Sylwester: Prosiłem i będę prosić jeszcze o tak wiele

Prosiłem i będę prosić jeszcze o tak wiele, z każdym dniem czuje się dzięki Nowennie Pompejskiej bliżej Pana Naszego.
Read More

Agnieszka: Matka Boża ciągle pokazuje mi którą drogą kroczyć

Chciałam podziękować Matce Bożej i zaświadczyć o łaskach płynących z odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Od pewnego czasu źle układało się w moim małżeństwie, brak zrozumienia , wspólnych zainteresowań. Każdy wolny czas, o ile ma się go jak ma się małe dzieci, spędzaliśmy osobno. W końcu tak się od siebie oddaliliśmy, że...
Read More

Monika: Nerwica lękowa, depresja i choroba taty

Szczęść Boże wszystkim odmawiającym Nowennę Pompejańską. Nie wiem od czego by tu zacząć. Może najlepiej od samego początku. Mam 24 lata. Jestem chora tak mogę o tym śmiało powiedzieć. Cierpię na depresję od 5 lat zazyżwam leki do tego doszła mi okropna nerwica natrętnych myśli. Gdy mnie zaatakuje trwa to tydzień, a nawet i dłużej totalny dołek. Nie potrafię się cieszyć z niczego. Nie mam ochoty wstać z łóżka. Mało tego ciągły paniczny lęk. Przedstawiają się mi różne straszne rzeczy. Potrafi mnie to złapać na uczelni, w domu, w kościele. Boję się podjąc pracy przez te właśnie okropne natręctwa.
Read More

Julita: Dostrzegam swoją przemianę duchową

Witam, od ponad roku odmawiam nowenny. Z lepszym i gorszym nastawieniem, różnie bywa też z chęciami. Ale nie przestaję się modlić. Gdy kończę jedną nowennę, to zaraz zaczynam następną.
Read More

Iza: Matka Boża zawsze spełnia swoją prośbę

Chciałabym się z Wami podzielić informacją jak Najukochańsza Maryja dała mi pracę dokładnie taką o jaką prosiłam. Przez długi okres szukałam odpowiedniej pracy, nie mogąc znaleźć niczego co by odpowiadało moim umiejętnościom i doświadczeniu, więc z pomocą udałam się o Matki Bożej. Od samego początku odmawiania nowenny czułam nieustającą opiekę Matki Bożej, spokój (co nie jest częste przy braku pracy), harmonie w życiu, nawet brak problemów finansowych, bardzo też zbliżyłam się do Pana Jezusa. Był to piękny czas, gdzie samo odmawianie modlitwy dało mi tez wiele radości, pokoju i miłości w sercu. Pod koniec odmawiania nowenny dziękczynnej dostałam telefon, że firma w której bardzo chciałam pracować, również i mnie chce zatrudnić. Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za to co dla mnie uczyniła i polecam każdemu odmawianie tej modlitwy, kto ma problem, z którym sam nie jest sobie w stanie poradzić. Matka Boża dała obietnicę, że jeśli odmówi się całą modlitwę przez 54 dni przyjdzie nam z pomocą i zawsze spełnia swoją prośbę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
GosiaczeeeekTeresa Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Iza piękne świadectwo dziękuje Ci za nie,gratuluje pracy i wytrwałości w modlitwie u mnie we wrześniu minie 2lata jak nie pracuje, bardzo dobrze wiem co może czuć człowiek bez pracy, jakie różne sytuacje spotykają kiedy się szuka pracy i naprawde chce się pracować ze wszystkich sił a tej pracy nie ma z Matką Bożą naprawde jest łatwiej, wiec módlmy się i niech się stanie wola nieba bo z nią zawsze zgadzać się trzeba

Gosiaczeeeek
Gość
Gosiaczeeeek

Jaką modlitwe wypowiadać przez te 54 dni