Magda: Uzdrowienie z raka węzłów chłonnych

Modlitwę rozpoczęłam w dniu diagnozy ziarnicy złośliwej z węzłami powiększonymi do wielkości około 10-14 cm. Rokowania nie były dobre. Modlitwa przede wszystkim wlała w nasze serca pokój, pogodzenie z sytuacją, ale też ogrom zaufania. Nie było załamania, była modlitwa, leczenie i wiara w dobre zakończenie.Przeczytaj Magda: Uzdrowienie z raka węzłów...
Read More

Kasia: Łaska poznania woli Bożej

Dziękuję Ci Maryjo za to, że na własne oczy zobaczyłam,że to o co się modlę nie jest dla mnie.
Read More

Monika: dolegliwości związane z nerwicą.

W domu panuje spokój a nie tak jak dawniej.Dziękuje mojej siostrze za to że ona mnie pokierowała do odmawiania tej modlitwy że mnie wspierała bo było ciężko.A szczególnie dziękuje Ci KOCHANA MATKO bo to dzięki Tobie.Będę nadal odmawiać ta modlitwę, polecam każdemu bo naprawdę warto.
Read More

Urszula: Zawsze bałam się modlitwy różańcowej

Czułam już na początku nowenny pompejańskiej, że Maryja jest mi wdzięczna za modlitwę różańcową.
Read More

Ewa: Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba

Nowenna daje wyciszenie, nadzieję, że będzie dobrze, spokój serca, wiarę w miłosierdzie Boże. Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba, aż do końca swoich dni, na razie dobrze mi z tym.
Read More

Dorota: Powrót do zdrowia

Witam bardzo serdecznie. Na nowennę pompejską natknęłam się dzięki przyjaciółce. Kiedy dowiedziałam się, że maż ma nawrót choroby nowotworowej byłam załamana. Kiedy dostałam od niej nowennę , bez zastanowienia zaczęłam ją odmawiać. Nie raz godzinę wcześniej wstawałam, żeby ją odmówić. Ale to co przeżywałam przez te 54 dni, nie da się opisać. razem ze mną nowennę zaczęła odmawiać moja mama. Od tego czasu wiele w moim życiu się zmieniło. Matka Boska dała mi siły do przejścia przez to wszystko, spełniła moje marzenie wyjazdu do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia do siostry Faustyny, która przyczyniła się za nami . Nowotwór był w miejscu nieoperacyjnym, chemia nie pomogła, guz się powiększył. I nagle niemożliwe stało się możliwe. Operację bardzo szybko przeprowadzono w Warszawie, bez żadnych komplikacji. Maż po siedmiu dniach wrócił do domu. Dziękuję Królowo Różańca Świętego za tą łaskę i wszystkie inne , które otrzymałam od czasu odmówienia nowenny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?