Piotr: Uwolnienie

O nowennie Pompejańskiej słyszałem już wczesniej ale jakoś nie mogłem zacząc jej odmawiać. Jestem w trudnej sytuacji życiowej - materialnej .Pierwsza nowenne odmawiałem w intencj poprawy mojej sytuacji finansowej. Prosiłem Matkę Bożą o pomoc zdajac sobie sprawę jak wielkim jestem grzesznikiem, pierwszy raz w życiu zapłakałem nad moimi grzechami, Przeczytaj...
Read More

Jolanta: Uzdrowienie siostry

Wieść spadła na nas nagle, jak przysłowiowy grom z jasnego nieba. Podczas zwykłej wizyty mojej siostry u okulisty padła diagnoza - podejrzenie czerniaka tęczówki. Kolejne badania potwierdzały, że coś w oku jest i nie wygląda to dobrze. Jak zwykle zaczęłam szukać pomocy u Matki Bożej - przyszła myśl o nowennie...
Read More

Aleksandra: To juz moja III nowenna pompejanska

w sierpniu udalo mi sie zakonczyc moja III nowenne pompejanska z Maryja, ktora wiele mi dala w mojej drodze zyciowej.
Read More

Magdalena: Czekam nad dwa cuda!

Ja czekam na dwa cuda jeszcze: dziecko i nawrócenie męża.
Read More

Krzysztof: Ratunek małżeństwa

Na początku lipca, po powrocie z pracy zastałem mieszkanie "wyczyszczone" z wszystkich rzeczy mojej żony i karteczkę że zabrała to czego brakuje. Tyle i tylko tyle po prawie 8 latach małżeństwa! Wieczorem zadzwoniła i powiedziała że wyjechała do przyjaciółki i daje mi tydzień czasu aby się zastanowić nad naszym małżeństwem i dalszym życiem. Później okazało się że jest w ciąży z innym i złożyła pozew o rozwód. Świat mi się zawalił w jednym momencie. Nie miałem pojęcia co z tym zrobić. Na szczęście, szukając porady w internecie natrafiłem na wpisy dotyczące wspólnoty Sychar i Nowenny Pompejańskiej. Postanowiłem zacząć się modlić. Międzyczasie zdecydowałem iż chcę ratować nasze małżeństwo a dziecko przyjąć i wychować jak własne. Sąd wyznaczył termin pierwszej rozprawy na dzień po naszej 8 rocznicy ślubu. Był to jednocześnie 48 dzień Nowenny.
Read More

Beata: Pragnę głosić Cześć Twoją o Dziewico Różańca św. z Pompejów

Bo gdy Twojej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża.i i Wezwałam o wsparcie mojej rodziny jako całości i jako poszczególnych osób.Wsparcie bo od lat źle się działo wśród nas.Wsparcie o prostowanie naszych ścieżek , o wzajemną miłość , szacunek , radość bycia ze sobą nawzajem.
W moim małżeństwie jest źle od lat i to promieniuje na nasze dzieci i nasze wzajemne relacje. Nowennę odmawiałam 54 dni po 3 części a teraz jeszcze przez kolejne 54 tylko  część światła. A zaczęłam odmawiać bo wszystko w naszym domu już wisiało na cienkim włosku a właściwie rozpadało się  Przede wszystkim odmawianie Nowenny spowodowało  ze w tym wszystkim uspokoiłam się . Zdałam się na Matkę Bożą i Jej Syna.Prosiłam o interwencję w naszym życiu obojętnie w jaki sposób aby tylko były moje intencje wysłuchane.   Dużo zmian bardzo malutkich nastąpiło w naszym życiu w tym czasie. Malutkich  a jednocześnie wielkich  w swych efektach.Niby nic a Taaaaak Wieeeele.   Od dawna nie pamiętam tak dobrych bo po prostu spokojnych Świąt, bez kłótni ,krzyków , itp  W duchu głośno  śmiałam się podczas przemowy mojego męża przed podzieleniem się wspólnie opłatkiem w wieczór wigilijny bo w swojej przemowie mój mąż który ciągle mnie krytykuje i podważa to co mówię wypowiedział moje  intencje do Matki Bożej , o których nic nie wiedział. Stałam się wyczulona na znaki  Bożego Działania w naszym domu i czekam ciągle na więcej.  Muszę się przyznać , że w tym spokoju który mnie ogarnął powierzywszy nasze sprawy i życie Matce Bożej odkryłam jak sam ten spokój wiele działa  , że to poddanie się już jest łaską w sobie samej.
Dziękuję Tobie Mateczko , że gdy Twojej pomocy wezwałam nawiedziła mnie Łaska Boża.
To jest moja druga Nowenna i druga wysłuchana O pierwszej dałam świadectwo  we wrześniu (dot .mojej córki).

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Beata: Pragnę głosić Cześć Twoją o Dziewico Różańca św. z Pompejów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna K.
Gość
Joanna K.

Niech Cię Bóg prowadzi Beatko.

T
Gość

Beatko mądra kobieta z Ciebie

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!