Basia: Dziękuję Ci za tak piękną modlitwę jak Nowenna Pompejańska.

Dziękuję Ci Matko Boża Najukochańsza i Najczulsza że jesteś byłaś i będziesz. Że kochasz całym sercem. Dziękuję że mnie prowadzisz. Dziękuję za otrzymane łaski. Kocham Cię.
Przeczytaj całość

Iza: Prostowanie dróg

Szczęść Boże Nowenna Pompejańska odmieniła nasze życie. Poplątaly się nasze drogi, zgubiliśmy siebie. Ponieważ huragan trwał bardzo długo, zdecydowałam się poprosić o pomoc Matkę Bożą. Chciałam mieć spokój i rodzinę-bez względu na to, czy ktoś bedzie ją z nami tworzył. Upływało niemal dwa lata, odkąd życie stało sie dla mnie...
Przeczytaj całość

Ewa: szczególny znak od Matki Bożej

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od znajomego. Odmówienie trzech części różańca w jednym dniu, dla mnie, osoby aktywnej zawodowo, prowadzącej własną działalność gospodarczą, wydawało się niemożliwe. Dlatego decyzję, o podjęciu tej modlitwy, odkładałam z dnia na dzień.
Przeczytaj całość

Klaudia: Trwajcie w modlitwie, choćby nie wiem co się działo, wiara czyni cuda!

Witajcie, chciałabym się podzielić swoim świadectwem dotyczącym modlitwy o powrót chłopaka. Niektórym może się wydawać, że taka intencja jest śmieszna- ja sama nieraz miałam wątpliwości, czy mam prawo modlić się o coś takiego, gdy wokół jest tyle nieszczęść. Ale wytrwałam w nowennie, na razie nie otrzymałam łaski, o którą proszę,...
Przeczytaj całość

Dawid: obecność Matki Bożej w życiu

Na koniec chciałem każdego namówić do odmawiania Nowenny ma ona naprawdę wielką moc zmienia człowieka wewnętrznie nawracając go i kieruje ku Panu Jezusowi.
Przeczytaj całość

Karina: Zaufajcie Maryji, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica …
Od najmłodszych lat Matka Jezusa stała się moją ukochaną Matką. Byłam Jej czcicielką od szkoły podstawowej, należałam do wspólnoty „Dzieci Maryi”. Wtedy zawierzyłam Jej swoje życie, a Ona prowadzi mnie do Swego Syna Jezusa……
Odmowiłam juz wiele Nowenn Pompejańskich nie pamietam dokładnie ile…….
Wiele próśb moich osobistych i rodzinnych nie zostało jeszcze wysłuchanych. Ale otrzymałam bardzo dużo łask, a ostatnią łaską, ktorą uprosiłam było zdrowie dla mojej kochanej mamy.


Moja mama choruje już bardzo długo i ma wiele chorob, których nie jestem w stanie tutaj wyliczyc. Od 2012 jej samopoczucie bardzo się pogorszylo, ma bóle kregosłupa, nie potrafi dobrze chodzic. W sierpniu 2014 zaczełam odmawiac w jej intencji o zdrowie.

W trakcie odmawiania było gorzej, myślałam ze niedam rady że to nic nie pomaga, ale się nie poddałam modliłam sie dalej wierząc i ufajac Matce Bożej. Pod koniec roku widziałam pierwsze zmiany moja mama czuje się lepiej oczywiscie ma jeszcze bóle ale czuje się lepiej już nie jest taka smutna, bez życia, widac zmiany i to bardzo duże moja mama powoli rozkwita jest wesoła potrafi się usmiechac.

Dziękuję Tobie Matko Boska…..
Również dziękuję Bogu za nawrócenie mojego męża za otrzymany dar modlitwy różańcowej, która nadała mężowi większy sens życia.  Dziś chętnie podejmuję trud modlitwy w intencji innych jak za dusze czyśćcowe o powołania kapłanskie.
Prosiłam również o dar potomstwa dla nas, jak narazie ta intencja nie została wysłuchana widocznie taka jest wola boża albo nie nadeszła odpowiednia chwila.
Ale ja nadal ufam jak małe dziecko  i wierzę bezgranicznie, że Maryja wysłucha bo ona jest z nami i czuwa nad nami.
Zaufajcie Maryji, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Karina: Zaufajcie Maryji, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Piękne, mądre świadectwo! Bóg z Tobą! 🙂

Anna
Gość

Dziękuję za świadectwo. Szczęść Boże.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!