Aneta: Nowe życie

Jestem mamą 3 dzieci.Nasza najstarsza córeczka 7 letnia Madzia jest dzieckiem niepełnosprawnym.Nowennę odmawiam nieprzerwanie od listopada 2012 roku i nie wyobrażam sobie już bez niej swojego życia.Intencji do modlitwy nigdy nie brakuję a Maryja cierpliwie słucha i wyprasza łaski potrzebne w danym czasie.Przeczytaj Aneta: Nowe życie
Przeczytaj całość

Karol: KRÓLOWA RÓŻANCA WYSLUCHAŁA I MNIE :)

POWIEM TYLKO JEDNO WARTO MATKA BOSKA SLUCHA I NAWET W SYTUACJACH BEZNADZIEJNYCH NIE ZOSTAWI NAS SAMYCH .
Przeczytaj całość

Ewa: Dziękuję Maryjo że dałaś nam różaniec

Dziękuję Maryjo że dałaś nam różaniec na którym możemy wypraszać te wszystkie łaski, za broń która przezwycięża zło.
Przeczytaj całość

Anna: Uratowane małżeństwo

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat temu od mojej Ciotki, która bardzo nakłaniała mnie na jej odmówienie. Zapewne jak wszyscy na początku tak i ja stwierdziłam, że nie dam rady, że jest to zbyt duże wyzwanie dla mnie.
Przeczytaj całość

Anna: Podziękowanie za Jednosć w Rodzinie

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się ponad rok temu. Wówczas nadszedł bardzo ciężki okres dla mojej rodziny. Wystąpiły nieporozumienia z moją córką, która wyprowadziła się z domu i zamieszkała wspólnie z chłopcem. Nie tak ją uczyliśmy. Ja bardzo to przeżyłam. Ale nie traciłam nadziei, że Maryja uprosi swego Syna dla niej...
Przeczytaj całość

Piotr: Odkryłem sens mojego życia

Szczęść Boże,
Nowennę pompejańską zacząłem odmawiać 5 stycznia, kiedy nie mając pracy od długiego czasu ani konkretnego celu w życiu byłem zrozpaczony. 7 stycznia przyszedł do mnie po kolędzie ksiądz, i powiedział, że jego znajoma prowadzi sklep, i szuka kogoś do pracy. Następnego dnia poszedłem i zostałem przyjęty. Praca lekka, atmosfera dobra, pracownicy też sami katolicy. Wiedziałem że to dzięki Matce Najświętszej. Jednak nadal czułem że czegoś mi brakuje, że to nie jest to, co chcę robić w życiu. I tu zaczyna się moje drugie świadectwo. Po odmówieniu pierwszej nowenny, zacząłem odmawiać drugą, właśnie o odkrycie celu w życiu. Dzisiaj już wiem, że chcę iść do seminarium i zostać księdzem. Nigdy wcześniej nie odczuwałem takiego pragnienia jak teraz. Chyba nigdy nie zdołam odwdzięczyć się Matce Przenajświętszej za otrzymane łaski. Gorąco polecam wszystkim tę modlitwę, bo jest ona rozwiązaniem na każdy problem. Cieszę się, że mogłem podzielić się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam. Króluj Nam Chryste!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Piotr: Odkryłem sens mojego życia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Czytelnik
Gość
Czytelnik

Piotr, jak podobnie czuję i ja… Mielibysmy o czym rozmaiwac

Bea
Gość

Piękne świadectwo. Cieszę się że odkryłeś swój cel w życiu. Życzę wytrwałości.

RITA
Gość

I tak właśnie MATKA NAJŚWIĘTSZA prowadzi.Wszystkiego dobrego!

Dorota Karnicka
Gość

Życzę Ci , Piotrze , aby to pragnienie nigdy w Tobie nie zagasło, by nieustannie w Tobie trwała chęć pójścia za Jezusem jako Jego kapłan. Niech Ci Pan nasz w tej drodze błogosławi , a Mateńka chroni swym macierzyńskim płaszczem!
Mateńko, jesteś WIELKA!

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Piotrze niech Bóg Ci blogosławi

angora
Gość
angora

Kroluj nam Chryste !

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!