Inka: Nowenna Pompejańska została wysłuchana

Niech Wam Bóg błogosławi i strzeże za tą stronę promującą nowennę pompejańską, za te smsy, które tak mnie ubogacały i dopingowały.
Read More

Basia: Wpadliśmy z mężem na super pomysł na biznes!

Modlilam sie o znalezienie pracy dla siebie. Wiem ze Matka Boza zawsze wysluchuje naszych prosb,ale udziela nam łask oraz daje rozwiazanie naszym sprawom, ktore sa najlepsze dla nas. Moja prosba zostala wysluchana. Wpadlismy z mezem na super pomysl na biznes, ktory rozwija sie niesamowicie. Nasza sytuacja odwrocila sie w przecudowny sposob. Matko Boza dziekuje Ci z calego serca.
Read More

Sylwia: Modlitwa o Męża

Nowennę Pompejańską poznałam dzięki mojej Przyjaciółce- Weronice (opowiedziała mi o świadectwie pewnej kobiety,która dzięki nowennie odnalazła swoje powołanie,swoją drogę życiową).
Read More

Ola: Maryja czuwa, przytula i osłania

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać niespełna miesiąc po moim nawróceniu - pod koniec stycznia. Trafiłam na nią prosząc Boga o pomoc i Duch Święty nadszedł z pomocą nasuwając mi myśl poszukania cudów różańcowych. Nowennę odmawiałam w intencji spraw sercowych. Wraz z nowenną nadszedł spokój, wyciszenie, lepsze wyniki w życiu codziennym oraz pogłębienie wiary. Odszedł strach i obawy.
Read More

Magda: Urodziłam Zdrowego synka

Witam, Będąc w ciąży przy jednym z badań pojawiły sie watpliwości czy urodzę zdrowe dziecko. Proponowano nam rożne badania, lecz ja zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Były chwile zwątpienia, było cieżko ale nie podawałam sie. W czerwcu 2014 urodziłam zdrowego synka. Bardzo dziękuje Matce Bożej za pomoc za wsparcie, ze sie...
Read More

Nowenna pompejańska – książki

Zobacz, jakie książki związane z nowenną pompejańską warto znać!

[m2i_category_slider qty=”12″ cats_ids=”36″ dom_id=”m2i-slider-36″ ]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!