Tatjana: Wielka moc nowenny pompejańskiej

To jest moje trzecie świadectwo. Jestem w trakcie odmawiania 12 Nowenny części dziękczynnej – w intencji, aby Matka Boża mnie prowadziła. Niekiedy brakuje mi po prostu sił i motywacji w zmaganiu się z wieloma problemami.
Read More

Bożena: Wysłuchane trzy nowenny

.Od dawna zbierałam się na napisanie świadectwa o Nowennie Pompejańskiej ,ale chyba ciągle oczekiwałam spektakularnych efektów spełnienia moich modlitw .Ale dziś stał się cud !.Odmówiłam już trzy Nowenny Pompejańskie i dziś to wiem ,wszystkie zostały spełnione .Pierwszą odmawiałam w intencji uzdrowienia naszego małżeństwa .Jakiś rok temu dowiedziałam się ,że mój...
Read More

Bronia: Maryjo -Tyś strazniczką naszego losu

w glorii gwiazd złotych Pani Kosmosu...Pragnę podzielić się z Tobą i Twoją rodziną radoscią i pokojem bijacym z Betlejwmskiej szopki..Maryja obecna jest w życiu kazdego z nas , tylko zaproscie ją do siebie , jestem w trakcie odmawiania 6 nowenny -Maryja czuwa nade Mną i jest przy Mnie , warto...
Read More

Sylwia: ta praca to cud!

Witajcie! Ostatnie świadectwo napisałam rok temu. Nowenną Pompejańską wymodliłam miłość- w tej intencji odmówiłam ich kilka i czekałam na nią kilka lat.
Read More

Renata: Modliłam się, a koleżanka wróciła pełna sił do pracy!

Obiecałam złozyć świadectwo, więc skladam. Modliłam sie za kolezanke która miała udar, Prosiłam Matkę Boską o uzdrowienie i szybki powrót do pracy kolezanki. Kiedy tylko dowiedziałam sie ze koleażka moja miała udar, od razu siegnełam po rózaniec i zaczełam sie modlic.
Read More

Karina: Zaufajcie Maryji, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica …
Od najmłodszych lat Matka Jezusa stała się moją ukochaną Matką. Byłam Jej czcicielką od szkoły podstawowej, należałam do wspólnoty „Dzieci Maryi”. Wtedy zawierzyłam Jej swoje życie, a Ona prowadzi mnie do Swego Syna Jezusa……
Odmowiłam juz wiele Nowenn Pompejańskich nie pamietam dokładnie ile…….
Wiele próśb moich osobistych i rodzinnych nie zostało jeszcze wysłuchanych. Ale otrzymałam bardzo dużo łask, a ostatnią łaską, ktorą uprosiłam było zdrowie dla mojej kochanej mamy.


Moja mama choruje już bardzo długo i ma wiele chorob, których nie jestem w stanie tutaj wyliczyc. Od 2012 jej samopoczucie bardzo się pogorszylo, ma bóle kregosłupa, nie potrafi dobrze chodzic. W sierpniu 2014 zaczełam odmawiac w jej intencji o zdrowie.

W trakcie odmawiania było gorzej, myślałam ze niedam rady że to nic nie pomaga, ale się nie poddałam modliłam sie dalej wierząc i ufajac Matce Bożej. Pod koniec roku widziałam pierwsze zmiany moja mama czuje się lepiej oczywiscie ma jeszcze bóle ale czuje się lepiej już nie jest taka smutna, bez życia, widac zmiany i to bardzo duże moja mama powoli rozkwita jest wesoła potrafi się usmiechac.

Dziękuję Tobie Matko Boska…..
Również dziękuję Bogu za nawrócenie mojego męża za otrzymany dar modlitwy różańcowej, która nadała mężowi większy sens życia.  Dziś chętnie podejmuję trud modlitwy w intencji innych jak za dusze czyśćcowe o powołania kapłanskie.
Prosiłam również o dar potomstwa dla nas, jak narazie ta intencja nie została wysłuchana widocznie taka jest wola boża albo nie nadeszła odpowiednia chwila.
Ale ja nadal ufam jak małe dziecko  i wierzę bezgranicznie, że Maryja wysłucha bo ona jest z nami i czuwa nad nami.
Zaufajcie Maryji, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AnnaEla Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość
Ela

Piękne, mądre świadectwo! Bóg z Tobą! 🙂

Anna
Gość
Anna

Dziękuję za świadectwo. Szczęść Boże.