Wioletta: Wdzięczna Matce Bożej

miesiąc po zakończeniu Nowenny poznałam chłopaka. To była miłość od pierwszego wejrzenia, zarówno z mojej jak i jego strony. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna
Przeczytaj całość

Sylwia: Babcia wymodliła dla mnie wiele łask.

Ta modlitwa daje nieopisaną radość w sercu.
Przeczytaj całość

Beata: Tak wiele..za tak niewiele :)

Po usłyszeniu , że jest Nowenna Pompejanska i sama Matka Boża dała obietnicę ..nie wachałam się tylko zaczęłam natychmiast odmawiać. Wiedziałam, że mogą się zdarzyć problemy chodźmy rozgospodarowania czasem aby 3 różańce odmówić. Ale jak można przeliczać czas przy różańcu spędzony z Bogiem i łaski, które spływają w trakcie Nowenn Pompejskich...
Przeczytaj całość

Marzena: Pomoc w smutku i bezsilności

Odmawiam Nowennę Pompejańską po raz pierwszy raz w życiu, sięgnęłam po nią gdy popadłam w totalną rozpacz i niemoc. W kwietniu okazało się, że moja sympatia spotyka się z inną dziewczyną. Nie byliśmy parą, ale wybudowaliśmy wieź. Ja potrzebuje więcej czasu aby się zaangażować, widocznie on nie mógł już dłużnej czekać albo nie widział, że też mi się podoba.
Przeczytaj całość

Arkadiusz: żona przyszla z pracy radosna !

O NP slyszalem juz od paru lat, ale perspektywa odmawiania rozanca codziennie a juz trzech to bylo nie do wyobrazenia. Jednak po wysluchaniu pewnego swiadectwa postanowilem sprobowac.
Przeczytaj całość

Dorota: Pomoc w nieuleczlnej chorobie

Nowennę zaczęłam odmawiać w kwietniu 2013r. W lutym 2013r. u męża mojej siostry zdiagnozowano raka złośliwego płuc. Siostra z mężem wychowują córkę, która również zmaga się z różnymi chorobami, wymaga częstych wizyt lekarskich. Początki mojej nowenny były trudne, może nawet nie zawsze odmówione prawidłowo, ale nie poddawałam się, wierzyłam , że dam radę. Szwagier rozpoczął trudną drogę chemioterapii, potem radioterapii itd. , nie mógł mieć przeprowadzonej operacji, gdyż usytuowanie guza nie pozwalało na jej przeprowadzenie. Lekarze mówili, że ma się cieszyć każdym dniem życia. Nie poddawałam się, namówiłam siostrę do odmawiania nowenny. Wierzę , że Maryja pomogła szwagrowi w tej trudnej walce, gdyż klika cykli chemioterapii znosił bardzo dobrze, bardzo silną radioterapię też wytrzymał. Nowenna dawała nam siłę i wiarę w powrót do zdrowia. Wierzę, że tylko dzięki nowennie tak znosił leczenie. Były momenty przerwy w odmawianiu, ale do tej pory cały czas kontynuuję odmawianie nowenny w Jego intencji. Nie ustaję w modlitwie, chociaż po dwóch latach wytrwałej walki nastąpiła progresja, nie wiemy co będzie dalej? Jednak wierzę i wiem , że pomoc , której do tej pory doświadczył jest świadectwem odmawianej nowenny pompejskiej. Będę dalej odmawiać, bo modlitwa daje mi siłę i wiarę, pozwala mi pozytywnie myśleć, tym bardziej, że tak długa dał radę walczyć. Przecież lekarze nawet się dziwią, że przy takiej diagnozie jeszcze żyje? Myślę, że jest Mu dane żyć dalej? Tylko modlitwa może pomóc i będę dalej odmawiać. Dziękuję za wszystko Matce Bożej i proszę o dalsze łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dorota: Pomoc w nieuleczlnej chorobie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
pati
Gość

Jesteś cudowną osobą że modlisz się za szwagra i to tak wytrwale;-)

Obrazki z nowenną pompejańską?