Elżbieta: Wyproszenie łaski potomstwa

To świadectwo piszę ku pokrzepieniu innych par starających się o dziecko i jako daną obietnicę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Marianna: Dziękuję za wszystkie łaski

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat wcześniej, ale jak wielu sądzi, ja też uznałam, że nie dam rady. Ostatnio miałam wiele trosk głównie związanych z córką i jej problemami życiowymi. Modliłam się dużo w intencji jej nawrócenia i pewnego dnia znalazłam w kościele małą książeczkę z nowenną. Wzięłam ją...
Przeczytaj całość

Rozalia: Tę wiadomość przyjęłam ze łzami w oczach !

Pod koniec trzeciej nowenny, kiedy już nie miałam nadziei, córka oznajmiła mi, że jest w ciąży. Tę wiadomość przyjęłam ze łzami w oczach, radości nie było końca.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dostałam bardzo dobrą pracę

Straciłam pracę ,załamałam się ... zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, którą poleciła mi siostra . Matka Najświętsza pomogła mi. Znalazłam bardzo dobrą pracę blisko domu. Maryjo dziękuję Ci za wszystkie łaski i przepraszam, że dziękuję tak późno ...jest mi wstyd za moje niezadowolenia, słabości narzekania, lenistwo...za wszystkie grzechy... Wybacz mi, proszę . Zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy. Tylko w Bogu jest nadzieja i siła!
Przeczytaj całość

Viola: uleczona nerwica

Modliłam się o zdrowie dla męża, prosiłam Matkę Boską o to, by nerwica, na którą długo chorował, została uleczona. Po 54 dniach modlitwy (dzięki Bogu udało mi się wytrwać) zauważyłam znaczną poprawę, nie jest może tak pełen radości jakby sam chciał, ale widzę, że nasza rodzina odżyła. Powoli, małymi kroczkami zmierzamy ku...
Przeczytaj całość

Iwona: początek przemiany

Do tej pory odmówiłam już kilka Nowenn Pompejańskich, jednak nie zostały wysłuchane. Wierzę jednak, że każda odmówiona Nowenna niesie ze sobą wiele łask, których możemy po prostu nie dostrzegać. Moja ostatnia odmówiona Nowenna była w intencji poczucia własnej wartości i godności i ta intencja została wysłuchana. Od zawsze od kiedy pamiętam zawsze borykałam się z niskim poczuciem własnej wartości , kto zmaga się z tym samym co ja ten wie o czym mówię. Na początku odmawiania Nowenny był zachwyt i wiara, że Matka Boża na pewno mnie wysłucha, jednak z czasem przyszło zwątpienie, które czasem przeplatało się z nadzieją, i tak na przemian jak jazda kolejką górską , raz nadzieja raz zwątpienie. Jednak w porównaniu z moimi poprzednimi Nowennami zauważałam dziwne uczucie – taką zgodę na wszystko co przyniesie za sobą ta Nowenna. Ja, uparta, która miała pewne wyobrażenie jak ma wyglądać wysłuchana intencja, nagle czuję absolutną zgodę na wszystko co ma przyjść. Nowenna się skończyła, i nic szczególnego się nie wydarzyło a wręcz przyszedł potworny smutek. Jednak w ciągu dwóch tygodni wszystko zaczęło się zmieniać! i nadal się zmienia!  Matka Boża pokazała mi właściwy kierunek, w którym mam zmierzać. Dziś minęły już 3 miesiące od zakończenia Nowenny i czuję się wartościową oraz dość silną osobą, a jest to uczucie bardzo piękne!! Dzięki temu doświadczeniu nauczyłam się jeszcze jednej rzeczy, że wiele jest w naszych rękach i do nas należy kształtowanie naszego życia – podejmowanie decyzji i działań, a dodatkowo zawierzając się Matce Bożej -możemy uczynić nasze życie pięknym. Dziś również rozpoczęłam kolejną Nowennę prosząc Matkę Bożą o dalsze łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Iwona: początek przemiany"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Jola
Gość

Piękne:)

Janina
Gość
Janina

Iwonko, ciesze sie , ze odczulas Swoja wartosc.Piekne swiadectwo!

Ania
Gość

Iwona, swoim swiadectwwm wylalas mi balsam na dusze. Doskonale wiem z czym sie borykalas, bo ja zmagam sie z podobnym problemem od dziecinstwa. Z pewnoscia podejme trud modlitwy w tej intencji. Niech Pan Ci blogoslawi!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!