Ewa: Wysłuchana modlitwa – dostałam pracę

Odmawiając Nowennę prosiłam Matkę Bożą o dostanie pracy w miejscu zamieszkania. Moja prośba spełniła się po skończeniu odmawiania nowenny,ostatnim dniem modlitwy był 28 październik,a już 5-go listopada otrzymałam wiadomość,że mam pracę.Jestem wdzięczna Matce Bożej za wysłuchanie mojej modlitwy,intencji w której się modliłam. Módlcie się na różańcu,Matka Boża Was wysłucha i ukoi...
Read More

Aneta: Zdałam studia licencjackie dzięki Nowennie Pompejańskiej !

Moje studia przez pierwsze 2 lata były koszmarem. Nieprzespane noce, brak znajomych, stres a do tego depresja. Czułam że sobie nie poradzę.
Read More

Irena: nie ma ani śladu po cystach

Dziekuje Matce Swietej za jej opieke nademna. Chwala na wysokosci.
Read More

Anna: Nowenna Pompejańska czyni cuda

To jest moje kolejne świadectwo. Bardzo podziwiam osoby, które kończą jedną Nowennę i zaczynają następną. Mnie tak nigdy się nie udało do tej pory, ale cieszę się i jestem wdzięczna, że kilka razy jednak udało mi się zmówić tę cudowną modlitwę.
Read More

Monika: O zdrowie i szczęśliwy poród

Drodzy moi Współodmawiający i Niezdecydowani, chciałabym podzielić się moim świadectwem z dwóch Nowenn które ostatnio odmówiłam. Pierwsza była w intencji zajścia w ciążę dla mojej przyjaciółki - na tę łaskę wciąż czekamy, ale zauważyłam że otrzymała w tym czasie łaskę motywacji do przejścia na zdrowszy tryb życia (zrzucenie nadwagi), dzięki czemu może będzie to możliwe. Zapewne Dobry Bóg uznał za najwłaściwszy inny czas, ale wierzę ,że będzie się opiekował moimi przyjaciółmi i wkrótce da im upragnione dziecko.
Read More

Tomasz: Modlitwa o Zdrowie

Witam Wszystkich.Pragnę podzielić się z Wami Moim świadectwem.Jakimś cudem przeglądając strony w internecie natrafiłem na Nowennę Pompejańską, w ułamku sekundy w pamięci zebrały mi się wszystkie informacje które wiedziałem do dej pory o Matce Bożej Pompejańskiej a szczególnie o jej łaskach. Od października 2014 roku męczą mnie bóle głowy i klatki piersiowej, Chodzę do lekarza ale lekarze mówią że to stres, nerwy kazali brać jakieś tam tabletki ale nic nie pomagają. 31 Grudnia 2014 roku zacząłem odmawiać Nowennę Pompejańską, w trakcie odmawiania Nowenny bóle były silne, chociaż podczas odmawiania różańca ustawały>Kiedy odmawiałem Nowennę, nieraz w nocy mi się śnił Kościół i raz miałem takie odczucie jak by Maryja mi powiedziała że muszę być cierpliwy. Skończyłem Nowennę Pompejańską, chociaż czuje się dużo lepiej, bóle nadal mi dokuczają. Teraz jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej-wierze że Matka Boża usłyszy moją modlitwę, moje błagania i wysłucha mnie,wierzę że dzięki modlitwie wyzdrowieję. Zachęcam wszystkich do odmawiania Nowenny Pompejańskie. Każdy kto woła o pomoc Matkę Bożą otrzyma ją, bo Maryja nikogo nie zostawi bez pomocy.

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Laura Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Laura
Gość
Laura

Mnie również podczas odmawiania NP często śni się kościół, obrazki z Matką Boską, że gdzieś je znajduję i że się modlę.Modlitwa jest jak balsam dla duszy „Proście a będzie wam dane” .Wszystkiego dobrego Tomku

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!