P: Powierzam tatę Maryi i wierzę, że będzie dobrze

witam Wszystkich, NP zaczęłam odmawiać 27 dni temu w dniu dzisiejszym zakończyłam część błagalna. o nowennie powiedziała mi siostra i razem z nią zaczęłyśmy odmawiać ja jednego dnia za zdrowie naszego taty u którego wykryto guza prawej nerki. tata miał już ustalony termin operacji a kilka dni wcześniej dostał atak, mama wezwała pogotowie i okazało się po badaniach, że tata ma jeszcze guza w mózgu, który powoduje już obrzęk.
Przeczytaj całość

Ewa: Spokój, mniej placzu, więcej uśmiechu

Dziękuję Ci Matko Boża i obiecuję nigdy nie wypuścić z rąk różańca.
Przeczytaj całość

Katka: Świadectwo „niewysłuchanych” modlitw

Moi Drodzy! Wiele osób pisze tu, że modli się/modliło w intencji pewnych relacji z konkretnymi osobami... o miłość... Historia mojego nawrócenia zaczęła się dokładnie w miejscu, w którym zostałam porzucona. Z dnia na dzień, przez osobę, od której byłam uzależniona. Modliłam się o jej powrót MIESIĄCAMI, byłam przekonana, że bez...
Przeczytaj całość

KASIA: Moja Wiara!

Moi drodzy, wiem napewno ze odkad zaczelam sie modlic do Krolowej Rozanca Swietego w intencji zdrowia mojego taty, moje zycie i wiara calkowiecie sie zmienila! Od pierwszego dnia odmowiania modlitwy odczuwam opieke! Dzisiaj zaczynam 3 Nowenne. Przeczytaj KASIA: Moja Wiara!
Przeczytaj całość

Kinga: Ta nowenna jest niesamowita

Chcialabym sie podzielic z wami moimi przezyciami w trakcie odmawiania nowenny pompejanskiej. O nowennie dowiedzialam sie 3 lata temu. Wtedy rozpadl sie moj 8-letni zwiazek. Decyzja o jego zakonczeniu zostala podjeta wlasciwie przez obie strony (mielismy inne plany na zycie, prace) chociaz wyszlo to poniekad z mojej incjatywy, wiem ze...
Przeczytaj całość

Monika: otrzymane łaski

Długo zbierałam sie aby napisać swoje świadectwo zawsze to odkaładałam ale chyba to jest ten moment aby podziekować Maryji za to że zawsze jest przy nas i wysłuchuje naszych modlitw. Tak jak wiekszość z nas o nowennie dowiedziałam sie z internetu ale oczywiścię przerażała mnie długość tej modlitwy 3 różance przy dwójce dzieci nie dam rady. Ale po Mszy o uzdrowienie i uwolnienie Maryja zachęciła mnie do zaufania Jej ponieważ to jest jedyny sposób na wielką trudność z którą sie zmagam. Kolejnego dnia zaczęłam odmawiać nowennę zawierzając się Maryji i wierząc że mi pomoże. Oczywiście szatan nie odpuszczał w domu były nieustanne kłótnie i różne problemy, tylko ja wówczas nie pomyslałam nawet że to jego sprawka. Ukończyłam nowennę wytrwałam w postanowieniu ale to nie uzdrowiło mojej duszy, to nie był ten czas. Dopiero teraz gdy odmawiam trzecią nowenne w innej juz intencji czuje owoce pierwszej prośby. Maryja cały czas mi pomaga czały czas pozwala poznawac Boga i jego miłośc do nas zmieniała moje serce tak że pragnę teraz każdego dnia być przy Bogu jeszcze bardziej. Inaczej patrzę na świat na ludzi. Kolejną nowennę odmówiłam w intencji nawrócenia mojego męża i tu też sobie założyłam, że maż od razu przystapi do spowiedzi i pobiegnie do kościoła a tu nic z tego. Widzę jednak wielką zmianę w zachowaniu mojego męża, jest spokojny opanowany zwraca sie do mnie z większym szacunkiem, przyjął i nosi cudowny medalik z Maryją. Słucha tego co do niego mówię. Nie jest to oczywiscie tylko sielanka ale zmiany nastepuja powoli i wierzę, że wróci do Boga. Po ukonczeniu tej nowenny zaczęłam odmawiać kolejna i intencji kuzynki, która żyje w grzechu cięzkim i jest bardzo daleko od Boga. Od pierwszych dni nowenny szatan mąci w moim zyciu w kazdej dziedzinie: zawodowej , finansowej rodzinnej a ja gleboko wierzę, że kuzynka powróci na dobrą droge ale w czasie kiedy Pan Bóg uzna to za dobry moment. Nie ustawajcie w modlitwie uwielbiajcie Boga za wszystko nawet za nasze cierpienia poniewaz w ten sposób akceptujemy Boże plan na nasze życie a to pozwoli Panu Bogu z wielka radością i miłością działać w naszym życiu. Gdyby nie wiara w Boga moje życie byłoby nic nie warte. Niech was Bóg błogosławi i nigdy nie traćcie nadziei.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Monika: otrzymane łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Irena
Gość

Niech Cię Bóg błogosławi. Chwała Panu

Gosia
Gość

wspaniale świadectwo, pozdrawiam:)!zyczę wytrwałości!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!