Aneta: łaska zdrowia synka i spokoju ducha

Normalnie funkcjonuję, nie muszę na nikim polegać, ale i relacje rodzinne się poprawiły, nastąpiła poprawa sytuacji finansowej, ale przede wszystkim przestałam się bać życia, odczuwam większy spokój i opiekę Maryi, mniej przeklinam, prawie w ogóle, wyciszyły się moje nerwy, choć nie zawsze nad wszystkim panuję, mniej się denerwuję. Dziękuję Maryjo!
Przeczytaj całość

Natalia: Dziękuję!

Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji zdrowia dla mnie i moich rodziców. Modlitwy moje zostały wysłuchane. Czujemy się bardzo dobrze, nie chorujemy, a złe rzeczy zawsze nas omijają lub kończą się pomyślnie. Przeczytaj Natalia: Dziękuję!
Przeczytaj całość

Barbara: Szczęśliwe narodziny wnuka

Nowenne Pompejańska odmawiałam w intencji szczęśliwego przyjścia na świat mojego pierwszego bardzo oczekiwanego wnuka
Przeczytaj całość

Reni Joki: Dziękuję za opiekę nad moim synem

Chcę podziękować Matce Bożej z Pompejów za już otrzymane łaski podczas odmawiania Nowenny.Dziękuję za opiekę nad moim synem,który przeżywa kłopoty życiowe.Modle się o jego nawrócenie, o łaske wiary dla jego dziewczyny i rozeznanie ich uczucia. Matka Boża czuwa nad nimi. Marianna
Przeczytaj całość

Izabela: uświadamiam sobie grzechy, których wcześniej nie widziałam

Witajcie! Kolejną Nowennę odmawiałam w intencji uzdrowienia duszy i ciała oraz ogarnięcia życiowego! Maryja mnie leczy wewnętrznie , przejrzałam na oczy
Przeczytaj całość

gosia: sesja

Kilka lat temu odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji zdanych egzaminów moich dzieci. Wtedy po raz pierwszy oboje wspaniale zaliczyli sesję w pierwszym terminie. Było to bardzo budujące, bo dotychczas bywało różnie, zawsze któreś z nich miało coś ‚do tyłu’.
Mając w pamięci tamtą intencję i efekty, od kilku miesięcy usiłuję odmawiać Nowennę w ważnej, duchowej intencji. O uzdrowienie i nawrócenie. I … niestety mam straszne problemy. Zasypiam, zapominam, plączę, zaczynam od nowa, zniechęcam się, wracam i tak w kółko. Momentami odmawiam nowennę, po chwili orientuję się, że to jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Wracam znowu i znowu próbuję. Wiem, że w końcu uda mi się, ale sam fakt, że tak się zmagam jest bardzo deprymujący. Jest lżej, kiedy proszę Świętych o pomoc w odmawianiu Nowenny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "gosia: sesja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Róża
Gość
Róża

To szatan nie daje się modlić,na samym początku trzeba odmówić sobie modlitwę do św.Michała archanioła,on napewno pomoże.Ja zawsze jak zaczynam nowennę,to zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich świętych.To naprawdę pomaga!I jeszcze jedno,za 3 razem napisałam to zdanie o św.Michale….to zło nie chce żebyśmy się modlili 😀

Marcin
Gość
Marcin

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Mi swego czasu bardzo pomagała modlitwa do św. Michała Archanioła i zapraszanie moich patronów i świętych do modlitwy. Gosiu przyzywaj św. Jana Pawła II, proś Matkę Bożą aby była razem z Tobą i z Tobą się modliła. Miej ufność w Panu i trwaj na modlitwie.

Gosia
Gość

Dziękuje, myślę, że macie rację. Trzeba prosić świętych o pomoc, wtedy jest łatwiej.
Nie jest się samemu w tych zmaganiach.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!