Agnieszka: to nie będzie ostatnia nowenna

Witam. Obiecałam Matce Bożej złożenie mojego świadectwa – więc jestem i spełniam swoja powinność. Modlitwę pompejańską rozpoczęłam z pierwszym dniem Bożego Narodzenia ubiegłego roku. Modliłam się w trzech intencjach o podobnym charakterze – pełnię funkcje kierowniczą, powierzono mi otwarcie nowej placówki, a że nie bardzo wierzę w swoje możliwości poprosiłam Matkę Bożą o pomoc. Placówkę otworzyłam na razie za sprawą Matki daję sobie radę. Jednak w tym wszystkim to jest najpiękniejsze iż jak zakończyłam modlitwe poczułam pustkę i ogromną potrzebę dalszej modlitwy.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agnieszka: to nie będzie ostatnia nowenna"

Powiadom o
avatar
Kasia
Gość

Tak,to prawda. Czułam dokładnie ho samo. To jak brak powietrza. Moje myśli wciąż krążyły wokół różańca i czekałam z utęsknieniem na dzień rozpoczęcia kolejnej i tak odmawiając codziennie co najmniej jeden różaniec. I to właśnie w tej modlitwie jest najpiękniejsze. Ja odmawiam dopiero drugą nowennę,ale wiem,jestem przekonana,że bez względu na wszystko ,pozostanę jej wierna do końca moich dni. Cieszę się,że udało mi się przekonać do Nowenny moją mamę i siostrę. Dziękuję Ci Maryjo,że stanęłaś na mojej drodze. Kocham Cię całym sercem.

malgorzata
Gość
malgorzata

dzisiaj moj 27 dzien nowenny pierwszej mojej i juz wiem napewno ze nie pierwszej odmawiam rozaniec kilka razy oprocz tego i czuje sie dobrze

wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij