Krzysztof: Uzdrowienie z choroby

Jestem świadom, że trądzik nie jest niczym poważnym i można z nim żyć. Nie mniej jednak, Bóg okazał mi Łaskę i ulitował się nad moim cierpieniem.
Przeczytaj całość

Bogusława: rozwiązanie trudnej sprawy

Witam wszystkich! o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, przez przypadek otworzyłam artykuł w którym pewien człowiek opisywał jak dzięki tej nowennie został uleczony z nowotworu. Na początku trochę się przestraszyłam, że do odmówienia są codziennie aż trzy części różańca, zastanawiałam się czy dam radę, ale byłam zdesperowana, koniecznie chciałam...
Przeczytaj całość

Monika: Dziękuję za dotychczasowe łaski i opiekę…

Nowennę zaczęłam odmawiać w bardzo ciężkim dla mnie okresie życia. Przeszło dwa lata po rozstaniu z ukochanym nadal nie mogłam poradzić sobie z tym, co się wydarzyło... Modliłam się w intencji jego powrotu. Czy łaski tej kiedykolwiek doświadczę - nie wiem, ale mam taką nadzieję. Modlitwa jednak bardzo mi pomogła,...
Przeczytaj całość

Małgorzata: Bóg jest pełny miłosierdzia

o nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, przeglądając Internet. Odmawiałam ją w intenecji, a w zasadzie dwóch- bo jedna musiała wynikać z drugiej, żeby wszystko się udało, które, uwierzcie- były dla mnie szczytem marzeń, i tak naprawdę rozumiałam, że mogę tych łask nie otrzymać, i założyłam, że Pan Bóg wie i...
Przeczytaj całość

J: Dziękuję Ci Matko za cud poczęcia!

Od zawsze miałam problemy hormonalne - diagnoza PCO/brak owulacji. Z mężem staraliśmy się o potomstwo, chodziliśmy po lekarzach, robiliśmy badania, brałam różne leki, pilnowałam diety. Martwiłam się czy nam się uda. Widziałam młode mamy z dziećmi i zastanawiałam się czy ja doznam tego szczęścia.
Przeczytaj całość

Anna: udało się!

Dziś skończyłam swoja drugą nowennę ,  tym razem za dusze czyśćcowe.
Część błagalna jakoś mi szła, za to dziękczynna to samo klepanie,ale postanowiłam ze mimo tego klepania ja skończę.

W trakcie trwania nowenny dostałam duzo spokoju wewnetrznego, oferte pracy (nie przyjełam -głupia ja ze strachu), sprzet komputerowy;) (to akurat było pod choinke, ale to cud ze dostalam go), i jeszcze jedna wazną dla mnie rzecz, o ktora kiedys dawno temu prosiłam, i dostałam własnie teraz.

Nie wiem czy dusze czysccowe skorzytsłay z moich modlitw ale mam wielka nadzieje ze tak.Bede dalej sie za nie modlic , ale teraz inna modlitwa : 100 razy wieczny odpoczynek” , Pan Jezus równiez obiecał św Gertrudzie bodajze , ze beda wysłuchane prosby.
dziekuje Ci Mateńko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Anna: udało się!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
sylka
Gość

dziękuje

kleopatra
Gość
kleopatra

Aniu ja tez sie modle za dusze czysccowe a koncze 17 stycznia tez mam trudnosci w odmawianiu troszke niudolnie niemoge sie skupic….. moze dlatego ze niemodle sie w mojej intencji tylko za kogos tam i nieprzykladam nadto uwagi ,czuje sie troszke winna boje sie ze sie niespodoba ta modlitwa Matce Bozej.

Lijo
Gość

tez odmawiam 100 razy Wieczny Odpoczynek …oraz modlitwę do Niebieskiego Dworu .piekna modlitwa i wszystko dla DUSZYCZEK!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!