Beata: Zdana matura i ukończenie gimnazjum

Kochani Wiele razy chciałam napisać o moich świadectwach, tylko jakoś zawsze brakowało czasu, weny twórczej. Nowennę pompejańską odmawiałam kilkukrotnie począwszy od 01.11.2016r. Intencje za każdym razem inne. Wiele łask spłynęło na mnie.
Read More

Anna: Refleksja po odmówieniu nowenny

Witam, zobowiązaniem modlących się nowenną pompejańską jest złożenie świadectwa. Ja takiego nie złożyłam, choć modlitwę zakończyłam w wakacje. Uznawałam, że nie została wysłuchana i czekałam na to, kiedy to się stanie. Oczywiście za niepowodzenie obwiniałam siebie samą, swoją niedoskonałą modlitwę - nienależyte skupienie, przerywanie żeby podejść do płaczącego dziecka, modlitwa z dzieckiem na ręku.
Read More

Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata

Dzięki Tej Cudownej Nowenny Pompejańskiej wewnętrznie jestem już spokojna .Nawał problemów ,które kiedyś mnie przerastał pomału rozwiązują się.Nowenna dodaje mi sił i wytrwałości w trudnych chwilach.O Nowennie dowiedziałam się od mojej koleżanki,którą zapoznałam w autobusie dojeżdzając do ptacy jest bardzo religijna.Przeczytaj Marianna: nie zmienię wiary za żadne skarby świata
Read More

Franciszka: Łaski płynące z Nowenny Pompejańskiej

Mąż czuł się źle i pojechał na wizytę do specjalisty. Ja, nie mogłam z nerwów niczym się zająć w domu i  zaczęłam odmawiać nowennę do MBP. Bez przekonania i bez nadziei, że wytrwam w tej trudnej modlitwie. Ale odmówiłam tak jak powinnam. Gdy mąż wrócił, okazało się, że lekarz podejrzewa nowotwór i skierował...
Read More

Beata: uzdrowiona z bólu głowy

Odmawiam już 23 nowennę pompejańską, niektóre łaski już otrzymałam inne jeszcze nie, ale wierzę , że będę wysłuchana. Od 25 lat cierpiałam na silne bóle migrenowe ,faszerowałam się tylko tabletkami przeciwbólowymi , ale to nie wiele pomagało , głowa mało kiedy mnie nie bolała, postanowiłam odmówić w tej intencji nowennę...
Read More

Anna: łaski wymodlone dla rodziców

Chciałam złożyć świadectwo z trzeciej już zmówionej przeze mnie Nowenny Pompejańskiej, którą tym razem modliłam się z prośbą o zdrój łask dla moich rodziców.
Zmobilizował mnie do modlitwy niepokój o zdrowie taty. Na szczęście szybko okazało się, że przedwcześnie wszczęłam alarm i wygląda na to, że w tej sprawie jest ok (a upewniłam się o tym właśnie w trakcie odmawiania nowenny).
Co więcej, tata odzyskał pracę na swoim starym stanowisku.
Z kolei moja mama, zmagająca się z depresją, podjęła leczenie i wygląda na to, że jest znacząca poprawa. Niestety, pojawił się u niej też inny niepokój zdrowotny, ale ona sama powiedziała mi, że ma głębokie przekonanie, iż wszystko będzie dobrze. Sprawy zawodowe niestety nie układają się dla niej najlepiej (mama prowadzi własną działalność i wciąż balansuje na granicy jej utrzymania). Jednak mama wykazuje dużą chęć zmiany swojej sytuacji i działa w tym kierunku.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za zamieszczane świadectwa, które dodają sił i utwierdzają w modlitwie nowenną.
Obecnie zmawiam czwartą nowennę i już pomału widzę jej owoce, o których jeśli tylko będę miała możliwość, również tutaj opowiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AnnaanikaTerewojtuś Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
wojtuś
Gość
wojtuś

Gratulacje!
Ja kończe nowenne za 4 dni w intencji uleczenia z fobi spolecznej.Narazie nie widze poprawy w kwesti choroby ale pogłebiła się moja wiara.
Czy moge was prosić o słowa otuchy i krótką nodlitwe chociaż?

Anna
Gość

Wojtuś, pomodliłam się za Ciebie, błogosławię Ci. Lęki to takie dziadostwo, które często potrzebuje leczenia i terapii, tego też nie należy zaniedbywać. A że można z tym skutecznie walczyć, to wiem na pewno, więc głowa do góry.

Tere
Gość
Tere

Wojtuś- JEZU UFAMY TOBIE- Jezu teraz Ty sie tym zajmij 🙂

anika
Gość
anika

Anusiu,cudownie:)