Sabina: Zdrowy SYNEK

Zdecydowaliśmy z mężem o nie wykonaniu badana a zaufaniu Bożej opatrzności
Read More

Beata: NOWENNA POMPEJAŃSKA naprawdę działa

Z mężem tworzymy burzliwy związek.To pozostawiło ślad na naszych dzieciach.Jestem mamą 3 nastolatek.Najstarsza córka wpadła w anemię i depresję ,stany lękowe .Psycholog szkolny będący w stałym kontakcie z córką zlecił nam wizytę u psychiatry. Z anemią poradziliśmy sobie w 2 miesiące preparatami z żelazem ,dietą.Ogromny smutek przygnębienie ,depresja pozostawały .Sama...
Read More

Anna: Okultyzm, cudowny obrazek i wreszcie Nowenna Pompejańska

Moi Drodzy, pragnę złożyc swoje świadectwo i podzielić się moimi doświadczeniami odnośnie Nowenny Pompejańskiej. O Nowennie usłyszałam już wiele lat temu, ale zawsze przerażał mnie fakt odmawiania Różańca przez 54 dni...dla mnie było to zwyczajnie niewykonalne i nawet nie próbowałam. Ale może zacznijmy od początku i tutaj proszę o cierpliwość...
Read More

Basia: praca

Chciałam złożyć świadectwo wysłuchania przez Matkę Boską mojej prośby o lepszą pracę. Łaskę otrzymałam dwa miesiące od odmówienia nowenny pompejskiej. Wcześniej także się modliłam się o tę łaskę , ale bezskutecznie. Okoliczności i sposób w jaki otrzymałam tę łaskę wskazują wyraźnie na działanie Boga.
Read More

B: Dziękuję, że mogłam odmówić Nowennę

Nowenne odmawialam z radością, to wcale nie jest ani trudne, ani bardzo obciążające. To wielka łaska!,
Read More

Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!

Szczęść Boże!

Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim drugim świadectwem. Kończę odmawiać pierwszą w swoim życiu Nowennę. Prosiłam Matkę Różańcową o pracę. Początek mojej modlitwy był trudny. Jednakże dzięki Waszym świadectwom, które czytałam prawie codziennie, trwałam w modlitwie. I wyprosiłam u Matki pracę!!!

Chciałam podziękować Wam nie tylko za świadectwa, ale za piękne wpisy w komentarzach. Dzięki nim dowiedziałam się o modlitwie „Jezu, Ty się tym zajmij”. Ta modlitwa bardzo mi pomogła, szczególnie podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zanim rozpoczęłam Nowennę, również modliłam się o łaskę znalezienia pracy. Jednakże zgłaszając się gdzieś, ciągle nachodziły mnie myśli, że i tak jej nie dostanę. A to, że trzeba mieć znajomości, a to wymyślałam jakiś inny powód. W czasie odmawiania części błagalnej też miewałam wątpliwości. Na szczęście zamieszczane tu świadectwa bardzo mi pomogły, a zwłaszcza modlitwa „Jezu, Ty się tym zajmij”.

Dzisiaj nie mogę pojąć, dlaczego bałam się odmawiania trzech części Różańca. Teraz nie wyobrażam sobie bez nich dnia. Zaczęłam również odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ponadto na co dzień otrzymuję wiele łask, chociażby wewnętrzny spokój.

Wszystkim odmawiającym Nowennę życzę wytrwałości, załamanym ufności (bo mnie jej też bardzo brakowało).

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

11 komentarzy do "Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
kasia
Gość

Chwała Maryi.Dziękuję za świadectwo.Ja również rozpoczęła NP w intencji pracy.Ufam że i mnie Matuchna wysłucha i też będę mogła złożyć świadectwo jak potężną moc ma ta modlitwa:)))

lulu
Gość

super 🙁 tylko się cieszyć 🙁

lulu
Gość

mam już dość czytania o tym jak się komuś udaje, spadam stąd, narazie

Aneta
Gość

gratuluję z serca

Sabina
Gość
Sabina

Spadaj Lulu na Onet, tam jest twoje miejsce!…..Czego ty jeszcze szukasz na stronach Nowenny Pompejańskiej?….wreszcie pokazujesz swoje oblicze, jak cię boli cudze szczęście! Odpowiedz sobie teraz na pytanie, jakim ty człowiekiem, osobą jesteś naprawdę? Jak ktoś sieje wiatr to i zbiera burzę!

lulu
Gość

chorym na depresje, z syndromem DDA, długotrwale bezrobotną, to spadam

ewa
Gość

Lulu jestem z Tobą nigdzie nie idź niech tamta spada:)Wszystko się ułoży zobaczysz znajdziesz pracę i swoje szczęście Widocznie z jakiegoś powodu musisz czekać tak długo Niektórzy nie rozumieją co to jest depresja i jak DDA ciągnie się przez całe życie…To tak jakby powiedzieć człowiekowi z połamanymi nogami żeby poszedł pobiegać Ja Cię rozumiem i na pewno dużo ludzi Cię tu wspiera Trzymaj się kochana oddaj wszystkie swoje problemy Jezusowi bo widzisz człowiek człowiekowi wilkiem w tym niedoskonałym świecie

Aneta
Gość

@Lulu – jestem z Tobą

Aneta
Gość

Dlaczego wszyscy tak się osadzają, a potem każdy pisze, że wierzy, że się modli i kocha bliźniego?

Aneta
Gość

*osądzają

Czesia
Gość
Czesia

Piękne, budujące świadectwo. Moc Nowenny Pompejańskiej jest ogromna. Nie jedna osoba przekonała się o niezwykłej mocy tej modlitwy. Wystarczy tylko zaufać Maryi i Panu Jezusowi.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!