Iza: Matka Boża zawsze spełnia swoją prośbę

Chciałabym się z Wami podzielić informacją jak Najukochańsza Maryja dała mi pracę dokładnie taką o jaką prosiłam. Przez długi okres szukałam odpowiedniej pracy, nie mogąc znaleźć niczego co by odpowiadało moim umiejętnościom i doświadczeniu, więc z pomocą udałam się o Matki Bożej. Od samego początku odmawiania nowenny czułam nieustającą opiekę...
Przeczytaj całość

Klaudia: Potężne orędownictwo!

Kochani nie można się załamywać, gdy wydaje nam się, że Bóg zamyka drzwi to otwiera okno
Przeczytaj całość

Kasia: Nowenna Pompejańska to wspaniała modlitwa. Nowenna Pompejańska to lek na wszelkie zło

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Od dłuższego czasu zabierałam się do napisania tego świadectwa. Chciałam się bardziej do niego przygotować ale czuję, że muszę zrobić to teraz. Postaram się opisać wszystko najlepiej jak potrafię, a przede wszystkim opowiedzieć to co dla mnie było i jest najważniejsze podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Jola: Nowenna Pompejańska

Obecnie są w trakcie leczenia. Ufam że wszystko będzie dobrze.
Przeczytaj całość

Maria: Łaska Nawrócenia.

Modlitwa ta jest lekiem na całe zło tego świata. W momencie gdy dowiedziałam się o tej nowennie i świadectwach długo odkładałam moment jej rozpoczęcia, gdyż dla mnie słabo modlącej się osoby jeden różaniec to było wyzwanie, a co dopiero trzy codziennie. Gdy tylko rozpoczęłam już po kilku dniach poczułam obecność Naszej Najdroższej Matki i ogrom łask wlanych do mojego grzesznego serca.
Przeczytaj całość

Iza: Matka Boża zawsze spełnia swoją prośbę

Chciałabym się z Wami podzielić informacją jak Najukochańsza Maryja dała mi pracę dokładnie taką o jaką prosiłam. Przez długi okres szukałam odpowiedniej pracy, nie mogąc znaleźć niczego co by odpowiadało moim umiejętnościom i doświadczeniu, więc z pomocą udałam się o Matki Bożej. Od samego początku odmawiania nowenny czułam nieustającą opiekę Matki Bożej, spokój (co nie jest częste przy braku pracy), harmonie w życiu, nawet brak problemów finansowych, bardzo też zbliżyłam się do Pana Jezusa. Był to piękny czas, gdzie samo odmawianie modlitwy dało mi tez wiele radości, pokoju i miłości w sercu. Pod koniec odmawiania nowenny dziękczynnej dostałam telefon, że firma w której bardzo chciałam pracować, również i mnie chce zatrudnić. Jestem ogromnie wdzięczna Matce Bożej za to co dla mnie uczyniła i polecam każdemu odmawianie tej modlitwy, kto ma problem, z którym sam nie jest sobie w stanie poradzić. Matka Boża dała obietnicę, że jeśli odmówi się całą modlitwę przez 54 dni przyjdzie nam z pomocą i zawsze spełnia swoją prośbę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Iza: Matka Boża zawsze spełnia swoją prośbę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Iza piękne świadectwo dziękuje Ci za nie,gratuluje pracy i wytrwałości w modlitwie u mnie we wrześniu minie 2lata jak nie pracuje, bardzo dobrze wiem co może czuć człowiek bez pracy, jakie różne sytuacje spotykają kiedy się szuka pracy i naprawde chce się pracować ze wszystkich sił a tej pracy nie ma z Matką Bożą naprawde jest łatwiej, wiec módlmy się i niech się stanie wola nieba bo z nią zawsze zgadzać się trzeba

Gosiaczeeeek
Gość
Gosiaczeeeek

Jaką modlitwe wypowiadać przez te 54 dni

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!