Dorota: Prośba o zaliczenie roku na studiach

Jestem chora nie mogłam się uczyć. Brakowało mi sił i dobrej pamięci. Myślałam, że już nie dam rady, że będę miała poprawki na studiach. Ale udało mi się dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej zaliczyć ten rok studiów. Bardzo się z tego cieszę.
Read More

Joanna: Dziś nie wyobrażam sobie dnia bez tej modlitwy,która stała się moją siłą i nadzieją

Chciałam podzielić się moim świadectwem o Nowennie Pompejańskiej,bo może dzięki niemu ktoś zagubiony tak jak ja znajdzie właściwą drogę.Wszystko w moim życiu zawaliło się w czerwcu ubiegłego roku,wraz ze śmiercią mojego partnera,który umarł na raka płuc.Nagle zostałam zupełnie sama,załamana,bez dalszego sensu życia.Wyjechałam z Włoch i wróciłam do kraju,potrzebowałam mojej mamy...
Read More

Anonim: Nie palę

Równo rok temu 6 stycznia zaczęłam odmawiać NP i to właśnie w tym dniu postanowiłam skończyć z paleniem papierosów. I dzięki Matce Bożej, Naszej Królowej Różańca mija rok od mojego uwolnienia od nałogu.W pierwszą rocznicę obiecałam sobie ze napiszę świadectwo. Dziękuję Mateczko.
Read More

Justyna: Nadzieja

Szczęść Boże, mam na imię Justyna, długo zwlekałam z napisaniem świadectwa, ale jak widać w końcu się udało. Nowennę zaczęłam odmawiać we wrześniu 2015 w intencji mojego zdrowia.
Read More

Kamila: Radość, smutek i łzy

Dziękuję Ci Matko Pompejąńska za otrzymane łaski i czas dany nam na bycie z Mamą. Proszę miej nas w swojej opiece. Dodawaj sił i zdrowia, a mamę przyjmij do Królestwa Bożego i się nią zaopiekuj.
Read More

gosia: sesja

Kilka lat temu odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji zdanych egzaminów moich dzieci. Wtedy po raz pierwszy oboje wspaniale zaliczyli sesję w pierwszym terminie. Było to bardzo budujące, bo dotychczas bywało różnie, zawsze któreś z nich miało coś ‚do tyłu’.
Mając w pamięci tamtą intencję i efekty, od kilku miesięcy usiłuję odmawiać Nowennę w ważnej, duchowej intencji. O uzdrowienie i nawrócenie. I … niestety mam straszne problemy. Zasypiam, zapominam, plączę, zaczynam od nowa, zniechęcam się, wracam i tak w kółko. Momentami odmawiam nowennę, po chwili orientuję się, że to jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Wracam znowu i znowu próbuję. Wiem, że w końcu uda mi się, ale sam fakt, że tak się zmagam jest bardzo deprymujący. Jest lżej, kiedy proszę Świętych o pomoc w odmawianiu Nowenny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GosiaMarcinRóża Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Róża
Gość
Róża

To szatan nie daje się modlić,na samym początku trzeba odmówić sobie modlitwę do św.Michała archanioła,on napewno pomoże.Ja zawsze jak zaczynam nowennę,to zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich świętych.To naprawdę pomaga!I jeszcze jedno,za 3 razem napisałam to zdanie o św.Michale….to zło nie chce żebyśmy się modlili 😀

Marcin
Gość
Marcin

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Mi swego czasu bardzo pomagała modlitwa do św. Michała Archanioła i zapraszanie moich patronów i świętych do modlitwy. Gosiu przyzywaj św. Jana Pawła II, proś Matkę Bożą aby była razem z Tobą i z Tobą się modliła. Miej ufność w Panu i trwaj na modlitwie.

Gosia
Gość
Gosia

Dziękuje, myślę, że macie rację. Trzeba prosić świętych o pomoc, wtedy jest łatwiej.
Nie jest się samemu w tych zmaganiach.