Barbara: Dziękuję za łaski

Dziękuję za opiekę, pomoc, wsparcie. Zachęcam do odmawiania różańca i powierzenia swoich spraw i problemów Matce Bożej, by wstawiała się za nami u Pana Boga, bo Matka najlepiej wie czego naprawdę potrzebujemy i co jest dla nas najlepsze.
Read More

Ela: sukces naukowy córki

Maryja wysłuchała kolejnej mojej nowenny- moje dziecko dzięki jej wstawiennictwu osiągnęło tytuły finalisty i laureata z każdego przedmiotu w podstawówce w konkursach wojewódzkich, dzięki temu została prymusem szkoły.
Read More

Helena: Matka Boska uwolniła mnie od długów finansowych

Byłam młoda i pełna optymizmu kiedy 12 lat temu kupiłam dom na kredyt. Dom pochłaniał wszystkie pieniądze, rata kredytu z roku na rok wzrastała, dług wzrastał, moja firma zbankrutowała. Przyszedł czas że przestałam spłacać kredyt , bank wydzwaniał codziennie, groził mi komornik zabranie domu i życie z 400 tysiącami zł...
Read More

Julia: Pomoc w nauce, rozstanie z chlopakiem

Wiem, że to co robię w życiu jest dobre i Pan Bóg jest na pierwszym miejscu, dlatego cała reszta powoli zaczyna się układać. Trwam w modlitwie i tego Wam również życzę. Dziękuję za Wasze świadectwa.
Read More

P: Serce u dziecka już bije!

Żona jest w ciąży, serce u dziecka już bije i wierzymy że uda się szczęśliwie urodzić, pomimo że mamy już swoje lata
Read More

Stanisław: O pomoc w pełnieniu Woli Bożej

Pragnę podzielić się moją historią odmawiania nowenny. Na różańcu modlę się od dawna , ale nigdy tak dużo .Wcześniej odmawiałem co najwyżej jedną część dziennie . To tak gdzieś od dwu i pół roku a jeszcze dawniej to tylko czasami. O nowennie pompejańskiej dowiedziałem się z internetu długo nie mogłem się zdecydować na jej odmówienie. Bałem się że nie dam rady a i trudno było mi się zdecydować co do intencji. Aż 1 grudnia ubiegłego roku rozpocząłem odmawiać w intencji ” o pomoc Ducha Świętego w wypełnianiu woli Bożej dla mnie i dla jeszcze jednej bliskiej mi osoby”. Nowennę odprawiłem bez większych przeszkód, a czy została wysłuchana – myślę że tak. Niedługo po zakończeniu zaszły w moim myśleniu spore zmiany, a do tego czy taka jest wola Boża chyba nie można mieć 100% pewności ale trzeba ufać Panu Bogu i mieć nadzieję że tak własnie jest. Pozdrawiam wszystkich modlących się na różańcu i zachęcam do pełnego zaufania Panu Bogu i Matce Najświętszej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AgnieszkaCMartyna Kowalska Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna Kowalska
Gość

Dwa lata temu odmawiałam tę Nowennę w bardzo podobnej intencji” o pomoc Ducha Świętego w wypełnianiu woli Bożej dla mnie i dla jeszcze jednej bliskiej mi osoby”. Nowennę odprawiłem bez większych przeszkód, a czy została wysłuchana – myślę że tak” .
Moja intencja została wysłuchana…Ale jej odprawianie było połączone z ogromnym trudem. Myślałam, że jej nie skończę!

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Ja odprawiłam rok temu o poznanie i wypełnienie woli bożej.
Odmówiłam bez jakiś przeszkód, ale nie czuję by została wysłuchana.