A.: Egzamin na prawo jazdy

Właśnie jestem w trakcie odmawiania swojej drugiej nowenny pompejańskiej. Ofiarowałam ją Panu Bogu w intencji zdania egzaminu na prawo jazdy. Nigdy nie czułam, że jestem fatalnym kierowcą, mimo tego, że popełniałam błędy, moi instruktorzy dosyć często mnie chwalili. Przed nowenną podchodziłam do egzaminów o własnych siłach, myślałam, że pewnie uda mi się zdać prędko, więc po co będę rozpoczynać 54- dniową nowennę? Jednak tak się nie stało. Jestem osobą dość ambitną i każda porażka zapisywała się głęboko w moim sercu. Postanowiłam rozpocząć nowennę w tej właśnie intencji.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Dostałam rentę!

Kochana Maryjo dziękuję Ci za tę łaskę!
Przeczytaj całość

Agnieszka: Niech się stanie wola Boża, nie moja. Małżeński krzyż.

Tak dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Całe lata żyłam zdala od Boga i kościoła.Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać 1 sierpnia w intencji uratowania małżeństwa,ale nie czułam się z tym dobrze czułam się brudna i niegodna ,nie umiałam się modlić.
Przeczytaj całość

Sylwia: upragnione macierzyństwo

Witam! pragnę złożyć podziekowania Matce Najświętszej za uzyskane łaski wyproszone nowenną pompejańską. Starałam się o ciąże 8 miesięcy po poronieniu w zeszłym roku. Po drodze dotknęło nas wiele nieszczęść i rozczarowań. O nowennie dowiedziałam się przypadkowo w kościele ktoś zostawiła nowenna na ławce, w której siedziałam. Wzięłam obrazek do domu...
Przeczytaj całość

Katarzyna: Uzdrowienie syna z choroby

Mój dwudziestoletni syn od sześciu lat chorował na kamicę woreczka żółciowego. W tym czasie, ze względu na stan zdrowia, konieczne były kilkukrotne pobyty w szpitalu na ostrych dyżurach.Przeczytaj Katarzyna: Uzdrowienie syna z choroby
Przeczytaj całość

Henryka: podziękowanie za opiekę

Dziękuję MATCE BOŻEJ za opiekę w czasie podrózy do Meksyku i z powrotem,do kraju.Rozpoczęłam NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ zanim wyruszyłam w podróż,z prośbą o szczęśliwą ,i teraz dziękuję bo juz wróciłam ,Chwała Bogu i naszej Matce Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Henryka: podziękowanie za opiekę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
bmonilek@gmail.com
Gość
bmonilek@gmail.com

Nie wiem jakie odniosłaś wrażenia, ale panuje przekonanie, że Meksyk to b. niebezpieczny kraj, kraj bezprawia i narkotyków. Dobrze, że się modliłaś.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!