Monika: Pokonanie nieśmiałości

Witam. Kilka dni temu skonczylam odmawiać nowennę pompejanska w intencji pokonania nieśmiałości. Może nie jest idealnie, ale wiem że czeka mnie dużo pracy. Mimo wszystko jest dużo lepiej. W trakcie odmawiania spotkalo mnie wiele łask, w ktore sama nie moge do końca uwierzyć. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej modlitwy, bo warto! Dziękuje za wszystko.
Read More

Dorota: Czuję się silniejsza

witam. swoja pierwsza nowenne skonczylam 2 msc temu. dowiedzialam sie o niej przypadkiem na profilu spolecznosciowym. zaczelam o niej czytac i zaczelam przegladac swiadectwa innych. myslalam zeby zaczac sie modlic ale caly czas w glowie mialam ze nie dam rady. gdzie codziennie 3 czesci rozanca jak czesto nawet jednego ojcze nasz nie zmawialam w ciagu dnia... ale cos mnie natchnelo 7 pazdziernika w swieto krolowej rozanca.... przypadek? a moze wola boza.. zaczelam.
Read More

Irena: Zdane egzaminy na studiach

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej i Jezusowi za to, że mój syn Mateusz i jego dziewczyna Ania zdali wszystkie egzaminy na studiach. Odmawiałam Nowennę Pompejańską w ich intencji oraz wysyłałam intencje na msze święte zbiorowe w Pompejach.
Read More

Monika: Poznanie wiary

Zacznę od tego, ze mam 30 lat. Byłam wcześniej w dwóch długich związkach. Od dwóch lat byłam sama. Ponownie zaprosiłam Boga do swojego życia około 2 lat temu. Po tych wszystkich doświadczeniach założyłam sobie ze chce mieć dobrego chłopaka i co najważniejsze wierzącego. Mówiłam sobie i innym ze jak tylko poznam takiego co nie wierzy to w ogóle w taka relacje nie wejdę. Z moim obecnym chłopakiem jestem od 5 miesięcy. Jest ode mnie 4 lata młodszy. Starał się o mnie około roku, dwa razy mu dałam kosza bo nic do niego nie czułam.
Read More

Ewa: Podziękowanie

Pragnę CI KOCHANA MATECZKO podziękować za wysłuchanie mojej prośby.Wiem, że nie jest ważne czy dokładnie wypowiesz regułkę mdlitwy czy się pomylisz czy jednego dnia zapomnisz, bo najważniejsze jest to, że z ufnością i wiarą odmawiasz różaniec. Nowenna pompejańska jest modlitwą uczącą wytrwałości, pokory i wiary. Dziękuję!!!
Read More

Ewa: Dziękuję Ci Mateczko Najświętsza, że mnie nie opuszczasz

Mam na imię Ewa. Mam 50 lat. Pragnę podzielić się świadectwem skuteczności Nowenny Pompejańskiej. Odkąd zaczęłam odmawiać Nowennę, czuję, że nie jestem już w życiu sama. Ponad rok temu przechodziłam kryzys w moim małżeństwie spowodowany alkoholizmem męża i niezgodą w rodzinie. Wyprowadziłam się z domu i myślałam, że sprawa mojego małżeństwa i niezgody w całej mojej rodzinie jest beznadziejna. Wtedy zupełnie przypadkiem natknęłam sie w internecie na stronę z Nowenną. Tego samego dnia zaczęłam odmawiać. Wcześniej to było nie do pomyślenia, bym odmówiła cały różaniec. Już jedna część, to było dla mnie bardzo dużo. Intencją moją było, by ułożyły się moje sprawy rodzinne. Czułam obecność Matki Różańcowej i Ducha Świętego, który podsuwał mi słowa, które wypowiadałam, telefony, które wykonywałam. To trudne do opisania, ale czułam, że nie jestem sama i że wszystko co robię jest dobre i że wszystko się dobrze się ułoży. Po skończonej Nowennie wróciłam do męża i rodzina się pogodziła, tak po prostu, chociaz wcześniej wyglądało to beznadziejnie. Potem odmówiłam Nowennę za duszę mojej Ś.P. Mamy, bo czułam, że moja zmarła ponad rok temu Mama tego potrzebuje. Następnie odmówiłam Nowennę o to by moje relacje z mężem były takie jak dawniej, by przestał pić. Niestety ta Nowenna jeszcze się się nie spełniła, ale pewnie taka jest wola Pana. Pewnie tak musi być. Następna Nowenna była o usamodzielnienie się mojego syna. Ta Nowenna w 100% się spełniła. Ma firmę, ma zlecenia, jest szczęśliwy. Zaczęła się dobra passa w jego życiu tuż po zakończeniu części dziękczynnej Nowenny. Teraz odmawiam Nowennę za trzeźwość moego męża. Wierzę, że kiedyś się spełni. Może nie od razu. Będę odmawiała aż się spełni. Czasem nie jestem zadowolona z mojej modlitwy. Czasem jest mi bardzo ciężko, ale się nie podaję. Zauważyłam, że z każda kolejną Nowenną moje relacja z Matką przenajświętszą i z Bogiem się pogłębia. Otrzymuję na codzień wiele łask, wiele siły i spokoju i wiarę, że wszystko się ułoży. Dziękuję za te strony o Nowennie. Dziękuję za wszystkie świadectwa. Dziękuję Ci Mateczko Najświętsza, że mnie nie opuszczasz. Bedę pisała kolejne świadectwa o kolejnych wysłuchanych prośbach.
Szczęść Boże.
Ewa

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Ewa: Dziękuję Ci Mateczko Najświętsza, że mnie nie opuszczasz"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
circ
Gość

Dziękuję. Ja też modlę się w intencji rodziny. Wzmocniłaś mnie.

Teresa
Gość
Teresa

Diękuję za to świadectwo. Miałaś dokładnie taką samą sytuację jak jest u mojego brata. Tylko w rodzinie mojego brata kończy się małżeństwo 4 marca, kiedy to mają rozprawę rozwodową. ALE myślę że Matka Najświętsza pokieruję wszyskim tak, że ta rodzina nie będzie rozbita.Nowennę w tej intencji omawiam Ja, moja córka i mama.

Teresa
Gość
Teresa

Miało być odmawiam.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Ewo postaraj sie o sól, oliwę , wodę egzorcyzmowaną i dodawaj do jedzenia . Mężowi będzie pomocne . Będziesz miała możliwość do alkoholu np.dod. tą sól. Przestanie mu alkohol smakować .

Ewa
Gość
Dziękuję za słowa skierowane do mnie. Sprawiły mi ogromną radość i wzmocniły mnie. Poczułam się z Wami bezpiecznie, jak w najprzykładniejszej rodzinie. Ja wcześniej czytałam świadectwa, ale nigdy nie odważyłam się napisać komentarza, chociaż prawie wszystkie świadectwa robiły na mnie wrażenie i mnie wzmacniały. Teraz myślę, że nie pisałam z pobudek egoistycznych. Byłam skupiona na swoich problemach. Teraz wiem jak ważna jest również informacja zwrotna. Radość, że Kogoś mogłam wzmocnić, radość za ciepłe słowa i chęć pomocy. Postaram się o sól, oliwę i wodę egzorcyzmowaną. Czuję się dziś bardzo szczęśliwa, bo rano zadzwonił syn ciesząc się z kolejnego zlecenia w… Czytaj więcej »

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!