Ewa Maria Teresa: Moje uzdrowienie

Wykryto u mnie bardzo złośliwy nowotwór. Wpadłam w panikę. Na mszy o uzdrowienie stałam wraz z proboszczem Parafii p.w. św. Stanisława Kostki pod obrazem św. Jerzego Popiełuszki - tam ksiądz proboszcz prosił świętego o cud uzdrowienia. W trakcie Nowenny do św. Jerzego Popiełuszki ogarnął mnie spokój, przestałam się o siebie...
Read More

Henryka: uzależnienia od alkoholu i ratowanie małżeństwa

Szczęść Boże.Pragnę złożyć swoje świadectwo -jako matka modliłam się do Maryi w trzech Nowennach Pompejańskich .Zaznaczyć pragnę,że tak jak prawie wszyscy w swych świadectwach piszą o dużych przeszkodach i wpływach "złego"Ja mogłabym powiedzieć ,że czym bardziej gorliwie odmawiałam tę cudowną modlitwę to większe spotykały mnie przeszkody,a nawet ogromne przeciwności losu się tworzyły.
Read More

Monika: Zaufajcie Maryi!

Dziś rozpoczęłam swoją drugą Nowennę Pompejańską, pierwszą zakończyłam w Wigilie Bożego Narodzenia. Obawiałam się, że nie uda mi się wytrwać, znaleźć tyle czasu na modlitwę podczas gdy w domu trzeba zaopiekować się kilkorgiem dzieci, mimo trudności wytrwałam! Matka Boża wysłuchała mojej modlitwy, otrzymałam pomoc o którą prosiłam.
Read More

Anna: zgoda w rodzinie

Odkąd pamiętam, moi rodzice zawsze się kłócili, padały wyzwiska, czasem dochodziło nawet do rękoczynów. Już w trakcie odmawiania części błagalnej nowenny pompejańskiej zauważyłam ogromną różnicę, jaka pojawiła się w rodzinnych relacjach. Przeczytaj Anna: zgoda w rodzinie
Read More

Celina: Modlitwa w sparwie pracy

Do tej pory odmówiłam kilkanaście nowenn jednak zostały one bez odpowiedzi. Aż do czasu. Mialam niezłą pracę, gdzie bylam chwalona ale od kilku lat czułam, ze popadłam w marazm.
Read More

Anna: udało się!

Dziś skończyłam swoja drugą nowennę ,  tym razem za dusze czyśćcowe.
Część błagalna jakoś mi szła, za to dziękczynna to samo klepanie,ale postanowiłam ze mimo tego klepania ja skończę.

W trakcie trwania nowenny dostałam duzo spokoju wewnetrznego, oferte pracy (nie przyjełam -głupia ja ze strachu), sprzet komputerowy;) (to akurat było pod choinke, ale to cud ze dostalam go), i jeszcze jedna wazną dla mnie rzecz, o ktora kiedys dawno temu prosiłam, i dostałam własnie teraz.

Nie wiem czy dusze czysccowe skorzytsłay z moich modlitw ale mam wielka nadzieje ze tak.Bede dalej sie za nie modlic , ale teraz inna modlitwa : 100 razy wieczny odpoczynek” , Pan Jezus równiez obiecał św Gertrudzie bodajze , ze beda wysłuchane prosby.
dziekuje Ci Mateńko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: udało się!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
sylka
Gość

dziękuje

kleopatra
Gość
kleopatra

Aniu ja tez sie modle za dusze czysccowe a koncze 17 stycznia tez mam trudnosci w odmawianiu troszke niudolnie niemoge sie skupic….. moze dlatego ze niemodle sie w mojej intencji tylko za kogos tam i nieprzykladam nadto uwagi ,czuje sie troszke winna boje sie ze sie niespodoba ta modlitwa Matce Bozej.

Lijo
Gość

tez odmawiam 100 razy Wieczny Odpoczynek …oraz modlitwę do Niebieskiego Dworu .piekna modlitwa i wszystko dla DUSZYCZEK!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!