Anna: Nowenna za mojego szefa.

modlitw i napotkałam informacje o Nowennie Pompejańskiej. Kilka razy przymierzałam się o rozpoczęcia tej modlitwy, jednakże nigdy nie udawało mi się jej skończyć. Pierwszą Nowennę jaką odmówiłam do końca, była Nowenna za mojego szefa. Rozpoczęłam ją 1 maja br a zakończyłam dzień przed imieninami szefa.
Przeczytaj całość

Eliza: Dziękuję Maryjo za cud

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica o nowennie pompejanskiej dowiedziałam się od swojej teściowej z początku nie interesowało mnie to za bardzo , ale po pewnym czasie zaczęłam odmawiać pierwsza nowennę i tak mnie wciągnęła ta modlitwa że odmówiłam kilka nowen i każda została wysłuchana nie było łatwo , ponieważ zły mi przeszkadzał i do dzisiaj to robi , ale chciałam podzielić się jednym z świadectw
Przeczytaj całość

Ania: prosilam o nawrocenie mojego chlopaka a to ja sie nawrocilam

O Nowennie Pompejanskaiej usłyszałam od taty ,bo często słuchał sobie kazan księdza Pawlukiewicza na youtubie itp. Powiedzial mi o tej nowennie i zaczelam szperac na necie aby uzyskac wiecej informacji na ten temat.
Przeczytaj całość

Magdalena: Chociaż straciłam nadzieję, zostałam wysłuchana

Chciałabym podziękować Matce Boskiej za dar macierzyństwa oraz wysłuchanie moich próśb. Bardzo długo starałam się z mężem o kolejne potomstwo. Lecz zaczęłam odmawiać nowenne w innej intencji po cichu prosząc o dar macierzyństwa. Matka Boska mnie wysłuchała. Jestem w ciąży. Nie bójcie się zawierzać Matce Boskiej.Ja chociaż straciłam nadzieję zostałam wysłuchana.Az wstydzę się prosić o więcej. Teraz chce z całego serca podziękować.
Przeczytaj całość

Anna: MODLITWA O ZDANY EGZAMIN WYSŁUCHANA

Witam,
Chciałabym złożyć świadectwo wysłuchanej nowenny przez naszą Mateńkę. To moja druga nowenna. Pierwsza intencja nie została jeszcze wysłuchana, ale mimo tego wierzę, że nadejdzie na to odpowiedni czas. W drugiej nowennie modliłam się o zdaną sesję. Jestem studentką 1 roku, bałam się,że nie zdam sesji, bałam się „przesiewu”. Wszyscy dookoła mnie straszyli, że mało komu udaje się przez to przejść. Sięgnęłam po różaniec, wymodliłam się nie tylko zdanej sesji ale i zdobyłam najwyższą średnią ocen z całej grupy i prawdopodobnie stypendium. Nie mogę w to uwierzyć, sama nigdy bym tego nie osiągnęła. Tylko dzięki kochanej Królowej naszej udało się osiągnąć sukces. Kochani módlmy się! Nie traćmy wiary! Mama jest i słucha…Jutro zaczynam kolejną nowennę. Dzięki niej wiem, że niemożliwe staje się możliwe.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie! – Ania

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Anna: MODLITWA O ZDANY EGZAMIN WYSŁUCHANA"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Dorota Karnicka
Gość

„Dzięki niej wiem, że niemożliwe staje się możliwe.”
I obyś Anno tej wiary nigdy nie straciła 🙂
Chwała Maryi i naszemu Panu!
Gratulacje dla Ciebie:)

Ewa
Gość

Boże, dzięki Ci, że mamy takich cudownych młodych ludzi… Anusiu, życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, bo kto jak kto, ale Ty na pewno na to zasługujesz 🙂

Joanna
Gość
Joanna

Takie świadectwa dodają nadziei, gdyż ja także mam niedługo maturę.

Wojciech Kondrat
Gość
Wojciech Kondrat

mi sie w to nie chce wierzyc,bo Maryja wybiera osoby ktorym pomaga,np aktorce Beacie Kurdej szatan,wszedzie ja pokazuja w telewizji,gazetach,i reklami e PLAY,a ja tyram jako MAgazynier za 800 zl

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!