gosia: sesja

Kilka lat temu odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji zdanych egzaminów moich dzieci. Wtedy po raz pierwszy oboje wspaniale zaliczyli sesję w pierwszym terminie. Było to bardzo budujące, bo dotychczas bywało różnie, zawsze któreś z nich miało coś ‚do tyłu’.
Mając w pamięci tamtą intencję i efekty, od kilku miesięcy usiłuję odmawiać Nowennę w ważnej, duchowej intencji. O uzdrowienie i nawrócenie. I … niestety mam straszne problemy. Zasypiam, zapominam, plączę, zaczynam od nowa, zniechęcam się, wracam i tak w kółko. Momentami odmawiam nowennę, po chwili orientuję się, że to jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Wracam znowu i znowu próbuję. Wiem, że w końcu uda mi się, ale sam fakt, że tak się zmagam jest bardzo deprymujący. Jest lżej, kiedy proszę Świętych o pomoc w odmawianiu Nowenny.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "gosia: sesja"

Powiadom o
avatar
Róża
Gość
Róża

To szatan nie daje się modlić,na samym początku trzeba odmówić sobie modlitwę do św.Michała archanioła,on napewno pomoże.Ja zawsze jak zaczynam nowennę,to zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich świętych.To naprawdę pomaga!I jeszcze jedno,za 3 razem napisałam to zdanie o św.Michale….to zło nie chce żebyśmy się modlili 😀

Marcin
Gość
Marcin

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Mi swego czasu bardzo pomagała modlitwa do św. Michała Archanioła i zapraszanie moich patronów i świętych do modlitwy. Gosiu przyzywaj św. Jana Pawła II, proś Matkę Bożą aby była razem z Tobą i z Tobą się modliła. Miej ufność w Panu i trwaj na modlitwie.

Gosia
Gość

Dziękuje, myślę, że macie rację. Trzeba prosić świętych o pomoc, wtedy jest łatwiej.
Nie jest się samemu w tych zmaganiach.

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij