Alicja: Upragniona praca

Na wstępie chciałam wszystkim bardzo serdecznie podziękować za świadectwa, które mnie bardzo umacniały podczas odmawiania Nowenn Pompejańskich. Jestem w trakcie odmawiania 8 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą zaczęłam 05.10.2014 roku /nie był to przypadek/ w intencji męża o częstą spowiedź, przyjmowanie komunii św, i uczęszczanie we mszy św. w każdą niedzielę. Modlitwa...
Read More

Renata: Dar potomstwa

Minął miesiąc od zakończenia Nowenny i nie jestem jeszcze w ciąży, ale oboje wierzymy, że to już niedługo nastąpi.
Read More

Łukasz: zdrowie taty

Nowenne pompejańską odmawiam już jakiś czas odmówiłem trzy i pomimo tego że moje dwie pierwsze prośby nie zostały wysłuchane, to kiedy mój tata zaczął mieć problemy zdrowotne i wylądował w szpitalu to bez wahania chwyciłem za różaniec i odmówiłem nowennę w intencji jego zdrowia i Matka Boska zdziałała cud!!! Problemy...
Read More

Agnieszka: świadectwo dobrej śmierci

To już kolejne świadectwo, którym chcę się podzielić z Wami. Moją 14 Nowennę Pompejańską ofiarowałam w intencji mojej ciężko chorej babci o łaski i dobrą śmierć. Babcia bardzo się męczyła z chorobą już od kilku lat, niedawno doszło do zaostrzenia objawów i wylądowała w łóżku. Postanowiłam więc modlić się za...
Read More

Ewa: Nowenna za choroby mężą i małżeństwo

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem, tak jak obiecałam Matce Bożej. Odmówiłam 2 nowenny: za uzdrowienie mojego męża psychicznie, fizycznie i duchowo (choruje na nerwicę natręctw myśli i codzienny ból ręki - czeka go operacja) oraz uzdrowienie mojego małżeństwa. W obu błaganiach, problemy nie zniknęły całkowicie, ale wyraźnie zmniejszyły się, zelżały. Wcześniej doszło już do tego, że wspólne życie było już prawie niemożliwe, teraz natręctwa zelżały na tyle, że da się to udźwignąć.
Read More

Dana: Kocham Cie Mateńko

Koncze drugą Nowenne Pompejanską. Jakze długo przygotowywałam sie do niej.Wydawało mi sie niemożliwością ,abym wytrwała , abym dała rade.Za drugim razem ,podobnie jak za pierwszym zły czaił sie tuz za plecami.Było tak przez pierwsze 3-4 tyg.Czego to zły nie wyczyniał ,aby mi nie wyszło.Mogłam miec spokoj przez cały dzien , gdy tylko brałam różaniec do ręki ,od razu ktos czegos potrzebował .Gdy zaczynałam modlitwe , zaczynały sie problemy zdrowotne, moje myśli kołatały sie we łbie jak oszalałe , przychodziły i kłebiły sie jak oszalałe.Mało tego ,to o co prosiłam Mateńke , przybierało wręcz odwrotny skutek . Jak na złość wszystko szło w przeciwnym kierunku.Nie raz myślałam , po co sie modle,skoro jest zupełnie inaczej .,zaczełam zauwazac pewną prawidłowosc, mimo ,ze żłe sie działo ,potrafiłam wszystko znosic,nabierałam coraz więcej sil i ochoty na modlitwe, mimo ,ze nie miałam spokoju ,a i czasem warunkow do modlitwy.A i teraz gdy probuje wam napisac ,ze warto sie modlic Nowenną,nie umiem znależc słow , wychodzi mi z tego chaos.Mam nadzieje , ze zrozumiecie ,iz bardzo jestem szczesliwa,ze Matka Najswiętsza nie rzuca słów na wiatr.Obie Nowenny zostały wysłuchane.A ja jestem dumna ,ze dana nam jest taka broń w postaci różańca ,przeciw złemu ,przeciw przeciwnosciom w życiu i na chwałe Pana.Matko Najswiętsza dziękuje Ci z całego serca za wysłuchanie moich próśb,jednioczesnie przepraszając ,iz czasem ten moj rozaniec brzmiał nie nabożnie ,a nawet „na chybcika”.Kocham Cie Mateńko.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Dana: Kocham Cie Mateńko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna Kowalska
Gość

żaden chaos wszystko pięknie opisane… Chwała Maryi, Pompejańskiej Pani…
Też kończę kolejną Nowennę i jest tak jak piszesz…
Ave Maria!

