Kamila: Nowennę odmawiałam za dusze czyśćcowe.

Szczęść Boże, chciałam złożyć świadectwo otrzymanych łask i opieki podczas odmawiania mojej piątej, szóstej i siódmej Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Halina: Dziekuję za obecność i opiekę Matce Bożej

Wiem,że Matka Najświętsza prowadzi mnie do Jezusa i że nie opuści mnie a moje zdrowie to wola Boża. Kocham Cię Najświętsza Panno, Matko moja i bądź proszę w pobliżu bo jestem słaba i ciągle upadam.
Read More

Stanisława: podziękowanie

Dominik urodził się zdrowy i jest z nami od 3 dni. Dziękuję Maryjo
Read More

Bożena: Módlmy się z zaufaniem.

Ostatnio modliłam się o mojego 20-sto letniego wnuka, który odszedł od kościoła...jeszcze nie jest to silna jego wiara, ale w Święta Bożego Narodzenia był w kościele na Mszy Św. co mnie bardzo ucieszyło.
Read More

Maria Teresa: Różaniec Pompejański to jest ostatnia deska ratunku!

Mam serce duchowe, miłosierdzie Boże jest przy mnie zawsze, a Maryja od czasu dzieciństwa moją Matką zawsze była. Mimo to, życie moje pełne udręk i kłopotów, chorób,a najczęściej nie moich.
Read More

Andrzej: Uwolnienie z więzienia

Pragnę powiedzieć, że nawet z „piekła na ziemi” Maryja może nas wyzwolić. Otóż odmówiłem nowennę pompejańską i po 14 miesiącach spędzonych w areszcie śledczym, odzyskałem wolność dzięki Matce Bożej z Pompejów! To był niewątpliwie cud, gdyż groziła mi bardzo wysoka kara… Nie mogąc pogodzić się ze zdradą żony, będąc w totalnej rozpaczy, tak nieszczęśliwie się złożyło, że zraniłem jej konkubenta. Nie chciałem dźwigać tego krzyża odrzucenia przez najbliższą mi na świecie osobę i ulegając namowom złego – w jednej chwili – straciłem wszystko, czyli ukochanego synka, dobre imię, wolność i pracę. Obecnie jestem po odmówieniu kolejnych dwóch nowenn: o znalezienie pracy i o nawrócenie mojej żony. Wciąż czekam na efekty swojej modlitwy i ufam Maryi, że nie zostawi nas w potrzebie. Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Andrzej: Uwolnienie z więzienia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
mag
Gość

cieszę się, ja odmawiam, żeby tam nie trafić bo grozi mi więzienie przez błędy sprzed lat.

BASIA
Gość

Andrzej trzymaj się dobrze ze zostałeś uwolniony rozumiem Twoje działanie jak inni moga do tego sprowokować i często oni bedąc winnymi doprowadzaja nas do załamania na granicy prawa to konkubent powinien tam trafic a nie ty .

Ola
Gość

Trwaj w modlitwie, nowenna do Matki Boskiej Rozwiazujacej Wezly! Mam nadzieje, ze masz tez kontakt z synkiem. Pomodle sie za Was. Z Bogiem…

TERESA
Gość
TERESA

Andrzeju KONIECZNIE zrób sobie prezent i kup książeczki trzy „Modlitwa uwolnienia” Będzie dobrze

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!