Marzena: otrzymałam łaskę

W grudniu po raz pierwszy rozpoczelam modlitwe - Nowenne Pompejanska.Dzisiaj jest ostatni 54 dzien. Otrzymalam łaske o kt. sie modlilam od matki Bozej w zeszlym tygodniu. Wszystkich zachecam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Zaufajcie Bogu. Dziekuje Królowo Rożanca Świętego.
Przeczytaj całość

Agn: NAJMIŁOSIERNIEJSZE SERCE JEZUSA, UFAM CI!

NAJMIŁOSIERNIEJSZE SERCE JEZUSA, UFAM CI!
Przeczytaj całość

Małgorzata: Jesteś przy mnie pomimo mych zwątpień

Pragnę złożyć Maryi - Pani naszej i Królowej obiecane świadectwo. Chcę podziękować za otrzymane łaski, związane przede wszystkim z moją pracą, że wysłuchała moich próśb, mimo że modlitwy zanoszone do Jej tronu były czasem pospieszne, chaotyczne... Wiem, że zawdzięczam Maryi wiele. Czuję Jej opiekę i pomoc w trudnych chwilach. Maryjo, przyjmij moje podziękowanie. Przyjmij też moje przeprosiny za niestałość i chwile zwątpienia. Maryjo, proszę Cię o opiekę i pomoc.
Przeczytaj całość

Kalina: Dzieje się Wola Boża

Witam Was Kochani Bracia i Siostry!!! Na wstępie chciałabym podziękować Wam za Wasze świadectwa i Naszą wirtualną Wspólnotę Kultu Naszej Kochanej Królowej Pompejańskiej. Moja przygoda z Nowenna zaczęła się 8 stycznia i trwa do dziś. Gdy zaczęłam ją odmawiać w mojej pewnej sprawie to moja starsza siostra chwyciła za różaniec...
Przeczytaj całość

Grażyna: Prośba o uratowanie małżeństwa.

Maryjo- dzięki. To moja druga Nowenna Pompejańska.Czuję tę moc.Czuję,że coś się wydarzyło. Coś co dla mnie do tej pory było prawie niemożliwe.
Przeczytaj całość

Stanisław: O pomoc w pełnieniu Woli Bożej

Pragnę podzielić się moją historią odmawiania nowenny. Na różańcu modlę się od dawna , ale nigdy tak dużo .Wcześniej odmawiałem co najwyżej jedną część dziennie . To tak gdzieś od dwu i pół roku a jeszcze dawniej to tylko czasami. O nowennie pompejańskiej dowiedziałem się z internetu długo nie mogłem się zdecydować na jej odmówienie. Bałem się że nie dam rady a i trudno było mi się zdecydować co do intencji. Aż 1 grudnia ubiegłego roku rozpocząłem odmawiać w intencji ” o pomoc Ducha Świętego w wypełnianiu woli Bożej dla mnie i dla jeszcze jednej bliskiej mi osoby”. Nowennę odprawiłem bez większych przeszkód, a czy została wysłuchana – myślę że tak. Niedługo po zakończeniu zaszły w moim myśleniu spore zmiany, a do tego czy taka jest wola Boża chyba nie można mieć 100% pewności ale trzeba ufać Panu Bogu i mieć nadzieję że tak własnie jest. Pozdrawiam wszystkich modlących się na różańcu i zachęcam do pełnego zaufania Panu Bogu i Matce Najświętszej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Stanisław: O pomoc w pełnieniu Woli Bożej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna Kowalska
Gość

Dwa lata temu odmawiałam tę Nowennę w bardzo podobnej intencji” o pomoc Ducha Świętego w wypełnianiu woli Bożej dla mnie i dla jeszcze jednej bliskiej mi osoby”. Nowennę odprawiłem bez większych przeszkód, a czy została wysłuchana – myślę że tak” .
Moja intencja została wysłuchana…Ale jej odprawianie było połączone z ogromnym trudem. Myślałam, że jej nie skończę!

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Ja odprawiłam rok temu o poznanie i wypełnienie woli bożej.
Odmówiłam bez jakiś przeszkód, ale nie czuję by została wysłuchana.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!