Anna: Zaufać!

Do zakończenia pierwszej zostało mi jeszcze 9 dni. Ludzie piszą że już w tym samym czasie otrzymują różne łaski, rozwiązania problemów.
Read More

Agnieszka: Maryja doprowadziła mnie do Jezusa

Teraz gorąco proszę o to, żeby Maryja tak jak mnie, zmieniła również mojego męża, przyprowadziła go do kościoła. Wiem, że człowiek ma własną wolę i Bóg tę wolę szanuje, ale jesteśmy złączeni sakramentem
Read More

Maria: Syn otrzymał pomoc

Jestem w trakcie odmawiania 5-tej nowenny pompejańskiej. Na nowennę trafiłam w internecie, wówczas mój syn miał problemy za granicą i zaczęłam odmawiać nowennę. Prosiłam Mateńkę o pomoc w rozwiązaniu sprawy.
Read More

Iza: Dziecko pod opieką Maryi

Szczęść Boże! Pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w styczniu, chociaż słyszałam o niej już wcześniej. Prosiłam Maryję, aby pomogła mi naprawić moje małżeństwo i życie mojej rodziny. Było mi trudno. Brakowało czasu i sił, dlatego musialam zaczynać modlitwę od nowa. Podczas pierwszych tygodni otrzymalam wiele łask od Najświętszej Panienki. Mój mąż zaczął się ze mną modlić. Stalam się bardziej cierpliwa i spokojna. W styczniu zaszłam w 3 ciążę.
Read More

Julia: Nawet nie myślałam o tym że pójdę kiedykolwiek do spowiedzi

Odmówiłam dwie nowenny na przełomie lipiec-październik tego roku... Jest to moje trzecie świadectwo. W każdej z nowenn otrzymałam łaski. Ale najlepszą z nich, która wypełniła się właśnie dzisiaj jest... Łaska uświęcająca. Kiedy trafiłam na tą stronę.
Read More

Agnieszka: kręgosłup męża

Pierwszy raz odmawiałam nowennę w intencji o zdrowie i udaną operację mojego męża na kręgosłupie. Ostatni dzień nowenny zbiegł się z datą operacji. Operacja udała się. Mąż wspaniale i szybko doszedł do siebie. Sam również odmówił 2 nowenny. Dziękuję Ci Mamo.

 

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Agnieszka: kręgosłup męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Wspaniałe jest to, że oboje odmawiacie NP „gdzie dwaj albo trzej modlą się – ja jestem pośród was”. Życzę zdrowia i gratuluje takiej postawy życiowej.

Obrazki z nowenną pompejańską?