Izabela
Gość
Izabela
To niesamowite, że zawsze, kiedy odmawiam Nowennę Pompejańską napotykam dużo trudności. Co więcej, wychodzą ze mnie wszystkie wady, słabości. Za każdym razem zastanawiam się, czy moja modlitwa jest Maryi miła, nawet wtedy, gdy pojawia się chaos, rozkojarzenie, niecierpliwość. Kiedy kończę kolejną Nowennę, zastanawiam się, czy ją dobrze przeżyłam. W tym miejscu proszę Was o wsparcie modlitewne w intencji daru rodzicielstwa. Z mężem czekamy na swoje upragnione dziecko ponad trzy lata. Modlimy się nieustannie i mamy nadzieję, że zostaniemy upragnionymi rodzicami. Kłaniam się wszystkim, którzy znają i rozszerzają Nowennę Pompejańską. Zachęcam wszystkich tych, którzy mają taką możliwość, do odwiedzenia Sanktuarium w… Czytaj więcej »
Krystyna
Gość
Krystyna

Dziękuję za Toje piękne świadectwo. Sama odmawiam którąś już z kolei nowennę i moje odczucia są bardzo podobne,nawet to co piszesz, że sprawy przyjęły całkiem odwrotny kierunek… Mimo tego staram się brać różaniec do ręki z jeszcze większym zapałem, wierzę, że to jest ostatnia deska ratunku…. Jedna intencja prawie się spełnia… wierzę że wszystko przybierze dobry obrót. A druga – w Maryi cała moja nadzieja, tylko Ona może pomóc i wierzę, że tak się stanie. Proszę o modlitwę.

Dorota
Gość
Dorota

Mam pytanie , nie wiem gdzie mogę je zadać, czy jeżeli mam taką intencje o to abym była zdrową szczuplejszą kobietą można traktować jaką jedną intencje?

Józef
Gość
Józef

Doroto , jesli jesteś chora i objawem tej choroby jest otyłość , to módl się o zdrowie , jesli boli Cię ząb a chcesz być szczupła , to módl się o siłę i wytrwałość . Bóg za Ciebie nie będzie ćwiczył , ale napewno Ci pomoże wytrwać w postanowieniu 😉 Osobiście wybrałbym modlitwę o zdrowie , ale chłop mysli inaczej 😉

Dana
Gość
Moi mili ,dziękuje za odzew , za to ze poświeciliscie chwile aby usłyszec co mam do powiedzenia .Krystyno ufaj i bądz wytrwala w modlitwie.Doroto o zdrowie jak najbardziej modlic sie należy ,a o sylwetke ? no coz moze w twoim przypadku przyjdzie wraz ze zdrowiem . Działaj i modl sie o wytrwałość.Izabelo ,nie poddawaj sie ,ufam ze w odpowiednim dla ciebie czasie Bóg cie wysłucha i jesli taka Jego wola , zesle ci dzieciątko .Martyno z rózancem nie damy sie ,niech on (zły ) wysila sie ile wlezie , a my rozaniec w dłon i do góry ,ku chwale Pana.
daria.np
Gość
daria.np

Doto, a ja napisze, tzn powtorze po Jozefie, ze jesli otylosc jest wynikiem choroby to modl sie o zdrowie, a jesli to zaniedbanie, to o sile albo laske akceptacji i pokochania samej siebie:)

basia
Gość

Proszę o odpowiedż,czy mogę każdego dnia odmawiać dwie nowenny w innych intencjach?tak właściwie zaczęłam mówić,ale nie wiem czy tak można,.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!