Anna: Operacja nie jest potrzebna!

Pragnę się podzielić swoim świadectwem. Od pewnego czasu choruję na ostre zapalenie trzustki. Zrobiła mi się torbiel pozapalna i groziła mi poważna operacja.Przeczytaj Anna: Operacja nie jest potrzebna!
Przeczytaj całość

Iwona: pomoc w małżeństwie

To niesamowite jaką moc ma ta nowenna! Moje małżeństwo zmieniło się tak jak prosiłam,jesteśmy szczęśliwi,dobrze się dogadujemy,mąż stał się innym człowiekiem,dobrym,uczciwym i kochającym i ja również stałam się spokojniejsza zaczęłam ufać mojemu mężowi i nareszcie cieszę się z męża i życia.
Przeczytaj całość

Ewa: Uzdrowienie z depresji dzięki nowennie

O nowennie pompejańskiej przeczytałam w "Gościu niedzielnym" w zeszłym roku. Świadectwa otrzymanych łask za przyczyną tej modlitwy poruszyły mnie mocno, ale miałam wątpliwości, czy podołam temu 54- dniowemu zobowiązaniu. Muszę się jednocześnie przyznać, że nie lubiłam przedtem modlitwy różańcowej i zastanawiałam się, jak uda mi się odmawiać trzy różańce dziennie....
Przeczytaj całość

Justyna: Uzdrowienie z nowotworu

Podczas odmawiania zdarzało mi się zasypiać przy różańcu..byłam atakowana przez złego 3 razy. Modliłam się jednak dalej. Zaufałam Matce Bożej. Modliłam się o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej. W trakcie odmawiania Nowenny miałam robioną tomografię wynik pokazał guza. Po dokładnym zbadaniu okazało się,że to nie groźna torbiel.. na kolejnej wizycie zniknął.
Przeczytaj całość

Mirella: Nie tracę nadziei

Mama zachorowala na raka trzustki w lutym tego roku. Zaraz po diagnozie przeszla ciezka operacje, ktora przezyla tak naprawde dzieki modlitwie do sw. Judy Tadeusza. Rak trzustki. Wiecie jakie sa rokowania? Chyba najgorsze z wszytskich nowotworow. Lekarze dawali 3 miesiace zycia. Nowenne zaczelam 18 marca. Nie powiem lekko nie bylo....
Przeczytaj całość

Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!

Szczęść Boże!

Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim drugim świadectwem. Kończę odmawiać pierwszą w swoim życiu Nowennę. Prosiłam Matkę Różańcową o pracę. Początek mojej modlitwy był trudny. Jednakże dzięki Waszym świadectwom, które czytałam prawie codziennie, trwałam w modlitwie. I wyprosiłam u Matki pracę!!!

Chciałam podziękować Wam nie tylko za świadectwa, ale za piękne wpisy w komentarzach. Dzięki nim dowiedziałam się o modlitwie „Jezu, Ty się tym zajmij”. Ta modlitwa bardzo mi pomogła, szczególnie podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zanim rozpoczęłam Nowennę, również modliłam się o łaskę znalezienia pracy. Jednakże zgłaszając się gdzieś, ciągle nachodziły mnie myśli, że i tak jej nie dostanę. A to, że trzeba mieć znajomości, a to wymyślałam jakiś inny powód. W czasie odmawiania części błagalnej też miewałam wątpliwości. Na szczęście zamieszczane tu świadectwa bardzo mi pomogły, a zwłaszcza modlitwa „Jezu, Ty się tym zajmij”.

Dzisiaj nie mogę pojąć, dlaczego bałam się odmawiania trzech części Różańca. Teraz nie wyobrażam sobie bez nich dnia. Zaczęłam również odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ponadto na co dzień otrzymuję wiele łask, chociażby wewnętrzny spokój.

Wszystkim odmawiającym Nowennę życzę wytrwałości, załamanym ufności (bo mnie jej też bardzo brakowało).

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Chwała Maryi.Dziękuję za świadectwo.Ja również rozpoczęła NP w intencji pracy.Ufam że i mnie Matuchna wysłucha i też będę mogła złożyć świadectwo jak potężną moc ma ta modlitwa:)))

lulu
Gość

super 🙁 tylko się cieszyć 🙁

lulu
Gość

mam już dość czytania o tym jak się komuś udaje, spadam stąd, narazie

Aneta
Gość

gratuluję z serca

Sabina
Gość
Sabina

Spadaj Lulu na Onet, tam jest twoje miejsce!…..Czego ty jeszcze szukasz na stronach Nowenny Pompejańskiej?….wreszcie pokazujesz swoje oblicze, jak cię boli cudze szczęście! Odpowiedz sobie teraz na pytanie, jakim ty człowiekiem, osobą jesteś naprawdę? Jak ktoś sieje wiatr to i zbiera burzę!

Aneta
Gość

Dlaczego wszyscy tak się osadzają, a potem każdy pisze, że wierzy, że się modli i kocha bliźniego?

Aneta
Gość

*osądzają

lulu
Gość

chorym na depresje, z syndromem DDA, długotrwale bezrobotną, to spadam

Aneta
Gość

@Lulu – jestem z Tobą

ewa
Gość

Lulu jestem z Tobą nigdzie nie idź niech tamta spada:)Wszystko się ułoży zobaczysz znajdziesz pracę i swoje szczęście Widocznie z jakiegoś powodu musisz czekać tak długo Niektórzy nie rozumieją co to jest depresja i jak DDA ciągnie się przez całe życie…To tak jakby powiedzieć człowiekowi z połamanymi nogami żeby poszedł pobiegać Ja Cię rozumiem i na pewno dużo ludzi Cię tu wspiera Trzymaj się kochana oddaj wszystkie swoje problemy Jezusowi bo widzisz człowiek człowiekowi wilkiem w tym niedoskonałym świecie

Czesia
Gość
Czesia

Piękne, budujące świadectwo. Moc Nowenny Pompejańskiej jest ogromna. Nie jedna osoba przekonała się o niezwykłej mocy tej modlitwy. Wystarczy tylko zaufać Maryi i Panu Jezusowi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!