Monika: stał się cud: dostałam podwyżkę w pracy!

Moja intencja nie była do końca sprecyzowana. Modliłam się w swojej intencji, żeby Maryja wskazała mi drogę. Czułam, że jest mi ciężko i nie wiedziałam jak to zmienić.
Read More

Marta: Nowe mieszkanie:)

Witam, chciałam się podzielić moim świadectwem związanym z odmawianiem Nowenny.Oczywiście jak wiele osób trafiłam na nią przez przypadek, na początku wydawało mi się, że nie jestem wstanie nawet odmówić codziennie jednej dziesiątki Różańca, a gdzie trzy całe? Jednak podjęłam się tej modlitwy, moją Nowennę rozpoczęłam w listopadzie 2014 w intencji znalezienia nowego mieszkania. Sytuacja wyglądała tak , że wraz z mężem nie mogliśmy znaleźć mieszkania na wynajem od 3 miesięcy po przeprowadzce do nowego miast, pomieszkiwaliśmy kątem u moich Teściów.
Read More

Marysia: Moja trzecia nowenna..

Matka Najświętsza wspomagała nie tylko tą osobę, ale również nas najbliższych. Obecnie leczenie się zakończyło, wyniki są dobre i wszystko się układa.
Read More

Jadwiga: trochę problemów

Kochani wszyscy którzy modlicie się Nowenną do Matki Bożej chciałam podziękować za wszystkie otrzymane dary i łaski Matce Bożej i tym samym zachęcić do ej odmawiania .Mam za sobą już kolejną Nowennę i nadal się modle już nawet nie liczę która to z kolei .nie wszystko jest tak jak bym...
Read More

Jakub: Nowa dobra praca

Druga nowenne odmawialem za dostanie nowej dobrej pracy w połowie części dziękczynnej w jednym dniu rozstałem się z pracą zła a na drugi dzień podczas modlitwy prosiłem żeby Maryja i Pan Jezus mnie tak nie zostawili i dali jakiś znak.
Read More

Michalina: modlitwa o zdrowie syna

Witam! Chciałam się podzielić świadectwem o nowennie pompejańskiej. Gdy zaczęłam odmawiać ją pierwszy raz niestety przeciwności sprawiły, że nie skończyłam jej. Modliłam się o zdrowie dla mojego syna Przemka. Ale po tygodniu zawzięłam się i zaczęłam znowu odmawiać nowennę i mimo przeciwności skończyłam ją. W trakcie odmawiania mój syn ani razu nie zachorował!!! A jak był chory to tylko jakieś przeziębienie, a tak to tylko angina za anginą i ciągle antybiotyk. Teraz znów zacznę odmawiać!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Michalina: modlitwa o zdrowie syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa
Gość
Teresa

Ja też odmawiam o zdrowie wnusi i jak do tej pory moja wnusia jest zdrowa.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!