Agnieszka: łaska spowiedzi generalnej

Szczęść Boże , wszystkim zaglądajacym i odmawiającym nowenne pompjańską. Odmawiam kolejną nowennę tym razem za dusze w czyścu cierpiące. Szatan tak mnie atakował, i tak obrażałam i obwiniałam Boga,że aż prawie uiwerzyłam,i miałam myśli zamobójcze.Nie wiedziałam co mam robić,była u kresu wytrzymałości.Wkońcu po namowie koleżanki znalazłam księga który mi udzieli mi spowiedzi generalnej.Zapisałam sie do znajoego księdza w Niepokalanowie,i tam się umówiłam na dzisiejszą sobotę,On znalazł mi spowiednika. Zły tak mnie atakował,szczególlnie cały ten tydzień w pracy, ze przez kolezanki byłam psychicznie znęcana,i atmosfera fatalna,codziennie płakałam. Tak mnie zniechęcał. Wczoraj jak położylam się spać usnełam,zobaczyłam Ojca z trójką chyba dzieci ,dwoje na rękach jakby przechodzili do innego świata, przez lustro. I coś mówili jaka ulga wkońcu,i obudziłam się myślałam , ze spałam dłigo a okzało sie że z 10 min. I mi się zrobiło lżej. Dzisiaj pojechałam do Niepokalanowa,,porozmawiałam z ksiedzem,który umówił mnie do spowiednika. Poszłam na msze Swiętą,a potem do księga.Bałam się strasznie,okazało się ze ksiadz był super,wszystko Bogu powiedziałam,swoje zranienia,swoją przeszłośc i ten ksiądz pomodlił sie nade mna o uwolnienie międzypokoleniowe. Czuje się teraz lekko. Zdałam sobie sprawę że Pan Jezus zaczął mnie oczyszczać w święta Wielkanocne,ze wtedy zapragnęłam nawrócić się,pokochac Go z całego serca. Dzisiaj jest wigilia Bożego Miłosierdzia a ja doznałam laski spowiedzi generalnej, Czy to przypadek,nie.Polecam każdemu. Byłam na samy dnie,byłam brudna,a Pan Jezus mnie oczyścił. ALLELUJA .Bóg z Wami,

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
Teresa.AMagdalenaBarbaraM.A J Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
A J
Gość
A J

Wspaniale swiadectwo, gratuluje.

M.
Gość
M.

Też modliłam się za dusze czyśćcowe i dałam tu świadectwo otrzymanych łask. Chciałam napisać, że nie zawsze jest tak ciężko, jak opisujesz. I żeby nikt nie rezygnował z modlitwy za dusze czyśćcowe z obawy o trudności.

W czasie nowenny mnie też zdarzały się trudności, ale tak samo było podczas odmawiania nowenn w innych intencjach… Poza tym wierzę, że nic złego nie może nam się stać z powodu modlitwy.

Barbara
Gość
Barbara

Droga M. czy mozesz pokrótce napisać jakie to były łaski dla dusz czyścowych tzn skad wiesz ze modlitwa za nie poskutkował a czy dały Ci jakiś znak ? Bo niejednokrotnie mówia że dusze czyśćowe odwdzięczają sie za modlitwę nam bardzo ten temata mnie interesuje bo niedawno przyśnił mi się mój dziadek za którego dałm na msżę czyli tej samej nocy po odprawieniu mszy ośmiechał się i cos mi mówił ale boje sie tego przypomnieć

M.
Gość
M.

Napisałam cały elaborat i zamknęła mi się przeglądarka 🙁 Spróbuję jeszcze raz. Basiu, nie dostałam wyraźnych znaków, ale też o nie nie prosiłam. Zacznę od tego, że od sierpnia odmawiam codziennie jedną część różańca za dusze czyśćcowe, z wyłączeniem czasu, gdy odmawiałam w ich intencjach nowennę pompejańską. Dlatego też może być trudno oddzielić łaski wyproszone nowenną od tych, które otrzymałam za przyczyną modlitwy różańcowej. Pewne łaski przypisuję jednak nowennie pompejańskiej, bo to w czasie jej odmawiania przez pewien czas miałam tyle zleceń, ile nigdy wcześniej. Największa łaska jednak spłynęła na mnie dzień po skończeniu nowenny. Myślałam, że będzie to jeden… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Barbaro dziadek Ci dziękował

Magdalena
Gość
Magdalena

Wcześniej, tzn. zanim odmówiłam nowennę za dusze w czyśćcu cierpiące, niespecjalnie interesowałam się życiem wiecznym. Jednak w trakcie jej odmawiania poczułam wręcz uczucie tęsknoty za bliskimi z mojej rodziny, uświadomiłam sobie również, że kiedyś spotkam samą Maryję i Jezusa. A najważniejsze jest to że pragnę żyć tak, żeby, gdy umrę, dostąpić łaski nieba, a co! 🙂 Moja nowenna przebiegała spokojnie, śpię z różańcem oplatającym dłoń, jednak w ostatni dzień odmawiania, akurat w dzień Miłosierdzia Bożego dostałam mandat (pierwszy w życiu) – co w mojej obecnej sytuacji finansowej bardzo mnie dotknęło. Nie zniechęciło mnie to jednak do modlitwy różańcem, bo w… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Magdaleno to szatan Ci dokuczył….. zwrócą Ci się te pieniążki … w jakis cudowny sposób

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?