nas świat.Dziękuję Najświętszej Maryji Pannie za mnóstwo łask,jakich doświadczyłem podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Jakich? Niesamowity pokój wewnętrzny,radość,pogoda ducha,przepełniała mnie ogromna miłość, wszystko to przypominało zdroje łask płynące jak krew i woda z Najświętszego Serca Pana Jezusa.Wszelkie troski zostały wówczas ode mnie odsunięte przez Matkę Bożą.Choć byłem atakowany przez szatana, który spowodował,że nawet się w jeden dzień rozchorowałem,to Matka Boża w niesamowity sposób zabrała ode mnie chorobę,a normalnie z grypy nie wychodzi się w ciągu jednej nocy.W pracy omijały mnie trudniejsze zadania,które dostawały inne osoby.Przypadek-nie sądzę.:) Polecam zdecydowanie wszystkim Nowennę Pompejańską, którzy jeszcze wahają się,czy ją zacząć,to będzie najlepsze co może was w życiu spotkać.Czy otrzymałem łaskę, o którą się modliłem? Moja prośba dotyczyła akurat chwili mojej śmierci, ale jestem przekonany,że Najświętsza Maryja Panna na pewno będzie wtedy ze mną, bo mnie kocha a ja kocham Ją i Pana Jezusa i zawsze będę się dla Nich poświęcał.Codziennie odmawiam przynajmniej jedną tajemnicę różańca i priorytetem stało się dla mnie życie w stanie łaski uświęcającej.Niech zawsze będzie pochwalony Pan Jezus i Najświętsza Maryja Panna, teraz i na wieki wieków.Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "RAFAŁ: ZDROJE ŁASK"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

super 🙂

Laurencja
Gość
Laurencja

Piekne swiqdectwo

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!