Jola: Spokój w małżeństwie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. To moje pierwsze świadectwo. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam poprzez jedną ze stron internetowych, we wrześniu 2017 roku. Modlitwę za spokój w rodzinie zaczęłam odmawiać w jedenastą rocznicę naszego ślubu. Od początku mojego małżeństwa miałam problem z teściową. Teściowa jest bardzo zaborczą osobą, dręczącą psychicznie mojego męża. Ma pretensje, że "poszedł w tamtą stronę". Nie darzę jej sympatią.
Read More

Dziewczyna: praca i zamysły Boże

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Modliłam się Nowenną Pompejańską o pracę dla bliskiej osoby.
Read More

Zuza: nałóg

AVE MARYJA!
Read More

Agnieszka: Zdrowie czworonoga

Piszę moje świadectwo przede wszystkim dla osób które kochają zwierzęta. 14 listopada okazało się, że mój ukochany pies ma guza śledziony, który dodatkowo pękł. Natychmiastowa operacja usunięcia śledziony i rozpaczliwe czekanie na jakiekolwiek wieści z kliniki. Pies przeżył operację. 15 listopada zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską w oczywistej intencji. Po trzech dniach od operacji pies trafił do domu. Nagle zaczął słabnąć.
Read More

Grażyna: Mój ząb został uratowany, a miał być usunięty!

Po zrobieniu rtg tego zeba, lekarz chirurg stwierdzil, ze zab wyglada na zdrowy. Przed pojsciem na usuniecie zeba, przeczytalam liturgie na dzis, czyli na 31.03.2017 r. i slowa: wzywalam Pana i On mnie wysluchal.
Read More

Agnieszka: łaska spowiedzi generalnej

Szczęść Boże , wszystkim zaglądajacym i odmawiającym nowenne pompjańską. Odmawiam kolejną nowennę tym razem za dusze w czyścu cierpiące. Szatan tak mnie atakował, i tak obrażałam i obwiniałam Boga,że aż prawie uiwerzyłam,i miałam myśli zamobójcze.Nie wiedziałam co mam robić,była u kresu wytrzymałości.Wkońcu po namowie koleżanki znalazłam księga który mi udzieli mi spowiedzi generalnej.Zapisałam sie do znajoego księdza w Niepokalanowie,i tam się umówiłam na dzisiejszą sobotę,On znalazł mi spowiednika. Zły tak mnie atakował,szczególlnie cały ten tydzień w pracy, ze przez kolezanki byłam psychicznie znęcana,i atmosfera fatalna,codziennie płakałam. Tak mnie zniechęcał. Wczoraj jak położylam się spać usnełam,zobaczyłam Ojca z trójką chyba dzieci ,dwoje na rękach jakby przechodzili do innego świata, przez lustro. I coś mówili jaka ulga wkońcu,i obudziłam się myślałam , ze spałam dłigo a okzało sie że z 10 min. I mi się zrobiło lżej. Dzisiaj pojechałam do Niepokalanowa,,porozmawiałam z ksiedzem,który umówił mnie do spowiednika. Poszłam na msze Swiętą,a potem do księga.Bałam się strasznie,okazało się ze ksiadz był super,wszystko Bogu powiedziałam,swoje zranienia,swoją przeszłośc i ten ksiądz pomodlił sie nade mna o uwolnienie międzypokoleniowe. Czuje się teraz lekko. Zdałam sobie sprawę że Pan Jezus zaczął mnie oczyszczać w święta Wielkanocne,ze wtedy zapragnęłam nawrócić się,pokochac Go z całego serca. Dzisiaj jest wigilia Bożego Miłosierdzia a ja doznałam laski spowiedzi generalnej, Czy to przypadek,nie.Polecam każdemu. Byłam na samy dnie,byłam brudna,a Pan Jezus mnie oczyścił. ALLELUJA .Bóg z Wami,

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Agnieszka: łaska spowiedzi generalnej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
A J
Gość

Wspaniale swiadectwo, gratuluje.

M.
Gość

Też modliłam się za dusze czyśćcowe i dałam tu świadectwo otrzymanych łask. Chciałam napisać, że nie zawsze jest tak ciężko, jak opisujesz. I żeby nikt nie rezygnował z modlitwy za dusze czyśćcowe z obawy o trudności.

W czasie nowenny mnie też zdarzały się trudności, ale tak samo było podczas odmawiania nowenn w innych intencjach… Poza tym wierzę, że nic złego nie może nam się stać z powodu modlitwy.

Barbara
Gość
Barbara

Droga M. czy mozesz pokrótce napisać jakie to były łaski dla dusz czyścowych tzn skad wiesz ze modlitwa za nie poskutkował a czy dały Ci jakiś znak ? Bo niejednokrotnie mówia że dusze czyśćowe odwdzięczają sie za modlitwę nam bardzo ten temata mnie interesuje bo niedawno przyśnił mi się mój dziadek za którego dałm na msżę czyli tej samej nocy po odprawieniu mszy ośmiechał się i cos mi mówił ale boje sie tego przypomnieć

M.
Gość
Napisałam cały elaborat i zamknęła mi się przeglądarka 🙁 Spróbuję jeszcze raz. Basiu, nie dostałam wyraźnych znaków, ale też o nie nie prosiłam. Zacznę od tego, że od sierpnia odmawiam codziennie jedną część różańca za dusze czyśćcowe, z wyłączeniem czasu, gdy odmawiałam w ich intencjach nowennę pompejańską. Dlatego też może być trudno oddzielić łaski wyproszone nowenną od tych, które otrzymałam za przyczyną modlitwy różańcowej. Pewne łaski przypisuję jednak nowennie pompejańskiej, bo to w czasie jej odmawiania przez pewien czas miałam tyle zleceń, ile nigdy wcześniej. Największa łaska jednak spłynęła na mnie dzień po skończeniu nowenny. Myślałam, że będzie to jeden… Czytaj więcej »
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Barbaro dziadek Ci dziękował

Magdalena
Gość
Magdalena
Wcześniej, tzn. zanim odmówiłam nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące, niespecjalnie interesowałam się życiem wiecznym. Jednak w trakcie jej odmawiania poczułam wręcz uczucie tęsknoty za bliskimi z mojej rodziny, uświadomiłam sobie również, że kiedyś spotkam samą Maryję i Jezusa. A najważniejsze jest to że pragnę żyć tak, żeby, gdy umrę, dostąpić łaski nieba, a co! 🙂 Moja nowenna przebiegała spokojnie, śpię z różańcem oplatającym dłoń, jednak w ostatni dzień odmawiania, akurat w dzień Miłosierdzia Bożego dostałam mandat (pierwszy w życiu) – co w mojej obecnej sytuacji finansowej bardzo mnie dotknęło. Nie zniechęciło mnie to jednak do modlitwy różańcem, bo w… Czytaj więcej »
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Magdaleno to szatan Ci dokuczył….. zwrócą Ci się te pieniążki … w jakis cudowny sposób

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!