Ewa: Przemiana córki

Dziękuję Naszej ukochanej Maryi za szybką przemianę wewnętrzną mojej córki. Już w połowie pierwszej odmawianej nowenny nastąpił całkowity zwrot w myśleniu,zachowaniu mojego dziecka po niemal roku zawirowań.
Przeczytaj całość

Ilona: Łaska spowiedzi i zaufania

Szczęść Boże Wszystkim :) Chciałam podzielić się z Wami swoim świadectwem. Odmawiałam razem z Wami teraz Nowennę prosząc w niej o pomoc Maryi w podejmowaniu dobrych decyzji zgodnych z Bożą wolą. Mam bardzo trudną sytuację w małżeństwie, kocham, trwam, ale są to wysiłki bez widocznych owoców gdzie miotałam się co dalej ... :(
Przeczytaj całość

Anna: Drugi cud nowenny – córeczka

Kolejny cud za wstawiennictwem Maryi. Kilka dni temu urodziłam żywa córkę o którą się tak modliłam w nowennie. Za tydzień idziemy na pielgrzymkę dziękować za nią Maryi.
Przeczytaj całość

Beata: Zmiany na lepsze

Witajcie.:-) Jestem w trakcie odmawiania pierwszej nowenny. Mimo, że jeszcze jej nie skończyłam , to już zauważyłam jak wiele w moim życiu się zmieniło. Jestem w części dziękczynnej nowenny, intencja, w której się modlę, nie została (jeszcze?) wysłuchana. Być może dlatego, że waham się czy jest słuszna... Wracając do zmian...
Przeczytaj całość

Iwona: Pomoc otrzymuję każdego dnia i na każdym kroku

Witam, odmówiłam już wiele nowenn w różnych intencjach i nigdy się nie zawiodłam. Matka Najświętsza nigdy mnie nie opuściła w potrzebie, problemy zawsze się rozwiązywały, nie zawsze tak jak ja to wymyśliłam, ale teraz widzę, że najlepiej jak mogły. Człowiek chce być czasem najmądrzejszy i uważa że zna najlepsze rozwiązania, ale to nieprawda. Matka Boża ze swoim miłosiernym synem wiedzą najlepiej.
Przeczytaj całość

Anna: łaski wymodlone dla rodziców

Chciałam złożyć świadectwo z trzeciej już zmówionej przeze mnie Nowenny Pompejańskiej, którą tym razem modliłam się z prośbą o zdrój łask dla moich rodziców.
Zmobilizował mnie do modlitwy niepokój o zdrowie taty. Na szczęście szybko okazało się, że przedwcześnie wszczęłam alarm i wygląda na to, że w tej sprawie jest ok (a upewniłam się o tym właśnie w trakcie odmawiania nowenny).
Co więcej, tata odzyskał pracę na swoim starym stanowisku.
Z kolei moja mama, zmagająca się z depresją, podjęła leczenie i wygląda na to, że jest znacząca poprawa. Niestety, pojawił się u niej też inny niepokój zdrowotny, ale ona sama powiedziała mi, że ma głębokie przekonanie, iż wszystko będzie dobrze. Sprawy zawodowe niestety nie układają się dla niej najlepiej (mama prowadzi własną działalność i wciąż balansuje na granicy jej utrzymania). Jednak mama wykazuje dużą chęć zmiany swojej sytuacji i działa w tym kierunku.
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za zamieszczane świadectwa, które dodają sił i utwierdzają w modlitwie nowenną.
Obecnie zmawiam czwartą nowennę i już pomału widzę jej owoce, o których jeśli tylko będę miała możliwość, również tutaj opowiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Anna: łaski wymodlone dla rodziców"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
wojtuś
Gość
wojtuś

Gratulacje!
Ja kończe nowenne za 4 dni w intencji uleczenia z fobi spolecznej.Narazie nie widze poprawy w kwesti choroby ale pogłebiła się moja wiara.
Czy moge was prosić o słowa otuchy i krótką nodlitwe chociaż?

Anna
Gość

Wojtuś, pomodliłam się za Ciebie, błogosławię Ci. Lęki to takie dziadostwo, które często potrzebuje leczenia i terapii, tego też nie należy zaniedbywać. A że można z tym skutecznie walczyć, to wiem na pewno, więc głowa do góry.

Tere
Gość

Wojtuś- JEZU UFAMY TOBIE- Jezu teraz Ty sie tym zajmij 🙂

anika
Gość

Anusiu,cudownie:)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!